حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود و نصب بازی Day R Survival Premium 1.746 بازی روز بقا برای اندروید

دانلود Day R Premium برای اندروید

Day R Premium بازی جذاب نقش آفرینی می باشد که می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم سازد. آیا می توانید در دنیایی که در اثر جنگ های هسته ای نابود شده است زنده باقی بمانید؟ با تابش های رادیو اکتیوی، گرسنگی و امراضی که همه جا را فرا گرفته است، این کار برای شما راحت نخواهد بود. شما باید تمام کشور را طی کنید و خانواده خود را نجات دهید، هیچ کس نمی داند که آن ها زنده و سالم هستند یا تابش ها و امراض خطرناک به آن ها سرایت کرده است.

تعداد نامحدودی از زامبی ها، تشنگی، بیماری ها و ... شما را تهدید می کنند و شما باید با تمام آن ها مبارزه کنید. تمام منابع خود را بسازید، لباس ها، سلاح ها و وسایل نقلیه. جهان این بازی به شکل واقع گرایانه طراحی شده است و دارای نقشه ای بسیار بزرگ می باشد که شامل بیش از 2700 شهر و روستا است. حیوانات را شکار کنید، اما مراقب باشید حتی وش ها هم می توانند به شدت شما را زخمی کنند. جهانی وحشی و خطرناک را کاوش کنید. مهارت های جدیدی بدست آورید و با دستور  العمل های جدید، اجناس تازه ای بسازید. ماموریت های هیجان انگیزی شما را همراهی خواهد کرد. Day R Premium را می توانید بر روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید. دانلود بازی State of Survival , دانلود بازی Prey Day: Survival و دانلود بازی RULES OF SURVIVAL و دانلود بازی Last Day on Earth: Survival از سری بازی های بقا می باشند.

ویژگی های بازی Day R Premium


- جهانی واقع گرایانه با گرافیک جذاب

- خطرات محیطی مختلف از جمله تابش های رادیو اکتیوی

- ساخت سلاح ها، لباس ها و ...

- ماجراجویی در جهانی بسیار بزرگ

- بهبود بخشیدن مهارت های مختلف از جمله آهنگری

- مبارزه با هیولاها و زامبی های به خون تشنه

- تعیین کردن درجه سختی بازی


اطلاعات تکمیلی دانلود Day R Survival Premium :


✅ نام نرم افزارDay R Survival Premium
⭐نسخه نرم افزار1.746
🔃 تاریخ آپدیت03 دی 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 5.0
❤️ تعداد دانلود3989
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل162 و 93 مگابایت

تصاویری از محیط بازی Day R Premium :

دانلود Day R Premium برای اندروید  دانلود Day R Premium برای اندروید  دانلود Day R Premium برای اندروید  دانلود Day R Premium برای اندروید  دانلود Day R Premium برای اندروید


پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز