آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Escape Path 0.1 نصب بازی راه فرار برای اندروید

دانلود Escape Path برای اندروید

Escape Path با رقیبان دیگر مسابقه دهید. درختان را تا جای ممکن سریع ببرید و اول شوید. برای این که سریع تر از موانع عبور کنید و به مقصد برسید، باید مهارت های نشانه گیری تان را تا جای ممکن بهبود بخشید. این بازی را می توانید با یک انگشت نیز کنترل کنید. کافیست با انگشت، اهداف خود را نشانه بگیرید و دوبرابر آسیب وارد کنید. Escape Path گیم پلی ای منحصر به فرد دارد. هیچ وقت با محیطی یکسان رو به رو نمی شوید و بازی برایتان تکراری نمی شود. مکانیسم قطع درخت مناسبی دارید. با یک انگشت می توانید بازی را به پیش ببرید.

Escape Path  مکان منحصر به فرد با وضعیت آب و هوایی مختلف دارد. Escape Path گرافیکی دو و نیم بعدی دارد. به تدریج، هرچقدر وارد سطح های بالاتری شوید موانعی که سر راهتان قرار می گیرد پیچیده تر و سخت تر می گردد. Escape Path بیش از هزار کاربر دارد و هنوز در نسخه های ابتدایی خود به سر می برد. به احتمال زیاد در بروزرسانی های بعدی، شاهد اضافه شدن سطوح جدیدتری خواهیم بود. Escape Path مناسب تمامی سنین است و می توانید با خانواده آن را دنبال کنید و از مناطق مختلف آن لذت ببرید. این بازی روی تبلت ها نیز بدون مشکل اجرا می شود. Escape Path را می تاویند روی اندروید 5 به به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Escape Path :


- گیم پلی منحصر به فرد

- سیستم جالب قطع درختان

- کنترل کاراکتر با یک دست

- اهمیت مهارت نشانه گیری

- 3 مکان مختلف با وضعیت آب و هوایی متفاوت

- سخت شدن تدریجی مراحل بازی

- رقابت با سایر افراد

تصاویری از محیط بازی Escape Path :


دانلود Escape Path برای اندروید  دانلود Escape Path برای اندروید  دانلود Escape Path برای اندروید  دانلود Escape Path برای اندروید  دانلود Escape Path برای اندروید


پسورد فایل :
کپی