حسابداری موج
فیلمنو
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 8.6.0 Simplicity Browser مرورگر سریع و امن و کم حجم برای اندروید

دانلود Simplicity Browser برای اندروید

Simplicity Browser مرورگر جدیدی برای سیستم عامل اندروید می باشد. سه ویژگی اصلی این مرورگر، سرعت، امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربر است. این اپلیکیشن قادر به بلاک کردن انواع تبلیغات از جمله پاپ آپ هاست. بنابرین می توانید با سرعت بالاتری در وب مرور کنید و تبلیغات مزاحم شما را اذیت نکنند. در این اپلیکیشن قادر به باز کردن چند تب به شکل همزمان هستید. از پلاگین های مختلفی پشتیبانی می شود. می توانید صفحات وب سایت ها را در حالت private باز کنید تا کوکی ها و تاریخچه ذخیره سازی نشوند. این نرم افزار از ویدیوهای فول اسکرین پشتیبانی می کند.

هم چنین قادر است جلوی ترکر وب سایت ها را بگیرد تا حریم خصوصی شما حفظ شود. می توانید وب سایت های دلخواه خود را به لیست بوک مارک ها اضافه کنید تا سریع تر به آن ها دسترسی داشته باشید. امکان باز کردن صفحات وب در حالت دسکتاپ نیز وجود دارد. توسعه دهندگان برنامه وعده اضافه شدن حالت reader را در نسخه های آتی داده اند. در این حالت صفحه وب شما مانند صفحه کتاب نشان داده می شود. منوی اشتراک گذاری بهبود پیدا کرده است. می توانید بارکد QR برای صفحه وبی که در آن مرور می کنید تولید کنید. Simplicity Browser به روری اندروید 5 به بالا قابل اجراست. دانلود کروم اندروید , دانلود فایرفاکس فوکوس , دانلود فایرفاکس اندروید و دانلود Yandex Browser از دیگر مرورگرهای مفید اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Simplicity Browser


- اضافه کردن بوک مارک

- بلاک کردن تبلیغات مزاحم

- جلوگیری از ترکرها

- مرور در حالت خصوصی و شخصی

- پشتیبانی از ویدیوهای فول اسکرین

- باز کردن صفحات وب سایت در حالت دسکتاپ

- باز کردن چند تب به شکل همزمان

- پشتیبانی از پلاگین های مختلف

- اضافه شدن حالت reader در نسخه های آتی


تصاویری از محیط نرم افزار Simplicity Browser :


دانلود Simplicity Browser برای اندروید  دانلود Simplicity Browser برای اندروید  دانلود Simplicity Browser برای اندروید  دانلود Simplicity Browser برای اندروید  دانلود Simplicity Browser برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (4.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت
خرید لایسنس ویندوز