آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Speak and Translate 6.9 مترجم صوتی 100 زبان زنده دنیا برای اندروید

دانلود Speak and Translate برای اندروید

Speak and Translate یکی از بهترین نرم افزار مترجم اندروید برای ترجمه می باشد که به شکل خاص برای ترجمه سریع صوتی توسعه داده شده است. این اپلیکیشن انواع نیازهای شما را برطرف می سازد. می تاونید صدای خود را به هر زبان دلخواهی که دوست دارید ترجمه کنید. ورودی شما می تواند صدا یا متن باشد. ویژگی منحصر به فرد Speak and Translate، ترجمه زنده دو زبان به یک دیگر می باشد. دو فرد با دو زبان مختلف می توانند رو به روی هم قرار بگیرند و باهم با زبان خود مکالمه کنند. این برنامه به شکل دو طرفه ترجمه انجام می دهد.

دو میکروفون مجازی برای زبان های ورودی در برنامه کنجانده شده است. Speak and Translate توانایی بالایی در تشخیص صداها و ترجمه آن ها دارد. می توانید ترجمه های صورت گرفته را مانند گفت و گو و چت ذخیره سازی کنید. Speak and Translate از بیش از 100 زبان زنده دنیا در مکالمه های صوتی پشتیبانی می کند. تمام این زبان ها دارای ترجمه متنی نیز هستند. این نرم افزار از دیتابیس های آنلاین برای ترجمه استفاده می کند و دقت بالایی دارد. برای گفت و گو کافیست بر روی میکروفون های برنامه ضربه بزنید. ترجمه های خود را ویرایش کنید و به اشتراک بگذارید. Speak and Translate بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست. دانلود Yandex.Translate , دانلود آی ترنسلیت و دانلود مترجم گوگل از دیگر برنامه های ترجمه اندروید می باشند.


دانلود Speak and Translate

✅ نام نرم افزارSpeak and Translate❤️ تعداد دانلود2187
⭐نسخه نرم افزار6.9🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل10 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Speak and Translate


- دارای بیش از 5 میلیون کاربر

- پشتیبانی از بیش از 100 زبان زنده دنیا

- گفت و گو متقابل و زنده

- استفاده از دیتابیس های آنلاین برای ترجمه

- بهبود یافتن رابط کاربری برنامه

- ویرایش ترجمه ها و اشتراک گذاری آن ها

- ذخیره شدن ترجمه مکالمه ها

- توانایی بالا در تشخیص و ترجمه صداها

تصاویری از محیط نرم افزار Speak and Translate :


دانلود Speak and Translate برای اندروید  دانلود Speak and Translate برای اندروید  دانلود Speak and Translate برای اندروید


پسورد فایل :
کپی