آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » SS File Manager and File explorer 1.4 فایل منیجر برای اندروید

دانلود SS File Manager برای اندروید

SS File Manager and File explorer با این اپلیکیشن می توانید فایل های خود را به سادگی مدیریت کنید. هر آن چه که در حافظه داخلی و هم چنین SD card، Local area network و اکانت های فضای ابریتان باشد را می توان مدیریت کرد. به شکل پیش فرض این نرم افزار به شما امکانات استانداردی مانند تغییر نام دادن فایل ها، کپی کردن، انتقال و حذف و اشتراک گذاری آن ها را می دهد.

این فایل منیجر اندروید هم چنین فایل های شما در موضوعات مختلف دسته بندی می شود و سریع تر می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. تصویر بندانگشتی عکس هایتان به نمایش در می آید. تمامی فرمت های صوتی نظیر mp3, ogg, flac, m4p, wav, wma و ... پشتیبانی می شوند و امکان مدیریت آن ها وجود دارد. اپلیکیشن هایی که نصب کرده اید در لیست این نرم افزار قابل مشاهده اند، می توانید آن ها را حذف کنید یا جلوی کارکرد آن ها را بگیرید. هم چنین امکان پشتیبانی گرفتن از آن ها نیز وجود دارد. با یک کلیک می توان تمام SD card را به شکل کامل فرمت کرد. در صورتی که دو سیستم به وای فای مشترکی متصل باشند امکان انتقال اطلاعات برای آن ها وجود دارد. SS File Manager and File explorer بر روی اندروید 3.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار SS File Manager and File explorer :


- دسته بندی فایل ها در بخش های مختلف

- اشتراک گذاری وایرلس اطلاعات

- پاک کردن یا متوقف کردن اپلیکیشن های نصب شده

- پشتیبان گیری از داده ها

- فرمت SD card تنها با یک ضربه

- پشتیبانی از فایل های فشرده شده زیپ و Rar

- امکان مدیریت فضای ابری

- کاملا مدرن با ظاهری فوق العاده


تصاویری از محیط نرم افزار SS File Manager and File explorer :


دانلود SS File Manager برای اندروید  دانلود SS File Manager برای اندروید  دانلود SS File Manager برای اندروید  دانلود SS File Manager برای اندروید  دانلود SS File Manager برای اندروید


پسورد فایل :
کپی