آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Nox File Manager 2.0.6 فایل منیجر پیشرفته نوکس برای اندروید

دانلود Nox File Manager برای اندروید

Nox File Manager با استفاده از این برنامه می توانید فایل های خود را مدیریت کنید، و پیش نمایشی از فایل های مدیای موجود در سیستم خود مشاهده کنید. موزیک ها، فایل های ویدیویی و تصویری و بسیاری دیگر در دسته بندی های مختلف این برنامه قرار می گیرند. حتی می توانید SD card خود را با استفاده از این برنامه مدیریت کنید، فایل های خود را حرکت دهید، کپی کنید، تغییر نام دهید یا حذف کنید. این نرم افزار امکان کاوش و دسته بندی فایل ها را برای شما به وجود می آورد.

علاوه بر این به Google driv نیز دسترسی خواهید داشت. از طریق FTP می توانید فایل های موجود در سیستم اندرویدی خود را به کامپیوتر یا بالعکس انتقال دهید. با مدیریت تصاویر این برنامه قادر به دسته بندی و منظم کردن عکس های خود خواهید بود. هم چنین می توانید فایل های مهم خود را قفل کنید تا افراد کنجکاو به آن ها دسترسی نداشته باشند. تمامی اپلیکیشن های سیستم اندرویدی شما در لیست این برنامه به نمایش در می آیند و می توانید آن ها را به سادگی مدیریت کنید. راه های مختلفی برای اشتراک گذاری فایل های سنگین در اختیار شما قرار می گیرد. می توانید فایل های اختصاصی خود را ایمن کنید. Nox File Manager بر روی اندروید 4.2 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Nox File Manager :


- آنالیزر Storage برای یافت فایل های سنگین

- قفل کننده فایل ها

- روش های مختلف برای اشتراک گذاری فایل های سنگین

- دسترسی سریع به تاریخچه فایل ها

- رابط کاربری ساده سازی شده

- پیش نمایشی از تمامی فایل های تصویری

تصاویری از محیط نرم افزار Nox File Manager :


دانلود Nox File Manager برای اندروید  دانلود Nox File Manager برای اندروید  دانلود Nox File Manager برای اندروید  دانلود Nox File Manager برای اندروید  دانلود Nox File Manager برای اندروید


پسورد فایل :
کپی