آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Echo 2.3.1 برنامه ضبط صدا در اندروید

دانلود Echo برای اندروید

Echo اکو نرم افزاری ساده برای ضبط صدا می باشد که در آن می توانید به شکل فوری، صدایی که ضبط کرده اید را باز پخش کنید. این نرم افزار می تواند به صدای شما اکو نیز اضافه کند. برای ضبط صدا تنها کاری که لازم است انجام دهید نگه داشتن انگشت خود روی اکو هنگام ضبط می باشد. زمانی که دستتان را بردارید، عملیات ضبط صدا متوقف می شود و صدایتان پخش می گردد. شما حین پخش کردن صدا نیز می توانید صدای دلخواه خود را ضبط کنید. هرج و مرج صوتی، تضمین می شود. این اپلیکیشن تنها برای سرگرمی کاربرد ندارد و یکی از سریع ترین راه ها برای تمرین زبان های خارجی است.

می توانید صدای خود را ضبط کنید و آن را مجددا پخش کنید تا کم کم توانایی گفتاری و شنیداری شما بهبود پیدا کند. خواننده ها نیز می توانند با این اپلیکیشن تمرین کنند و مهارت های خود را بهبود بخشند. Echo در عین رایگان بودن هیچ تبلیغ ینشان نمی دهد و هر زمان که بخواهید می توانید آن را بروزرسانی کنید. فایل های ضبط شده در قالب فایل های ویدویی غیر فشرده شده در گوشی شما ذخیره می گردند و بنابرین فایل هایی در اختیار دارید که بیشترین کیفیت ممکن را دارا هستند. با این حال خجم این فایل ها می تواند به شدت بالا برود. Echo بر روی اندروید 4.1 به بالا بدون مشکل اجرا می گردد.

ویژگی های نرم افزار Echo


- دارای بیش از 1 میلیون کاربر

- بهبود پیدا کردن رابط کاربری برنامه

- امکان پخش صدا حین ضبط صدا

- اضافه کردن افکت صوتی

- کسب امتیاز 4 از 5 در گوگل پلی

- ضبط صدا ها بدون فشرده سازی

- عدم نمایش تبلیغات مزاحم

- امکان اشتراک گذاری فایل های ضبط شده

- سازگار با تبلت ها و انواع گوشی ها

تصاویری از محیط نرم افزار Echo :


دانلود Echo برای اندروید  دانلود Echo برای اندروید  دانلود Echo برای اندروید  دانلود Echo برای اندروید  دانلود Echo برای اندروید


پسورد فایل :
کپی