حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.0.0.2 Tiny Antivirus آنتی ویروس تاینی برای اندروید

دانلود Tiny Antivirus برای اندروید

Tiny Antivirus آنتی ویروسی جامع با حجم کم می باشد. ویروس ها به سرعت شناسایی می شوند. این اپلیکیشن می تواند نرم افزار های نصب شده و فایل های apk را شناسایی کند و در صورت ویروسی بودن آن ها، به شما هشدار دهد. این اپلیکیشن گوشی شما را امن نگه می دارد و جلوی انواع ویروس ها، اسپایور و تروجان ها را می گیرد. Tiny Antivirus به شکل زنده سیستم شما را بررسی می کند و علی الخصوص اپلیکیشن هایی که تازه نصب کرده اید را بررسی می کند تا از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کند. Tiny Antivirus به شکل خودکار تمام اپلیکیشن های موجود در سیستم شما را مورد بررسی قرار می دهد. این نرم افزار دارای دیتابیس بزرگی از ویروس های مختلف می باشد.

برای همین می تواند انواع ویروس ها را با دقت بالایی شناسایی کند.ب ا این اپلیکیشن می توانید عکس ها و سایر اطلاعات شخصی خود را امن نگه دارید. Tiny Antivirus همانطور که از اسمش بر می آید حجم کمی دارد که به 4 مگابایت نمی رسد. کار کردن با این اپلیکیشن آسان است و با یک ضربه می توانید سیستم خود را اسکن کنید تا در صورت وجود ویروس به شما هشدار داده شود. البته خود این برنامه قادر به نابود کردن ویروس ها نیز هست. Tiny Antivirus بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست. از آنتی ویروس های معروف دیگر می توان به دانلود آنتی ویروس زونر برای اندروید , دانلود آنتی ویروس نود 32 برای اندروید , دانلود آنتی ویروس آواست برای اندروید , دانلود Lookout Security & Antivirus , دانلود AVG AntiVirus اشاره داشت.

ویژگی های نرم افزار Tiny Antivirus


- محافظت از گوشی در مقابل حملات ویروس ها

- بررسی تمام اپلیکیشن های نصب شده

- اسکن فایل های apk

- پایش زنده و دائمی سیستم

- دارای دیتابیس بزرگی از ویروس ها

- رابط کاربری مدرن و مناسب

- نمایش دادن وضعیت سیستم

- نمایش دادن نوع ویروس شناسایی شده

تصاویری از محیط نرم افزار Tiny Antivirus :


دانلود Tiny Antivirus برای اندروید  دانلود Tiny Antivirus برای اندروید  دانلود Tiny Antivirus برای اندروید  دانلود Tiny Antivirus برای اندروید  thumb=|دانلود Tiny Antivirus برای اندروید]https://patoghu.com/uploads/posts/2020-11/1605276284_tiny-antivirus5.jpg[/thumb]


لیست دانلود
  حجم فایل: 8 مگابایت
   (4.3/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز