آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب Bunker 21 بازی پناهگاه 21 برای کامپیوتر

Bunker 21 Extended Edition

Bunker 21 نام بازی در سبک تیراندازی اول شخص است که در محیطی پس از نابودی جهان اتفاق می افتد. شما در نقش یک بازمانده از این نابودی قرار دارید و باید در یک پناهگاه زیرزمینی به نام Bunker 21 زندگی کنید.

در بازی Bunker 21 Extended Edition ، شما باید منابع مورد نیاز برای بقا را جمع آوری کنید، از حملات دشمنان محافظت کنید و تصمیماتی را در مورد آینده بگیرید. همچنین، شما می توانید بازی را با دوستان خود در حالت چند نفره آنلاین تجربه کنید و با آنها همکاری کنید یا رقابت کنید.

بازی Bunker 21 یک ترکیبی از عناصر بقا، استراتژی و تصمیم گیری است که به شما اجازه می دهد تا در یک محیط پس از نابودی جهان تجربه جدیدی داشته باشید. بازی دارای گرافیک و صداهای زیبا، محیط های مختلف و دشمنان متنوع است که تجربه یک بازی هیجان انگیز را برای شما فراهم می کند.


دانلود Bunker 21

✅ نام نرم افزارBunker 21❤️ تعداد دانلود207
⭐نسخه نرم افزار2023🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل478 مگابایت

✳️ توضیحات بازی Bunker 21

در بازی Bunker 21، شما باید در پناهگاه زیرزمینی خود برای بقا و زندگی در مقابل تهدیدات مختلف مبارزه کنید. شما باید منابع غذا، آب و مواد مورد نیاز دیگر را جمع آوری کنید و از آنها برای بقا و تامین نیازهای خود استفاده کنید.

در طول بازی، شما با دشمنان مختلفی مانند زامبی ها، موجودات عجیب و غریب و دیگر بازمانده ها مواجه خواهید شد. باید با استفاده از اسلحه ها و تجهیزات دفاعی مختلف، خود را در برابر حملات آنها محافظت کنید. همچنین، شما می توانید ساختمان ها و سیستم های امنیتی را ارتقا داده و بهبود بخشید تا بتوانید بهتر در مقابل تهدیدات مقاومت کنید.

بازی Bunker 21 همچنین دارای یک داستان عمیق است که در طول بازی پیش می رود. شما باید تصمیمات مهمی را در مورد آینده خود و گروه خود بگیرید و تاثیرات آنها را بر داستان و پایان بازی تجربه کنید.

بازی Bunker 21 یک تجربه هیجان انگیز و چالش برانگیز است که شما را به دنیای پس از نابودی جهان می برد. بازیکنان می توانند استراتژی های مختلف را برای بقا و پیشرفت در بازی امتحان کنند و با دوستان خود در حالت چند نفره آنلاین همکاری کنند یا رقابت کنند. دانلود بازی Haven Moon و دانلود بازی The Last Stand Aftermath و دانلود بازی Surviving the Aftermath از دیگر بازی های مرتبط می باشند.

Bunker 21 Extended Edition

✳️ قابلیت های بازی Bunker 21


- بقا و محافظت: شما باید منابع غذا، آب و مواد مورد نیاز دیگر را جمع آوری کنید و برای بقا و محافظت از خود در برابر حملات دشمنان استفاده کنید.

- مبارزه با دشمنان: شما با دشمنان مختلفی مانند زامبی ها، موجودات عجیب و غریب و دیگر بازمانده ها مواجه خواهید شد. باید از اسلحه ها و تجهیزات دفاعی مختلف برای مبارزه با آنها استفاده کنید.

- ساخت و ارتقا: شما می توانید ساختمان ها و سیستم های امنیتی را ارتقا داده و بهبود بخشید تا بتوانید بهتر در مقابل تهدیدات مقاومت کنید.

- تصمیم گیری: شما باید تصمیمات مهمی را در مورد آینده خود و گروه خود بگیرید و تاثیرات آنها را بر داستان و پایان بازی تجربه کنید.

- حالت چند نفره آنلاین: شما می توانید با دوستان خود در حالت چند نفره آنلاین همکاری کنید یا رقابت کنید و به صورت تیمی با هم بازی کنید.

- گرافیک و صداهای زیبا: بازی دارای گرافیک و صداهای زیبا است که تجربه یک بازی هیجان انگیز را برای شما فراهم می کند.

- داستان جذاب: بازی Bunker 21 دارای یک داستان جذاب است که شما را به دنیای پس از نابودی جهان می برد. شما باید به دنبال راهی برای نجات خود و دیگر بازمانده ها بگردید و در مسیر خود با رازهایی روبرو شوید.

- تنوع بالا: بازی دارای تنوع بالایی در محیط ها، دشمنان، اسلحه ها و تجهیزات است. شما می توانید استراتژی های مختلف را برای مبارزه با دشمنان امتحان کنید و تجهیزات مختلف را برای بهبود بخشیدن به قدرت خود استفاده کنید.

- تجربه همکاری و رقابت: شما می توانید با دوستان خود در حالت چند نفره آنلاین همکاری کنید و به صورت تیمی با هم بازی کنید. همچنین، می توانید در رقابت های آنلاین شرکت کنید و بازی را برای خود به یک چالش برانگیز تبدیل کنید.

- تاثیر تصمیمات: تصمیماتی که در طول بازی می گیرید، تاثیر زیادی بر داستان و پایان بازی خواهند داشت. شما باید تصمیمات مهمی را در مورد آینده خود و گروه خود بگیرید و با توجه به تصمیم هایتان، پایان بازی ممکن است متفاوت باشد.✳️ سیستم مورد نیاز بازی


حداقل سیستم مورد نیاز

- سیستم عامل: ویندوز 7
- پردازنده: پردازنده چهار هسته‌ای اینتل یا AMD با فرکانس 2 گیگاهرتز
- حافظه رم: 4 گیگابایت
- کارت گرافیک: 1 گیگابایت
- دایرکت ایکس: نسخه 12
- فضای ذخیره‌سازی: 1 گیگابایت فضای خالی

سیستم پیشنهادی

- سیستم عامل: ویندوز 11
- پردازنده: i7-9500
- حافظه رم: 8 گیگابایت
- کارت گرافیک: 8 گیگابایت
- دایرکت ایکس: نسخه 12
- فضای ذخیره‌سازی: 2 گیگابایت فضای خالی


✳️ آموزش نصب بازی Bunker 21 Extended Edition


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید.

3 - بازی را نصب کنید و تمام!

Bunker 21  Bunker 21  Bunker 21  Bunker 21


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی