آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب 2.1.7 Super Sound برنامه ویرایش فایل های صوتی در اندروید

دانلود Super Sound برای اندروید

Super Sound نرم افزاری بسیار قدرتمند می باشد که با آن می توانید فایل های صوتی را به راحتی در سیستم اندرویدی خود ویرایش نمایید. این اپلیکیشن از ویرایش، برش زدن، تقسیم کردن، ترکیب کردن، تبدیل کردن فرمت، تغییر دادن صدا، تبدیل فیلم به صدا و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. این اپلیکیشن به شکل رایگان ارائه شده است و امکان بروزرسانی آن را دارید. کار کردن با این اپلیکیشن آسان است. قدرت برش زدن برنامه بالاست و می توانید با دقت میلی ثانیه و با سرعت بالایی فایل های صوتی خود را تدوین کنید. این اپلیکشین از چندتا برش زدن به شکل همزمان و ذخیره سازی نتیجه نهایی پشتیبانی می کند. می توانید بخش وسط صدای خود، یا انتها و ابتدای آن را نگه دارید.

این اپلیکیشن از تغییر نام دادن فایل ها نیز پشتیبانی می کند. می توانید از ویژگی میکس صداها استفاده نمایید. از افکت هایی مثل fade in و fade out پشتیبانی می شود. می توانید حجم صدا را به شکل دلخواه تغییر دهید. شخصی سازی کردن تن و تمپو نیز به راحتی انجام می شود. حتی می توانید سرعت پخش فایل های صوتی خود را تغییر دهید و شخصی سازی نمایید. این اپلیکیشن قادر به اضافه کردن صداها به فایل های ویدویی می باشد. می توانید تیزی صدا را نیز شخصی سازی کنید. Super Sound بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد. دانلود نرم افزار Vstudio و نرم افزار Lexis Audio Editor از دیگر برنامه های مرتبط می باشند.

ویژگی های نرم افزار Super Sound


- دارای بیش از 10 میلیون کاربر

- کسب امتیاز 4.8 از 5 در گوگل پلی

- اضافه کردن صدا به فیلم

- ضبط کردن صدا

- پشتیبانی از ویرایش چند ترک

- میکس کردن صداها

- تقسیم کردن صدا به چند بخش

- اضافه کردن افکت های fade in و fade out

تصاویری از محیط نرم افزار Super Sound :


دانلود Super Sound برای اندروید  دانلود Super Sound برای اندروید  دانلود Super Sound برای اندروید  دانلود Super Sound برای اندروید


پسورد فایل :
کپی