آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Dan the Man 1.11.80 مرد جودوکار برای اندروید

دانلود Dan the Man برای اندروید

Dan the Man

به عنوان بازی برگزیده سال 2016 انتخاب شد. این بازی با داشتن بیش از 10 میلیون کاربر، امتیاز بالای 4.8 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. به دنبال بازی ای اکشن با گرافیک رترو هستید؟ این بازی را از دست ندهید. با مجموعه ای از سلاح های مختلف و توانایی های شگفت انگیز، تبدیل به قهرمانی خواهید شد که حتی حسادت بزرگترین قهرمانان را خواهد بر انگیخت. باس های رباتی، سرسختی شما را با فلز سختشان تست می کنند.

سلاح ها و توانایی های مختلف را می تواند ارتقا داد. کاراکتر خود را شخصی سازی کنید. بین دان، یا جوسی یا بری، یکی را انتخاب نمایید و به نقش آفرینی بپردازید. حالت های مختلفی برای بازی طراحی شده است، در مود داستانی می توانید به شکل مرحله ای جلو بروید. حالت Battle mode و بی پایان نیز برای شما تدارک دیده شده است. وارد مکان های پنهان شوید و لباس های مختلف را باز کنید. به شکل روزانه، event های مختلفی برگذار می شوند که شما را هیجان زده می کنند. کنترل های بازی با استایل رترو را در زیر دستان خود احساس کنید، از گیم پد نیز پشتیبانی می شود. Dan the Man: Action Platformer بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


دانلود Dan The Man

✅ نام نرم افزارDan The Man❤️ تعداد دانلود5160
⭐نسخه نرم افزار1.11.80🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل74 مگابایت

ویژگی های بازی Dan the Man: Action Platformer


- گرافیک جذاب با استایل رترو

- کاراکتر خود را شخصی سازی کنید.

- در مکان های مختلف به نقش آفرینی بپردازید.

- سلاح هایتان را تقویت کنید.

- با کاراکتر های مختلف به بازی بپردازید.

- مود دلخواه خود را انتخاب کنید.

- با باس های قدرتمند رباتی مبارزه کنید.

تصاویری از محیط بازی Dan the Man: Action Platformer :


دانلود Dan the Man برای اندروید  دانلود Dan the Man برای اندروید  دانلود Dan the Man برای اندروید  دانلود Dan the Man برای اندروید  دانلود Dan the Man برای اندروید


پسورد فایل :
کپی