آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Archero 5.11.3 نصب بازی آرک هیرو برای اندروید با مود

دانلود Archero برای اندروید

Archero  وارد جهانی شوید که در آن هر چیزی قصد نابود کردن شما را دارد. شما یک کماندار تنها هستید، و تنها نیروی باقی مانده برای مبارزه و شکست دادن لشکرهای شیطانی می باشید. خود را آماده کنید و جوری از مهارت هایتان استفاده کنید که انگار زندگیتان به آن ها وابسته است. لشکر دشمنان هرگز پایان نمی یابد. به یاد داشته باشید که به محض این که کشته شوید، باید از اول شروع کنید. از ترکیب های مختلف مهارت ها لذت ببرید و راه خود را به سمت جهان های مختلف باز کنید. مهارت های تصادفی و منحصر به فرد به شما کمک می کنند که در دانجئون های مختلف جان سالم به در ببرید. جهان های زیبای بازی را کاوش کنید و صدها نقشه را در این جهان جدید پشت سر بگذارید. لول خود را بالا ببرید و با سلاح های قدرتمند تر از همیشه توانایی هایتان را افزایش دهید.
درجه سختی بازی کاهش پیدا کرده است و اکنون غنائم بیشتری می توانید برای خود انجام دهید. هم چنین باگ نسخه های پیشی برطرف شده است و در انواع سیستم ها با خیال راحت می توانید به نقش آفرینی بپردازید. Archero یکی از محبوب ترین بازی های گوگل پلی می باشد که بیش از 10 میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. با لشکر های بی پایان دشمنان مبارزه کنید، سلاح های جدیدی بیابید و با گونه های قدرتمندتر رو به رو شوید و آن ها را شکست دهید. Archero بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد.

دانلود Archero

✅ نام نرم افزارArchero❤️ تعداد دانلود1647
⭐نسخه نرم افزار5.11.3🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0🔆 حجم فایل73 مگابایت

ویژگی های بازی Archero


- لول خود را بالا ببرید.
- در جهان های مختلف بازی نقش آفرینی کنید.
- با دسته های بی پایان دشمنان مبارزه کنید.
- با هزاران هیولای مختلف رو به رو شوید.
- از مهارت های تصادفی استفاده کنید.
- با شکست دشمنان غنائم بیشتری جمع آوری کنید.
- از مهارت های ویژه برای شکست دشمنان استفاده کنید.

تصاویری از محیط بازی Archero :


دانلود Archero برای اندروید  دانلود Archero برای اندروید  دانلود Archero برای اندروید  دانلود Archero برای اندروید  دانلود Archero برای اندروید


پسورد فایل :
کپی