آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود WhatsGenie 1.0 برنامه مدیریت فایل های واتساپ برای اندروید

دانلود WhatsGenie برای اندروید

WhatsGenie نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت فایل ها می باشد که با آن می توانید تمام status، عکس ها، فایل های ویدویی، فایل های صوتی، یادداشت های صوتی، استیکرها، عکس های پروفایل، والپیپرها، گیف های متحرک، و اسناد را به راحتی مدیریت کنید. این الیکیشن هم از واتساپ و هم از واتساپ بیزنس پشتیبانی می کند و امکان مدیریت آن ها را به وجود می اورد. این نرم افزار مدیر فایل قدرتمندی می باشد که ویژگی های متنوعی از جمله ذخیره سازی گروهی status ها را ارائه می کند. با این اپلیکیشن می توانید فایل ها را بر اساس جدیدترین یا قدیمی ترین مدیریت نمایید.

علاوه بر این می توانید والپیپرهای دلخواه خود را ذخیره سازی نمایید و status های ذخیره شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن حتی قادر به پدیا کردن فایل های تکراری موجود در واتس آپ، و حذف کردن آن ها برای آزاد کردن فضای سیستم شماست. با WhatsGenie قادر به مدیریت کردن اسناد خود نیز هستید. این اپلیکیشن رابط کاربری دوستانه و مناسبی دارد که کار کردن با آن لذت بخش می باشد. WhatsGenie قادر به نشان دادن عکس ها، فایل های ویدیویی و فایل های صوتی نیز هست. می توانید status های دانلود شده را مجددا با دیگران به اشتراک بگذارید. WhatsGenie بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار WhatsGenie :


- مدیریت کردن مجموعه والپیپرها

- مدیریت کردن گیف های متحرک و تصاویر

- اشتراک گذاشتن status ها

- پشتیبانی از انواع اسناد

- حذف کردن فایل های تکراری واتس آپ

- حذف آسان استیکر ها

- مدیریت کردن فایل های ویدویی و صوتی

تصاویری از محیط نرم افزار WhatsGenie :


دانلود WhatsGenie برای اندروید  دانلود WhatsGenie برای اندروید  دانلود WhatsGenie برای اندروید  دانلود WhatsGenie برای اندروید  دانلود WhatsGenie برای اندروید


پسورد فایل :
کپی