آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 113 One Gun: Stickman استیکمن تفنگدار برای اندروید

دانلود One Gun Stickman برای اندروید

One Gun: Stickman یکی از مهیج ترین RPG های اکشن می باشد که ترکیبی از بازی های مبارزه ای و شوتر است. مانند دیگر بازی های اکشن شما به جهانی فوق العاده وارد می شوید که در آن باید در مقابل زامبی ها، هیولاها و بسیاری دیگر از دشمنان مبارزه کنید. علاوه بر این به شکل همزمان می توانید مهارت های خود در شلیک را نیز به نمایش بگذارید. دیگر نیازی به داشتن ارتباط اینترنتی نیست، در هر زمان و هر مکانی که بخواهید می توانید از این بازی لذت ببرید.

آیا آماده اید که به بزرگترین بازیکن در این بازی تبدیل شوید؟ وقتی که مبارزه آغاز می شود، هر استیکمن باید در مقابل خطرات مختلفی که دائما او را تهدید می کند بایستد. شما می توانید این هیلاها را بکشید یا از آن ها اجتناب کنید. نبردی به شدت سخت پیش روی شما است، اما اگر از مهارت های مختلف خود استفاده نمایید می توانید استیکمنتان را حتی قوی تر نمایید. تنها مراقب باشید که با هیولاها برخورد سختی نداشته باشید. به یک قهرمان استیکمنی تبدیل شوید و از قدرت های جادویی خود استفاده کنید تا تاریکی جهان را نابود سازید. One Gun: Stickman بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجرا می باشد.


دانلود One Gun: Stickman

✅ نام نرم افزارOne Gun: Stickman❤️ تعداد دانلود3452
⭐نسخه نرم افزار113🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.1 به بالا🔆 حجم فایل20 و 25 مگابایت

ویژگی های بازی One Gun: Stickman


- امکان انجام بازی به شکل آفلاین

- سه مود مختلف battle, map و hell

- ارتقا دادن آیتم ها با سطوح مختلف

- گرافیک خخیره کننده و جذاب

- جلوه های صوتی مهیج

- لیدربرد جهانی با سیستم امتیازدهی دقیق

- داشتن مهارت های active و passive

- ترکیبی از سبک شوتر و مبارزه ای

تصاویری از محیط بازی One Gun: Stickman :


دانلود One Gun Stickman برای اندروید  دانلود One Gun Stickman برای اندروید  دانلود One Gun Stickman برای اندروید  دانلود One Gun Stickman برای اندروید  دانلود One Gun Stickman برای اندروید


پسورد فایل :
کپی