حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 0.9.4 Me is King نصب بازی شاهم برای اندروید

دانلود Me is King برای اندروید

Me is King از بازی های شبیه سازی جذاب می باشد که در ماقبل از تاریخ رخ می دهد. انسان های نخستین را کنترل کنید و ماموریت های مختلف را به آن ها بسپارید تا انجام دهند. برخلاف سایر بازی های شبیه سازی که در آن ها باید از استراتژی خاصی استفاده کنید؛ Me is King دست شما را کاملا آزاد می گذارد تا هر کاری که لازم دارید انجام دهید. می توانید تمدن خود را پیشرفته تر کنید و انسان های نخستین ساده خود را به شکارچیان و جنگجویانی ماهر تبدیل کنید. درخت ها را قطع کنید و با چوبی که از این راه بدست می آورید، باری خود خانه بسازید. دهکده خود را گسترش دهید.

از میوه ها و سبزی های ماقبل تاریخی استفاده کنید. دایناسورهای باستانی را شکار کنید و به قبیله خود فرمان دهید که از چه چیزی برای قربانی کردن استفاده کنند. در این بازی، گستره انتخاب های شما زیاد است. با انتخاب های اشتباه، دهکده شما در مرز نابودی قرار می گیرد. به شکل روزانه، قادر به برداشت انواع محصولات هستید. منابع خود را مدیریت کنید. برخی از انسان ها، به درد شکار می خورند، در حالی که برخی دیگر، در مزرعه داری بهتر عمل می کنند. Me is King کنترل هایی ساده دارد و به سرعت با میحط بازی آشنا خواهید شد. Me is King را می توانید روی اندروید 4.4 به بالا بدون مشکل اجرا کنید.

ویژگی های بازی Me is King :


- گرافیک دوست داشتنی

- قبیله های ماقبل تاریخی

- کنترل کردن انسان های نخستین

- آزادی عمل زیاد

- کشت و برداشت روزانه محصولات

- تبدیل رکدن منابع به سایر محصولات

- گسترش دادن قبیله از جهات مختلف

- رابط کاربری دوستانه

تصاویری از محیط بازی Me is King :


دانلود Me is King برای اندروید  دانلود Me is King برای اندروید  دانلود Me is King برای اندروید  دانلود Me is King برای اندروید  دانلود Me is King برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 51 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت