حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 2.0.2 Suspects: Mystery Mansion نصب بازی مظنون ها برای اندروید

دانلود Suspects Mystery Mansion برای اندروید

Suspects: Mystery Mansion شما به قلعه ای اسرار آمیز دعوت شده اید تا راز قتلی عجیب را کشف کنید. در این بازی آنلاین با 9 پلیر دیگر بازی خواهید کرد و تلاش می کنید تا اسرار قتل را حل کنید. با جست و جو و انجام ماموریت های مختلف، قدم به قدم به هویت فرد قاتل نزدیک تر می شوید. با این حال مراقب باشید، این کار آسان نیست. قاتلان همه جای گروه هستند و همیشه به دنبال کشتن ماموران اند. در طول هر نوبت، شما و پلیر های دیگر با یک دیگر گفت و گو می کنید تا قاتل را پیدا کنید. هر کس می تواند مظنون به قتل باشد. با پلیرهای دیگر می توانید به شکل صوتی گفت و گو کنید تا قاتل را بیابید. جسد کجا بود؟ آن ها کجا بودند؟ چه کاری انجام می دادن؟ با چه کسی راه می رفتند؟ چه کسی اسرار آمیز عمل می کرد؟

بعد از گفت و گو، بازی از شما می خواهد رای بدهید. بر اساس رای های شما مظنون از قلعه به بیرون رانده می شود. اما مراقب باشید. اگر به فردی بی گناه مظنون شده باشید و او را به بیرون رانده باشید، آنگاه به قاتلان کمک کرده اید. شما می توانید در دو مود مختلف بازی کنید. در یکی از مود های بازی با دوستان نزدیکتان بازی خواهید کرد. و در مود دیگر می توانید با سایر پلیر هایی که مهارت های مشابه شما را دارند بازی کنید. Suspects: Mystery Mansion بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Suspects: Mystery Mansion


- دارای بیش از ده میلیون بازیکن

- اضافه شدن مود جدید به بازی

- اضافه شدن پوسده افسانه ای

- حل شدن مشکلات نسخه های قبلی

- منتشر شدن فصل جدید بازی

- امکان مکالمه صوتی

- مظنون شدن به افراد مختلف

- سیستم رای گیری برای یافتن قاتل


اطلاعات تکمیلی دانلود Suspects :


✅ نام نرم افزارSuspects
⭐نسخه نرم افزار2.0.2
🔃 تاریخ آپدیت21 آذر 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 4.4
❤️ تعداد دانلود850
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل187 مگابایت

تصاویری از محیط بازی Suspects: Mystery Mansion :


دانلود Suspects Mystery Mansion برای اندروید  دانلود Suspects Mystery Mansion برای اندروید  دانلود Suspects Mystery Mansion برای اندروید  دانلود Suspects Mystery Mansion برای اندروید  دانلود Suspects Mystery Mansion برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 187 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز