آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی محاصره تک تیرانداز اندروید Sniper Siege: Defend & Destroy 3.42

دانلود بازی محاصره تک تیرانداز اندروید Sniper Siege: Defend & Destroy 2.31

بازی Sniper Siege: Defend & Destroy یک عنوان محبوب اندرویدی است که در ژانر تیراندازی تک تیرانداز قرار می گیرد. در بازی، بازیکنان نقش یک تک تیرانداز ماهر را بر عهده می گیرند که وظیفه دارد از پایگاه خود دفاع کرده و اهداف دشمن را نابود کند. گیم پلی اصلی شامل استفاده از تفنگ‌های تک تیرانداز برای از بین بردن دشمنان از راه دور، موقعیت استراتژیک خود برای پوشش پایگاه خود و تکمیل ماموریت‌ها و چالش‌های مختلف برای پیشرفت در بازی است. با پیشروی بیشتر در مراحل انواع مختلف آیتم‌ها و سلاح‌های جدید برایتان بازگشایی خواهد شد که با بکارگیری آنها مهارت‌تان نیز افزایش خواهد یافت. هر مرحله از این بازی چالش‌های متنوعی را پیش روی شما قرار خواهد داد که می بایست به بهترین شکل به ماموریت پایان دهید.

بازی Sniper Siege: Defend & Destroy ترکیبی اکشن، استراتژی و تیراندازی دقیق را ارائه می‌کند که از بازیکنان می‌خواهد مهارت‌های تیراندازی و مهارت‌های تاکتیکی خود را برای موفقیت در بازی به نمایش بگذارند. بازیکنان قبل از اینکه بتوانند به پایگاه خود آسیب وارد کنند باید در هدف گیری و سرنگونی واحدهای دشمن سریع و دقیق عمل کنند. این بازی دارای سطوح مختلف، ماموریت‌ها و سلاح‌های مختلف برای باز کردن و ارتقاء است و تجربه‌ای چالش‌برانگیز و جذاب را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که مهارت‌های تک تیرانداز خود را تقویت کرده و رویکرد خود را برای هر ماموریت استراتژی می‌دهند. در ادامه جهت دانلود بازی اندروید باما همراه باشید.


دانلود Sniper Siege: Defend & Destroy

✅ نام نرم افزارSniper Siege: Defend & Destroy❤️ تعداد دانلود52
⭐نسخه نرم افزار3.42🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 7.0 به بالا🔆 حجم فایل409 مگابایت

دانلود بازی محاصره تک تیرانداز اندروید Sniper Siege: Defend & Destroy 2.31


دانلود بازی Sniper Siege: Defend & Destroy


از دیگر عناصری که سبب محبوبیت بازی در نزد کاربران شده است می‌توان به حالت‌های مختلف در کنار مکان‌های پویا برای اجرای مراحل اشاره داشت که در این زمینه از طریق سیستم دشواری مراحل بازی به چالش‌های بسیاری دعوت خواهید شد که این موضوع می‌تواند برای شما سرگرم کننده باشد. طراحی زیبا و دیدنی بازی با عناصر بسیار خوبی همراه بوده که بد نیست بدانید در این زمینه می‌توانید در کنار صداگذاری بازی به یک گیم پلی پویا و اعتیاد آور دسترسی داشته باشید. حالت‌ها و کمپین‌های بسیاری در این بازی برای شما تهیه شده که با حضور در آنها می‌توانید خودتان را به یک تیرانداز حرفه‌ای تبدیل کنید که باید بدانید در این زمینه دشمنان قدرتمندی نیز سد راه شما خواهند شد که می‌توانند سیر تکامل و پیشروی شما را با مشکلات جدی مواجه کند. این بازی با محدودیت سنی بالای ۱۲ سال همراه است که این موضوع به دلیل گیم پلی اعتیادآوری می‌باشد که از سوی استودیو VOODOO در بازی پیاده سازی شده است.

به طور کلی، «Sniper Siege: Defend & Destroy» یک بازی هیجان‌انگیز برای طرفداران بازی‌های تیراندازی است که گیم‌پلی اعتیادآور، اکشن شدید و تجربه تک تیراندازی رضایت‌بخشی را در پلتفرم اندروید ارائه می‌دهد.

پسورد فایل :
کپی