آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.0.7 Translate Less ترجمه سریع متون برای اندروید

دانلود Translate Less برای اندروید

Translate Less نرم افزاری قدرتمند و در عین حال سریع برای ترجمه متون می باشد. اگر در نقاط مختلف دنیا سفر می کنید، یا به دنبال یادگیری زبان های جدید هستید این برنامه به کارتان می آید. این نرم افزار دارای مود های مختلفی برای ترجمه می باشد. می توانید ترجمه ها را با روش های مختلف دریافت کنید. علاوه بر این قادر به مشاهده ترجمه ها با وارد کردن متن دلخواه خود هستید. از این نرم افزار می توانید برای مکالمه با افراد غریبه از کشورهای دیگر استفاده کنید. این نرم افزار از فناوری OCR پشتیبانی می کند و می تواند متن عکس ها را ترجمه کند. در حال حاضر این نرم افزار از 60 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند. می توانید با استفاده از دوربین گوشی خود ترجمه انجام دهید. تلفظ هایی که در این برنامه می شنوید کاملا استاندارد هستند.

این نرم افزار گفت و گوهای رو در رو را آسان می کند. می توانید به سرعت ترجمه ها را مشاهده نمایید. Translate Less بیش از ده هزار کاربر به خود اختصاص داده است. این اپلیکیشن رابط کاربری متریال و مدرنی دارد که کار کردن با آن لذت بخش می باشد. می توانید مجموعه ای از متن های ترجمه شده را مشاهده کنید. Translate Less کم حجم می باشد و فضای زیادی از سیستم شما را اشغال نخواهد کرد. با این حال تنها به شکل آنلاین می توانید از آن استفاده کنید. این نرم افزار بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد. دانلود مترجم گوگل و دانلود مترجم مایکروسافت از دیگر مترجم های قدرتمند اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Translate Less :


- ترجمه سریع متون

- تشخیص تصاویر

-  نمایش مجموعه ای از عکس ها

- ترجمه بیش از 60 زبان زنده دنیا

- تلفظ استاندارد لغات

- پشتیبانی از ترجمه با دوربین

- کم حجم و سبک

تصاویری از محیط نرم افزار Translate Less :


دانلود Translate Less برای اندروید  دانلود Translate Less برای اندروید  دانلود Translate Less برای اندروید  دانلود Translate Less برای اندروید  دانلود Translate Less برای اندروید


پسورد فایل :
کپی