ZULA
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / نرم افزار آموزش نقاشی برای اندروید 4.2 Learn To Draw

دانلود learn to draw برای اندروید

Learn To Draw یکی از بهترین نرم افزار های موجود برای یادگیری رسم و نقاشی می باشد. این اپلیکیشن برای آیفون نیز ارائه شده است. موضوعات مختلفی پشتیبانی می شود و می توان نحوه رسم و طراحی اعضای بدن انسان، مو، چشمان مرد یا زن ها، کاراکتر های انیمه ای، کارتونی و ... را به سادگی آموخت. Learn To Draw توسط 10 میلیون کاربر از سراسر دنیا دانلود شده است و امتیاز 4.2 از 5 را کسب کرده است. شما می توانید نحوه کشیدن انواع لباس ها، تتو ها، کفش ها، کیف ها و ... را نیز بیاموزید. بخش دیگری از برنامه مرتبط با تصاویر وسایل نقلیه است. نحوه طراحی هواپیماها، کشتی ها و ماشین های مختلف در این اپلیکیشن آموزش داده می شود.

از جمله کاراکتر های انیمه ای که در این مجموعه تمرین می شود می توان به گینتاما، هانتر هانتر، fairy tail، jojo adventure و ... اشاره کرد. Learn To Draw به شکل ماهانه تعدادی تصاویر جدید را نیز اضافه می کند و آموزش رسم آن ها را به کاربران خود می دهد. این نرم افزار برای افراد مبتدی نیز مناسب می باشد و افراد در سنین مختلف می توانند از آن استفاده کنند. Learn To Draw را میتوانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کرد.


ویژگی های نرم افزار Learn To Draw:


- بروزرسانی محتوای آموزشی به شکل ماهانه

- رابط کاربری دوستانه و ساده

- دارای بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان

- کاملا رایگان با امکان بروزرسانی بدون مشکل

- توسعه داده شده برای پلتفرم های مختلف

- نحوه رسم لباس ها و اعضای بدن انسان

- مناسب برای استفاده در تمامی سنین

- بدون نیاز به داشتن مهارت در نقاشی کشیدن

- پوشش موضوعات مختلف از جمله کاراکتر های انیمه های معروف


تصاویری از محیط نرم افزار Learn To Draw:


دانلود learn to draw برای اندروید  دانلود learn to draw برای اندروید  دانلود learn to draw برای اندروید  دانلود learn to draw برای اندروید  دانلود learn to draw برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 43 مگابایت
   (3.6/5)
پسورد فایل :
کپی
online×