زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود IVY File Manager 1.0.6 - بهترین فایل منیجر برای اندروید

دانلود IVY File Manager برای اندروید

IVY File Manager با استفاده از این برنامه راحت تر از همیشه می توانید فایل های خود را مدیریت کنید. این فایل منیجر اندروید چه فایل ها در حافظه داخلی سیستمتان ذخیره شده باشند و چه در sd card آن ها را ذخیره کرده باشید با استفاده از این برنامه قادر به مدیریت آن ها خواهید بود. این نرم افزار از انواع فایل ها نیر تصاویر، موزیک ها، ویدیو ها، اسناد و اپلیکیشن ها پشتیبانی می کند. امکانات استانداردی نظیر کپی کردن، کات کردن، تغییر نام دادن و حذف کردن فایل ها پشتیبانی می شود. می توانید فایل های zip و rar را با این برنامه به راحتی باز کنید یا فایل های خود را فشرده کنید و حجم قابل توجهی از سیستمتان را آزاد کنید. این نرم افزار قادر به رمزگذاری فایل های فشرده شده نیز هست. علاوه بر این مدیا پلیری ساده در برنامه گنجانده شده که به شما امکان پخش کردن فایل های ویدویی و صوتی و ... را می دهد.

می توانید بر اساس گروه فایل های خود را باز کنید. تصاویر، فایل های ویدیویی، اسناد، داده ها، اپلیکیشن ها و ... در دسته های جداگانه ای قرار می گیرند که دسترسی به آن ها کار ساده ای است. IVY File Manager قادر به آنالیز فضای سیستم شما و حذف کردن فایل های اضافی و به درد نخور است. می توانید فایل های دلخواه خود را جست و جو کنید و با سرعت بالا آن ها را بیابید. این اپلیکیشن بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست. ASTRO File Manager و دانلود سولید اکسپلورر و دانلود ES File Explorer از سری فایل منیجر های معروف اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار IVY File Manager


- جست و جوی فایل ها

- مدیریت فایل های موجود در sd card

- حذف کردن فایل های موقتی و اضافه

- آنالیز فضای سیستم از جهات مختلف

- فشرده سازی و باز کردن فایل های آرشیو

- باز کردن فایل های مدیا به شکل درون برنماه ای

- سازگار با تبلت ها و اسمارتفون ها

- رابط کاربری متریال و مدرن


تصاویری از محیط نرم افزار IVY File Manager:


دانلود IVY File Manager برای اندروید  دانلود IVY File Manager برای اندروید  دانلود IVY File Manager برای اندروید  دانلود IVY File Manager برای اندروید  دانلود IVY File Manager برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 7 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت