زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 17.1 Photo 2Video Pro برنامه ساخت آسان موزیک ویدیو برای اندروید

دانلود Photo 2Video Pro برای اندروید

Photo 2Video Pro نرم افزاری با بیش از یک میلیون کاربر است که ابزار ساده ای برای ایجاد، ویرایش و اشتراک گذاری موزیک های جذاب در اختیار شما می گذارد. می توانید به موزیک های لایسنس شده رایگان دسترسی داشته باشید. در Photo 2Video Pro قادر به تبدیل کردن عکس ها به ویدیو و اضافه کردن متن و موزیک دلخواه، با فیلترهای مدرن هستید. اسلایدشوهای خود را با هر تعدادی از عکس ها ایجاد کنید. می توانید ویدیوهایی نسبتا طولانی را برای اسلاید شو هایتان استفاده کنید. اضافه کردن موسیقی ها به راحتی انجام می شود. می توانید چند ویدیو با فرمت های مختلف را انتخاب کنید و اضافه کنید. امکان طراحی هارمونیک وجود دارد.

می توانید تعداد نامحدودی از عکس ها را برای ایجاد ویدیو انتخاب کنید. علاوه بر این قادر به مشاهده پیش نمایش ویدیویی که ایجاد کرده اید خواهید بود. اضافه سازی افکت های بصری به راحتی انجام می شود. استیکر ها، فریم ها و ... به راحتی اضافه می شوند. عکس هایتان را می توانید به ویدیو های حرفه ای تبدیل کنید. تبدیل کردن عکس ها به ویدیو های حرفه ای به راحتی انجام می شود. Photo 2Video Pro امتیاز 4.6 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. رابط کاربری برنامه ساده بوده و عموم کاربران می توانند از آن استفاده کنند. این برنامه بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست. دانلود ThunderSoft Slideshow Factory و دانلود GiliSoft SlideShow Maker هم در رابطه با این نرم افزار می باشند.

ویژگی های نرم افزار Photo 2Video Pro


- دارای بیش از یک میلیون کاربر

- رابط کاربری دوستانه و ساده

- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- مشاهده پیش نمایش ویدیوها

- امکان اضافه کردن استیکر به ویدیو ها

- تبدیل تعداد نامحدودی از تصاویر به اسلایدشو

- ویرایش کردن آسان ویدیو و اضافه سازی افکت ها و فیلترها

- امکان اضافه کردن ویدیو ها با فرمت های مختلف

- اضافه کردن آسان موزیک ها

تصاویری از محیط نرم افزار Photo 2Video Pro :

دانلود Photo 2Video Pro برای اندروید  دانلود Photo 2Video Pro برای اندروید  دانلود Photo 2Video Pro برای اندروید  دانلود Photo 2Video Pro برای اندروید  دانلود Photo 2Video Pro برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 18 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت