آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود فایل اکسپلورر اف ای برای اندروید FE File Explorer 4.5

دانلود FE File Explorer برای اندروید

FE File Explorer فایل منیجر قدرتمندی می باشد که علاوه بر اندروید برای iOS نیز منتشر شده است. در این برنامه نه تنها می توانید به فایل های داخلی سیستم اندرویدی خود دسترسی داشته باشید، بلکه امکان مدیریت فایل های موجود در کامپیوتر، NAS و فضاهای ابری را نیز خواهید داشت. انتقال فایل ها به سادگی انام می شود. شما می توانید فیلم ها و موزیک ها را در سیستم اندرویدی خود استریم کنید. دیدن انواع اسناد، عکس ها و ... به شکل آنلاین و بدون دانلود امکان پذیر می باشد. این نرم افزار برای انواع اسمارتفون ها و هم چنین تبلت ها بهینه سازی شده است. امکان انتقال داده ها بین دو سیستم اندرویدی وجود دارد.

شما می توانید فولدر و فایل دلخواه خود را با سرعت بالا جست و جو نمایید. امکان مرتب کردن فایل ها بر اساس نام، سایز و ... وجود دارد. این نرم افزار قادر است انواع فایل های فشرده شده زیپ، RAR و 7zip را آنرار کند. امکانات استانداردی نظیر کپی کردن، تغییر نام دادن، حذف کردن فایل ها و ... نیز در اختیارتان قرار می گیرد. در صورتی که از USB OTG استفاده می کنید، این اپلیکیشن امکان مدیریت فایل های فلش را نیز می دهد. FE File Explorer بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.


دانلود FE File Explorer

✅ نام نرم افزارFE File Explorer❤️ تعداد دانلود2942
⭐نسخه نرم افزار4.5🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 8.0 به بالا🔆 حجم فایل158 مگابایت

ویژگی های نرم افزار FE File Explorer


- بهینه سازی شده برای تبلت ها و اسمارتفون ها

- مدیریت فایل های موجود در فضای ابری

- رابط کاربری مدر و متریال

- امکان مشاهده انواع فایل ها بدون نیاز به دانلود آ« ها

- باز کردن فایل های فشرده شده

- دارای امکانات استاندارد دیگر فایل منیجر ها

- جست و جوی سریع فایل دلخواه


تصاویری از محیط نرم افزار FE File Explorer :


دانلود FE File Explorer برای اندروید  دانلود FE File Explorer برای اندروید  دانلود FE File Explorer برای اندروید  دانلود FE File Explorer برای اندروید  دانلود FE File Explorer برای اندروید


پسورد فایل :
کپی