آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 500164 Sniper Strike – حمله تک تیر اندازان برای اندروید

دانلود sniper strike برای اندروید

Sniper Strike یکی از بهترین بازی های اکشن می باشد که امتیاز 4.6 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است. در حالت های مختلف بازی به نقش آفرینی بپردازید و صد ها مرحله متنوع را تجربه کنید. به یک AAA اسنایپر تبدیل شوید، در مناطق مختلف به ماموریت بروید و اهداف خود را شناسایی کنید. به عنوان یک سرباز، شما می توانید تجهیزات خود را به شکلی که می خواهید شخصی سازی کنید. با ولف، جکسون و دیگر نیرو های Strike froce همراه شوید و اهداف خود را نابود سازید. شما م یتوانید با دوستان خود نیز به شکل آنلاین مبارزه کنید. فرمانده های حرفه ای را شکست دهید و با دوستان خود همراه شوید. در دوئل های مختلف دوستان خود را به چالش بکشید و کلن ایجاد کنید.
هرچقدر بهتر بازی کنید می توانید تجهیزات خود را ارتقا دهید. Sniper Strike بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد. این بازی از سری بازی تفنگی اندروید می باشد و دانلود Alpha Guns 2 و دانلود بازی Kill Shot Bravo یا دانلود بازی کانتر اتک تیم  نیز از سری بازی هایی در این رابطه می باشند.

دانلود Sniper Strike

✅ نام نرم افزارSniper Strike❤️ تعداد دانلود13906
⭐نسخه نرم افزار500164🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5🔆 حجم فایل54 و 73 مگابایت

ویژگی های بازی Sniper Strike

 

- وجود سه مود مختلف برای بازی

- امکان نبرد با دیگر بازیکنان به شکل آنلاین

- شخصی سازی کردن تجهیزات مختلف

- وجود سیستم رتبه دهی و لیدربرد

- گرافیک واقع گرایانه و جذاب

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود Sniper Strike برای اندروید  دانلود Sniper Strike برای اندروید  دانلود Sniper Strike برای اندروید  دانلود Sniper Strike برای اندروید  دانلود Sniper Strike برای اندروید


پسورد فایل :
کپی