آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نرم افزار قطب نمای پیشرفته برای اندروید Compass Steel 3D 3.6.2

دانلود Compass Steel 3D برای اندروید

Compass Steel 3D قطب نمایی مدرن و کاملا رایگان می باشد که بدون تبلیغات است. شما می توانید در این قطب نما اندروید از تم های مختلف در رنگ بندی های گوناگون استفاده کنید. دو مود مختلف وجود دارد، یکی True heading می باشد که به جهت عقربه قطب نما را به سمت شمال واقعی تنظیم می کند و مود دیگر Magentic Heading است که براساس قطب مغناطیسی شمال تنظیم می گردد. شما می توانید با استفاده از این برنامه جهت خورشید و ماه را به سادگی پیدا کنید. زمان طلوع و غروب خورشید به نمایش در می آید و هم چنین می توانید از زمان طلوع و غروب ماه نیز با خبر شوید. این برنامه به شکل خودکار با استفاده ای که از آن می کنید کالیبره می گردد. برای یافتن قطب شمال واقعی، باید دسترسی Location را به این برنامه بدهید.

Compass Steel 3D توسط بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر دنیا دانلود شده است و بسیاری از باگ های نسخه قبلی در آن به شکل کامل برطرف شده اند. این اپ در حال حاضر دارای امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی بوده و با سیستم های مختلف از جمله تبلت ها سازگار می باشد. استایل های متنوعی برای قطب نماها نیز فراهم شده است. Compass Steel 3D را می توانید بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید اجرا نمایید.


دانلود Compass Steel 3D

✅ نام نرم افزارCompass Steel 3D❤️ تعداد دانلود2355
⭐نسخه نرم افزار3.6.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.1 به بالا🔆 حجم فایل7 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Compass Steel 3D


- یافتن قطب شمال براساس مختصات

- یافتن قطب شمال براساس سنسور مغناطیسی

- کم حجم و سبک

- استایل های متنوع با رنگ بندی گوناگون

- کاملا رایگان، بدون تبلیغات

- کالیبره شدن خودکار پس از چند بار استفاده

- قابل اجرا بر روی تبلت ها

- اطلاع یافتن از زمان غروب و طلوع خورشید


تصاویری از محیط نرم فازار Compass Steel 3D:


دانلود Compass Steel 3D برای اندروید  دانلود Compass Steel 3D برای اندروید  دانلود Compass Steel 3D برای اندروید  دانلود Compass Steel 3D برای اندروید  دانلود Compass Steel 3D برای اندروید


پسورد فایل :
کپی