آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Fight Photo Editor 3.9 اضافه کردن زخم به صورت برای اندروید

دانلود Fight Photo Editor برای اندروید

Fight Photo Editor نرم افزاری خلاقانه است که با استفاده از آن می توانید زخم های خونین و اثرات درگیری به عکس های خود اضافه کنید. سلفی بگیرید و از انواع استیکر های این برنامه به منظور شخصی سازی عکس های خود استفاده کنید. الگوها و اثرات مختلفی از درگیری در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید آن ها را به عکس های خود اضافه کنید. شما می توانید سایز استیکر های این برنامه را تغییر دهید تا متناسب با سایز عکس های شما شوند.

اضافه سازی استیکر های فوق العاده این برنامه در عرض چند ثانیه انجام می شود‌ اگر می خواهید تصاویر خشن خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، نیازی نیست که به خود آسیب برسانید! می توانید از افکت های رایگان این برنامه استفاده کنید. این نرم افزار برای مناسبت هایی نظیر هالوین نیز می تواند مفید واقع شود. بیش از 100 نوع زخم مختلف برای اضافه کردن به عکس ها وجود دارد. از فیلتر های مختلف این برنامه استفاده کنید و سایز استیکر ها را به شکلی تغییر دهید که تا جای ممکن به شکل طبیعی به نظر برسند. دوستان خود را شگفت زده کنید و حتی آن ها را بترسانید. می توانید عکس ها را در SD card ذخیره کنید. Fight Photo Editor بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Fight Photo Editor :


- دارای بیش از 5 میلیون کاربر

- رفع شدن باگ نسخه های پیشین

- کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

- اضافه شدن استیکر های جدید برای استفاده

- امکان تغییر سایز دادن زخم ها

- جلوه های واقع گرایانه

- اضافه کردن آسان استیکر ها در مکان دلخواه

تصاویری از محیط نرم افزار Fight Photo Editor :


دانلود Fight Photo Editor برای اندروید  دانلود Fight Photo Editor برای اندروید  دانلود Fight Photo Editor برای اندروید  دانلود Fight Photo Editor برای اندروید


پسورد فایل :
کپی