آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Frame Capture 0.4.30 برنامه گرفتن عکس از ویدیو برای اندروید

دانلود Frame Capture برای اندروید

Frame Capture نرم افزاری کاربردی برای پخش کردن ویدیوها می باشد. این برنامه کتابخانه ای اختصاصی بریا تمام ویدیوهای موجود در سیستم شما ایجاد می کند. می توانید فایل های ویدیویی خود را در این برنامه مدیریت نمایید. دسترسی به اسکرین شات های یکه گرفته اید به راحتی انجام می شود. برای دسترسی به این اسکرین شات ها کافیست لوگوی اپلیکیشن را فشار دهید تا منو نشان داده شود و سپس به بخش تصاویر بروید. عکس هایی که نمی خواهید را می توانید به راحتی حذف نمایید و عکس های دیگر را می توانید به اشتراک بگذارید.

Frame Capture دارای بخشی برای ویرایش کردن عکس های گرفته شده نیز می باشد. می توانید فیلترهای دلخواه خود را به عکس ها اضافه نمایید. چرخاندن ویدیوها به راحتی انجام می شود. خروجی گرفتن از ویدیوها با فرمت mp3 امکان پذیر می باشد. می توانید ترک صوتی دلخواه خود را روی ویدیوها بگذارید. دوبله کردن ویدیوها امکان پذیر می باشد. کافیست فایل صوتی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس آن را به فیلم اضافه کنید. حتی می توانید از میکروفون گوشیتان استفاده کنید و صداهای دلخواه خود را به شکل زنده بر روی ویدیویی که در اختیار دارید بگذارید. Frame Capture بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Frame Capture :


- ایجاد کتابخانه اختصاصی

- پخش کردن انواع فایل های ویدیویی

- صدا گذاری روی فیلم ها

- استخراج صدای ویدیوها

- اضافه کردن ترک صوتی به فیلم

- دوبله کردن ویدیوها

- اشتراک گذاری اسکرین های گرفته شده

تصاویری از محیط نرم افزار Frame Capture :


دانلود Frame Capture برای اندروید  دانلود Frame Capture برای اندروید  دانلود Frame Capture برای اندروید  دانلود Frame Capture برای اندروید


پسورد فایل :
کپی