آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود برنامه 3.1 Folder Gallery گالری اختصاصی برای اندروید

دانلود Folder Gallery برای اندروید

Folder Gallery نرم افزاری مناسب برای مدیریت تصاویر موجود در گوشی می باشد. می توانید گالری های اختصاصی خود را در این نرم افزار ایجاد کنید. فولدرهای دلخواه خود را انتخاب کنید، تا تصاویر موجود در آن ها را مشاهده نمایید. این اپلیکیشن تمام عکس های موجود در گوشی شما را نشان می دهد. در برخی از زمان ها، تنها می خواهید بخش محدودی از عکس هایتان را به دیگران از روی گوشی نشان دهید. تحت چنین شرایطی، معمولا افراد دیگر قادر به مشاهده عکس های دیگر شما نیز به شکل ناخودآگاه هستند. با این برنامه می توانید چنین مشکلاتی را حل کنید.

چرا که امکان ایجاد کردن فولدرهای جداگانه برای هر مجموعه ای از تصاویر وجود دارد. هر کدام از این فولدرها حاوی عکس های دلخواه شما خواهند بود. و زمانی که فولدر خاصی را باز می کنید، تنها قادر به مشاهده عکس های موجود در آن هستید. این نرم افزار تا جای ممکن به شکل مینیمال طراحی شده است تا فضای کمی از گوشیتان را اشغال کند. امکان اشتراک گذاری تاصویر، حذف کردن، تغییر نام دادن، ویرایش کردن، مخفی کردن، و تغییر دادن تنظیمات مشاهده آن ها وجود دارد. می توانید مجموعه ای درختی از فولدرها برای نگه داری عکسه ایتان ایجاد کنید. Folder Gallery بر روی اندروید 4.1 به بالا بدون مشکل اجرا می شود.

ویژگی های نرم افزار Folder Gallery :


- کسب امتیاز 4 از 5 در گوگل پلی

- تنظیمات جدید برای رنگ ها

- قفل کردن با اثر انگشت

- پشتیبانی از پسورد و پین کد

- فیلتر کردن فایل های مدیا

- نمایش فایل ها در حالت اسلایدشو

- حالت جدید مشاهده عکس ها

- ایجاد کردن مجموعه دلخواهی ا فولدرها

تصاویری از محیط نرم افزار Folder Gallery :


دانلود Folder Gallery برای اندروید  دانلود Folder Gallery برای اندروید  دانلود Folder Gallery برای اندروید  دانلود Folder Gallery برای اندروید  دانلود Folder Gallery برای اندروید


پسورد فایل :
کپی