آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » لانچر لین برای اندروید 1.1.9 Lean Launcher

دانلود Lean Launcher برای اندروید

Lean Launcher لانچری با سورس باز می باشد که می توانید آن را از جهات گوناگون شخصی سازی کنید. این اپلیکیشن در Github نیز موجود می باشد و دارای حجم کمی است. امکان جست و جوی اپلیکیشن های مختلف وجود دارد. بنابر استفاده ای که از سیستم اندرویدی خود دارید، اپلیکیشن های مختلفی به شما پیشنهاد می گردد. شورت کات جست و جوی صوتی نیز وجود دارد. تم تیره، روشن یا خودکار بر اساس والپیپری که استفاده می کنید را انتخاب نمایید و با گزینه های مختلفی که این نرم افزار در اختیارتان قرار می دهد، رنگ های مشکی تم تیره خود را تغییر دهید. تعداد اپلیکیشن های به نمایش آمده در هر صفحه را می توان تغییر داد و هم چنین ابعاد آن ها را شخصی سازی کرد.

امکان مخفی کردن اپلیکیشن ها از Drawer وجود دارد. شما می توانید آیکون پک های مختلف را بر روی سیستمتان نصب کنید. از gesture های مختلفی پشتیبانی می شود. با یک انگشت می توانید اعلامیه را کنترل نمایید و با حرکت دو انگشت، به settings بروید. ایجاد کردن شورت کات های ایستای انتخابی امکان پذیر است. امکان ساخت شورت کات های پویا نیز از اندروید 7.1 به بعد وجود دارد. Lean Launcher بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد.


ویژگی های نرم افزار Lean Launcher :


- بسیار کم حجم و فشرده شده

- ارائه شده به شکل سورس باز

- پشتیبانی از حرکات دست مختلف

- مخفی کردن اپلیکیشن ها از Drawer

- رابط کاربری دوستانه و مدرن

- ایجاد شورت کات های پویا از اندروید 7.1 به بعد

- تعیین کردن ابعاد و سایز آیکون ها

- تم اتوماتیک، براساس والپیپر انتخابی شما

- قفل کردن صفحه نمایش


تصاویری از محیط نرم افزار Lean Launcher :


دانلود Lean Launcher برای اندروید  دانلود Lean Launcher برای اندروید  دانلود Lean Launcher برای اندروید  دانلود Lean Launcher برای اندروید  دانلود Lean Launcher برای اندروید


پسورد فایل :
کپی