مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی 0.31.14.4 Shadow Hunter مود | نصب بازی شکارچی سایه برای اندروید

دانلود Shadow Hunter برای اندروید

Shadow Hunter اگر بازی های hack & slash لذت می برید، این بازی را از دست ندهید. سایه شکارچی، بازی فانتزی دارکی می باشد که سیستم مبارزه فوق العاده ای را در خود جای داده است. با باس های قدرتمند مبارزه کنید و کنترل کاراکترتان را در دست بگیرید. ترکیبی جذاب از عناصر rpg و ماجراجویانه را در این بازی تجربه خواهید کرد. کاراکترهای مختلفی برای بازی وجود دارد. نحوه کار با هر کدام از آن ها را بیاموزید. صدها سلاح مختلف وجود دارد که می توانید آن ها را با شکست دادن دشمنان بدست آورید. امکان ارتقا دادن این سلاح ها نیز وجود دارد. 4 مود مختلف برای نقش آفرینی در حالت pve وجود دارد. حتی می توانید در مود pvp با سایر بازیکنان از سراسر جهان مبارزه کنید. حتی زمانی که آفلاین هستید می توانید این بازی را دنبال کنید.

هر کدام از کاراکترها دارای قدرت منحصر به فرد خود می باشد و گیم پلی متفاوتی دارد. هنگامی که بازی را شروع می کنید، در مود ماجراجویانه نقش آفرینی خواهید کرد. اگرچه این مود چندان چالش آور نیست، با این حال شما را با ویژگی های مختلف این بازی آشنا می کند. پس از این که دانجئون خاصی را پشت سر می گذارید، وارد مود محراب تاریکی، باس، و برج ساعت چالش ها می شوید. در این مودهاست که مهارت های شما به چالش کشیده می شوند. Shadow Hunter بر روی اندرویدهای مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.

تصاویری از محیط بازی Shadow Hunter :


- امکان بازی در حالت آفلاین

- دارای مود pvp و pve

- نبرد با باس های قدرتمند

- دارای کاراکترهای مختلف برای بازی

- صدها سلاح های مختلف

- ماجراجویی در جهانی بزرگ

- اتسمفری تاریک

 گرافیک دو بعدی با افکت های متنوع

تصاویری از محیط بازی Shadow Hunter :


دانلود Shadow Hunter برای اندروید  دانلود Shadow Hunter برای اندروید  دانلود Shadow Hunter برای اندروید  دانلود Shadow Hunter برای اندروید  دانلود Shadow Hunter برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 560 و 150 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت