آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب 1.2.3 Cool Cleaner برنامه بهینه ساز کول برای اندروید

دانلود Cool Cleaner برای اندروید

Cool Cleaner نرم افزاری قدرتمند است که با آن می توانید انواع مشکلات که سبب کند شدن گوشیتان شده اند را حل کنید. این نرم افزار حتی قادر به حفاظت از گوشی شما در مقابل خطرات امنیتی نیز هست. Cool Cleaner دارای junk cleaner قدرتمندی می باشد که فایل های غیر ضروری گوشی شما را پیدا می کند و با پاک کردن آن ها فضای قابل توجهی از سیستمتان را آزاد می کند. فایل های کش به سرعت پیدا می شوند. علاوه بر این فایل های تبلیغاتی و ... نیز پاک می شوند تا فضای بیشتری از سیستمتان آزاد گردد. این نرم افزار قادر به تقویت عملکرد کلی گوشی شماست. می توانید از Cool Cleaner برای آزاد کردن فضای موجود در مموری خود استفاده کنید تا سرعت گوشیتان بهبود پیدا کند.

این نرم افزار قادر به خنک کردن پردازنده تان نیز هست. Cool Cleaner قادر به کاهش دادن مصرف باتری می باشد. از این اپلیکیشن می توانید برای قفل کردن اپلیکیشن ها استفاده نمایید. با این نرم افزار قادر به مدیریت کردن برنامه های موجود در سیستمتان نیز هستید. می توانید فایل های apk ای که نیاز ندارید را پاک کنید. Cool Cleaner دارای آنتی ویروسی درون برنامه ای می باشد که از گوشی شما در مقابل انواع خطرات محافظت می کند. Cool Cleaner بر روی اندروید 4.6 از 5 به بالا قابل اجراست. All-In-One Toolbox , دانلود نرم افزار Super Boost Cleaner و دانلود سی کلینر از دیگر بهینه ساز های اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Cool Cleaner :


- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- بهینه سازی گوشی از جهات مختلف

- پاک کردن فایل های غیر ضروری

- تقویت عملکرد گوشی

- کاهش دادن مصرف باتری

- پاک کننده اعلامیه گوشی

- قفل کننده اپلیکیشن ها

- دارای آنتی ویروس درون برنامه ای

تصاویری از محیط نرم افزار Cool Cleaner :


دانلود Cool Cleaner برای اندروید  دانلود Cool Cleaner برای اندروید  دانلود Cool Cleaner برای اندروید  دانلود Cool Cleaner برای اندروید  دانلود Cool Cleaner برای اندروید


پسورد فایل :
کپی