مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی 0.143 Super MoonBox 2 نصب بازی سوپر مونباکس برای اندروید مود

دانلود Super MoonBox 2 برای اندروید

Super MoonBox 2 بازی شبیه سازی زامبی sandbox ای است که در آن می توانید ارتش زامبی هایتان را بسازید و زامبی ها را به جان یک دیگر بیاندازید. هر کدام از واحد های زامبی ها دارای قدرت های منحصر به فرد خود هستند. می توانید توافق انجا دهید تا انسان های بیشتری کشته نشوند. هر فرد کشته شده زامبی می شود و به پایگاه بر میگردد. هیولاهایی در جنگل وجود دارد که می تواند به شما حمله کنند. سلاح بسازید و از آن ها در مقابل زامبی ها استفاده کنید. این بازی را می توانید با یا بدون داشتن ارتباط اینترنتی بازی کنید.

  Super MoonBox 2امتیاز 4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. گرافیک بازی، نسبت به بازی های مشابه کیفیت بهتری دارد و می توانید انواع جلوه های نوری، و محوطه ای بزرگ را در آن مشاهده کنید. Super MoonBox 2 برای تبلت ها نیز بهینه سازی شده است و محیطی جذاب را در آن ها به نمایش می گذارد. اگرچه در این بازی زامبی ها وجود دارند، اما چهره و ظاهر آن ها ترسناک نیست و همه سنین می توانند از بازی لذت ببرند. Super MoonBox 2 رابط کاربری دوستانه ای دارد که به سرعت با محیط بازی آشنا می شوید. Super MoonBox هنوز نوپا است و ویژگی های تازه ای به آن اضافه می شود. این بازی را می توانید روی اندروید 6 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Super MoonBox 2


- گرافیک جذاب و چشم نواز

- امکان کنترل کردن کاراکترها

- ایجاد لشکری از زامبی ها

- ویژگی های منحصر به فرد هر واحد

- تبدیل شدن انسان ها به زامبی بعد از مرگ

- گیم پلی به یاد ماندنی

- رابط کاربری دوستانه

- مناسب برای تمام سنین

- اضافه شدن ویژگی های تازه

تصاویری از محیط بازی Super MoonBox 2 :


دانلود Super MoonBox 2 برای اندروید  دانلود Super MoonBox 2 برای اندروید  دانلود Super MoonBox 2 برای اندروید  دانلود Super MoonBox 2 برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 35 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت