سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 15.09.19 True Directory بلاک کردن شماره افراد مزاحم برای اندروید

دانلود True Directory برای اندروید

True Directory آیا از تماس های تکراری خسته شده اید؟ می خواهید از شر آن ها یک بار برای همیشه راحت شوید؟ فردی مزاحم مدام با شماره های ناشناس تماس می گیرد؟ با این اپلیکیشن می توانید جلوی او را بگیرید. True Directory به گونه ای طراحی شده است که انواع اطلاعات فرد تماس گیرنده را برای شما نشان دهد. شامل منطقه، نام، کالر آی دی و ... . این نرم افزار جلوی تماس های تبلیغاتی و ... را می گیرد. در True Directory هم می توانید اطلاعات مخاطبینتان را ببینید، هم شماره هایی که برای شما ناشناس هستند. این اپلیکیشن قادر به بلاک کردن اتوماتیک تماس های مزاحم و قرار دادن آن ها در بلک لیست است.

دیتابیسی قدرتمند با شماره های مختلف در برنامه گنجانده شده است که با شناسایی شماره های مزاحم جدید، گسترش می یابد. می توانید تاریخچه از تماس هایتان را ببینید. چه تماس های از دست رفته، چه تماس هایی که گرفته اید، و چه تماس هایی که پاسخ داده اید. True Directory بیش از صد هزار کاربر دارد و امتیاز 4.2 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. این نرم افزار رابط کاربری مدرنی دارد که کار کردن با آن راحت می باشد. می توانید شماره های ناشناس را به لیست مخاطبین اضافه کنید، یا آن ها را بلاک کنید. True Directory بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست. دانلود Sync.ME و دانلود CIA - Caller ID & Call Blocker از دیگر برنامه های بلاک کردن پیامک و تماس های مزاحم در اندروید می باشد.

ویژگی های نرم افزار True Directory :


- دارای بیش از صد هزار کاربر

- رابط کاربری دوستانه

- بلاک کردن آسان شماره های مزاحم

- دارای دیتابیسی از شماره های تبلیغاتی

- ایجاد لیست سیاه از شماره ها

- جلوگیری از تماس های تکراری و خسته کننده

- مشاهده log کاملی از تماس ها

- اضافه کردن آسان شماره های ناشناس به مخاطبین

- مشاهده جزئیات فرد تماس گیرنده

تصاویری از محیط نرم افزار True Directory :


دانلود True Directory برای اندروید  دانلود True Directory برای اندروید  دانلود True Directory برای اندروید  دانلود True Directory برای اندروید  دانلود True Directory برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت