آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی مسابقه سرگرم کننده برای اندروید Fun Race 3D 201044

دانلود بازی مسابقه سرگرم کننده برای اندروید Fun Race 3D 201044

بازی Fun Race 3D یک عنوان موبایل محبوب و سرگرم‌کننده است که توسط استودیوی بازی‌سازی Good Job Games تولید شده است. این بازی یک گیم آرکید و مسابقه‌ای است که شامل راه‌های پر پیچ و خم، موانع مختلف، پله‌ها و مسیرهای پر فراز و نشیب است. بازی Fun Race 3D بر روی سیستم عامل‌های iOS و Android قابل اجرا است و بازیکنان را به چالش می‌کشد تا راه خود را از طریق موانع پیچیده پیدا کنند و به عنوان اولین شخصیت به خط پایان برسند.

بازی Fun Race 3D انواع مختلف چالش‌ها را همراه با موانع سخت پیش روی شما قرار می‌دهد که در ابتدا رد کردن آنها ساده خواهد بود اما رفته رفته این موانع پیچیده‌تر خواهند شد می‌بایست با انجام انواع مختلف حرکات و تکنیک‌های خاص هر مانع را به سرعت پشت سر بگذارید، حریفانی مقابل شما قرار خواهند گرفت که همگی تلاش می‌کنند تا مقام اول را بدست آورند چراکه پاداش مقام اول بیشتر از مابقی خواهد بود.


دانلود Fun Race 3D

✅ نام نرم افزارFun Race 3D❤️ تعداد دانلود17
⭐نسخه نرم افزار201044🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل131 + 93 مگابایت

دانلود بازی مسابقه سرگرم کننده برای اندروید Fun Race 3D 201044


دانلود بازی Fun Race 3D


در ابتدای بازی، شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنید و به مسابقه بپردازید. وارد مراحل مسابقه شوید و با استفاده از حرکات و تکنیک‌های مختلف، مسیر را از طریق موانع پیچیده طی کنید. در طول مسابقه، سکه‌ها و ستاره‌ها را جمع‌آوری کرده و امتیازات بالاتری کسب کنید. این امتیازات را می‌توانید برای بهبود شخصیت و زیبایی‌بخشی آن‌ها استفاده نمایید. در حالت آنلاین با دوستان یا بازیکنان دیگر در سراسر جهان رقابت کرده و بهترین بازیکن مسابقه شوید. در نهایت شخصیت خود را بهبود دهید و قدرت‌ها و مهارت‌های جدید به آن اضافه کنید.


قابلیت های کلیدی بازی Fun Race 3D


  • امکان جمع‌آوری امتیازات و پاداش‌ها در طول مسابقه
  • مسابقه با بازیکنان دیگر با انتخاب بخش آنلاین
  • جمع‌آوری سکه‌ها و ستاره‌ها برای ارتقاء شخصیت
  • استفاده از حرکات و تکنیک‌های مختلف برای پیروزی
  • رد کردن موانع پیچیده در هر مرحله از بازی


پسورد فایل :
کپی