زولا
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 5.1 Safepad Notepad نرم افزار یادداشت برداری امن برای اندروید

دانلود Safepad Notepad برای اندروید

Safepad Notepad نرم افزاری ساده و در عین حال امن برای گوشی اندرویدی شما می باشد. دیگر لازم نیست دفترچه یادداشت خود را همه جا حمل کنید. با این اپلیکیشن امکان یادداشت برداری خواهید داشت. یادداشت های حساس خود را با پسورد محافظت کنید. امکان دسته بنده یادداشت هایتان وجود دارد. می توانید گوشی را با فضای ابری همگام سازی کنید. رابط کاربری برنامه ساده و سر راست می باشد. Safepad Notepad بیش از 500 هزار کاربر از سراسر جهان به خود اختصاص داده است. می توانید یادداشت هایتان را از فضای ابری بازیابی کنید.

علاوه بر این trash به برنامه اضافه شده است که یادداشت های حذف شده تان به آن اضافه می گردد. این اپلیکیشن حجم کمی دارد و کمتر از 7 مگابایت از فضای سیستم شما را اشغال خواهد کرد.

رابط کاربری Safepad Notepad متریال نیست و ظاهری کلاسیک و قدیمی دارد. با این حال اگر به دنبال برنامه ای ساده و سر راست هستید که با آن از یادداشت هایتان مخافظت کنید، به شکلی که هیچ کس بجز شما به آن ها دسترسی نداشته باشد این برنامه به کارتان می آید. Safepad Notepad به شکل رایگان ارائه شده است و امکان بروزرسانی آن را خواهید داشت. این نرم افزار بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجرا می باشد. دانلود Evernote , دانلود Private Notepad و دانلود Nimbus Note از برنامه های مفید یادداشت برداری اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Safepad Notepad


- دسته بندی یادداشت ها

- کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

- رابط کاربری ساده و سر راست

- همگام سازی یادداشت ها با فضای ابری

- سوال امنیتی در صورت فراموشی رمز عبور

- قفل کردن امن یادداشت ها

- دارای بیش از نیم میلیون کاربر

- نمایش یادداشت ها با رنگ های مختلف در یک لیست

تصاویری از محیط نرم افزار Safepad Notepad :


دانلود Safepad Notepad برای اندروید  دانلود Safepad Notepad برای اندروید  دانلود Safepad Notepad برای اندروید  دانلود Safepad Notepad برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 47 مگابایت
   (3.7/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت