آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Shadow of Death 1.102.5 - نصب بازی سایه ی مرگ برای اندروید

دانلود Shadow of Death: Dark Knight - Stickman Fighting برای اندروید

Shadow of Death از بازی های اکشن جذاب با داستانی بی نظیر می باشد. داستان در شهر نور آغاز می شود، جایی که توسط خدایان برکت داده شده است. اینجا شهری بود که توسط شاه لوتار سرپرستی می شد و با تدبیر او به یکی از بهترین و پر رونق ترین مکان های جهان بدل شد. مدتی نگذشته بود که فرقه ای به نام The eyes of Oracle کار خود را بر روی انواع دانش ها نظیر شیمی، جادو و ... آغاز کرد و با تشکر از این دانش شاه لوتار توانست سرزمینی نیرومند و قدرتمند را ایجاد نماید. بهرحال در زمان شاه لوتار 15 ام، تراژدی آغاز شد. او بنا به دلایلی تصمیم به زنده کردن خواهر خود داشت و برای رسیدن به این مقصود انواع دانش ها را مطالعه کرد.

تا جایی که بیماری هایی را اختراع کرد که امکان درمان آن ها تنها توسط خود او ممکن بود. در این بین آزمایشگاه او منفجر می شود و با ناپدید شدن او دوران تاریکی آغاز می گردد. در این بازی می توانید نبرد های حماسی شگفت انگیزی را تجربه نمایید که پیروزی در آن ها به این سادگی ها نمی باشد. دو سیستم مختلف برای ارتقا دادن وجود دارد، سیستم مهارتی و تجهیازت که با استفاده از آن ها می توانید با دشمنان قدرتمندتر رو به رو شوید. Shadow of Death بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد. دانلود شادو فایت 3 و دانلود Shadow Fight 2 و دانلود بازی Stick Shadow Fight نیز در پست های قبل تر معرفی شده است.


دانلود Shadow of Death

✅ نام نرم افزارShadow of Death❤️ تعداد دانلود16477
⭐نسخه نرم افزار1.102.5🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0🔆 حجم فایل75 مگابایت

ویژگی های بازی Shadow of Death

 

- دو سیستم مختلف برای ارتقا دادن

- گرافیک بی نظیر و جذاب

- داستانی حماسی و منحصر به فرد

- با دشمنان قدرتمند رو به رو شوید.

 

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود Shadow of Death: Dark Knight - Stickman Fighting برای اندروید  دانلود Shadow of Death: Dark Knight - Stickman Fighting برای اندروید  دانلود Shadow of Death: Dark Knight - Stickman Fighting برای اندروید  دانلود Shadow of Death: Dark Knight - Stickman Fighting برای اندروید  دانلود Shadow of Death: Dark Knight - Stickman Fighting برای اندروید

 

آموزش نصب بازی :

 

1 - ابتدا فایل نصبی را روی گوشی نصب کنید.

2 - دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه com.Zonmob.ShadowofDeath.FightingGames را در مسیر android / obb کپی کنید.

پسورد فایل :
کپی