آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.0.6 Medi Player مدی پلیر پخش کننده فایل های ویدیویی برای اندروید

دانلود Medi Player برای اندروید

Medi Player نرم افزاری اختصاصی برای گوشی های اندرویدی می باشد که از طیف گسترده ای از فرمت های ویدیویی و صوتی پشتیبانی می کند و امکان پخش آن ها را به وجود می آورد. این نرم افزار به شکل خودکار سیستم شما را اسکن می کند و ویدیوهای موجود در آن را می یابد. این اپلیکیشن جایگزینی مناسب به جای مدیاپلیرهای قابل حمل می باشد. این نرم افزار دارای اکولایزری پیشرفته نیز هست که انواع نیازهای شما را بر آورده می کند. در این اپلیکیشن امکان مدیریت کردن فایل های ویدویی و صوتی گوشی خود را خواهید داشت. حتی می توانید اطلاعات فایل های ویدیویی و صوتی خود را ویرایش کنید و تغییر دهید. علاوه بر این قادر به استریم کردن فایل ها با کمک لینک ها هستید.

این ویژگی پیشرفته را تنها تعداد محدودی از مدیاپلیر ها ارائه می کنند. این نرم افزار به شکل رایگان ارائه شده است. علاوه بر این سورس برنامه باز می باشد و همه افراد به آن دسترسی دارند. بنابرین از نظر امنیتی می توانید با خیال راحت از این اپلیکیشن استفاده کنید. در Medi Player قادر به تنظیم کردن صدا و روشنایی با فرمان های لمسی هستید. این نرم افزار از فرمت هایی مثل MKV, MP4, AVI, MOV, Ogg, FLAC, TS, M2TS, Wv و acc پشتیبانی می کند. می توانید زیرنویس ها را در این اپلیکیشن مشاهده نمایید. Medi Player بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست. یک پلیر فیلم اندروید عالی در اختیار شماست. از دیگر ابزارهای عالی می توان به KMPlayer اندروید و ام ایکس پلیر اشاره داشت.

ویژگی های نرم افزار Medi Player :


- ارائه شده با سورس باز

- پشتیبانی از زیرنویس ها

- امکان استریم کردن محتوا

- تنظیم کردن روشنایی و صدا با فرمان لمسی

- پشتیبانی از فرمت های مختلف

- دارای اکولایزر حرفه ای

- اسکن خودکار گوشی و یافتن فایل ها

- رابط کاربری متریال

تصاویری از محیط نرم افزار Medi Player :


دانلود Medi Player برای اندروید  دانلود Medi Player برای اندروید  دانلود Medi Player برای اندروید  دانلود Medi Player برای اندروید  دانلود Medi Player برای اندروید


پسورد فایل :
کپی