دانلود Futuremark PCMark 10 2.0.2144 ارزیابی عملکرد کلی و بنچمارک سیستم

تاریخ : 16 مهر 1398
دسته بندی : گوناگون » سخت افزار
نویسنده : nreern
بازدید : 1570

دانلود Futuremark PCMark برای ویندوز

Futuremark PCMark اکنون برای ویندوز 10 بروز رسانی شده است و workload های بهینه شده ای را ارائه می کند که از آن ها راحت تر و سریع تر می توانید استفاده کنید. این نرم افزار دارای مجموعه ای از تست های جامع می باشد که عملیات مختلفی را که در اداره ها انجام می شود را پوشش می دهد. با گزینه های مختلفی که در اختیارتان قرار می گیرد می توانید کامپیوتر های مختلف را ازیابی کنید تا آن چه که برای کارتان ایده آل است را انتخاب کنید. این نرم افزار عملکرد کلی سیستم را بر اساس اپلیکیشن های و فعالیت های مختلفی که در آن انجام می شود شبیه سازی می کند. گزینه های Extended, Express و Custom برای بررسی جنبه های مختلف یستم وجود دارد. نتایج دقیق هستند. چیزی که در مورد workload ها جدید شده ات این است که زمان بنچمارک کردن سیستم درست نصف زمان صرف شده در PCMark 8 شده است. دیگر نیاز نیست که بین مود های Accelerated و Conventional که در PCMark 8 وجود داشت انتخاب کنید. هر بنچ مارک می تواند امتیاز بالا، متوسط یا پایینی را تولید کند. این نرم افزار ابزاری جامع برای اداره های مدرن است که سازمان های مختلف می توانند از آن استفاده کنند و نیاز های خود را برطرف سازند.

ادامه مطلب

دانلود MyPCfree 1.2.0 مشاهده اطلاعات سخت افزار سیستم

تاریخ : 13 مهر 1398
دسته بندی : گوناگون » سخت افزار
نویسنده : nreern
بازدید : 290

دانلود MyPCfree برایویندوز

MyPCfree

 اپلیکیشنی حرفه ای است که با استفاده از آن می توانید به راحتی اطلاعات مختلف سخت افزار سیستم خود را مشاهده کنید.می توانید اطلاعاتی نظیر پردازنده، فولدرها، مموری، صفحه نمایش، بایوس و بسیاری دیگر را در یک پنجره مشاهده کنید. این نرم افزار دارای control center ای است که با control panel ویندوز، شباهت زیادی دارد. اکنون از ویندوز ده نیز پشتیبانی می شود. می توانید product id، service pack version و بسیاری دیگر را در این برنامه بیابید. این نرم افزار ،مکان فولدرهای مختلف نظیر autostart ها، فایل های موقتی اینترنت، favorite ها و بسیاری دیگر را نشان می دهد. می توانید اطلاعات پردازنده نظیر تعداد هسته ها، فرکانس، و کارخانه تولید کننده آن را مشاهده کنید. اطلاعات شبکه نظیر آی پی، نام کامپیوتر work group و ... به نمایش در می آید. می توانید اطللاعات مموری را ببینید. گرافیک شما، رزولوشن، color depth و ... نیز نشان داده می شوند. می توانید به راحتی autostart های خود را مدیریت کنید. اطلاعات سخت افزاری همچون mac adress و network adapter نیز پشتیبانی می شوند. می توانید کارت صدا را مشاهده کنید. این نرم افزار تنها برای نمایش اطلاعات سیستم نیست. با آن می توانید سیستم خود را نیز پاک سازی کنید.
ادامه مطلب

دانلود Geekbench 5.0.2 Pro نرم افزار تست سخت افزار و قدرت سیستم

تاریخ : 01 مهر 1398
دسته بندی : گوناگون » سخت افزار
نویسنده : nreern
بازدید : 4720

دانلود Geekbench برای ویندوز

Geekbench

 ابزاری قدرتمند می باشد که برای پلتفرم های مختلف منتشر شده است. شما با کمک این برنامه می توانید توان سیستم خود را از جهات مختلف اندازه گیری نمایید و اطلاعات سودمندی را بدست آورید. تست های انجام شده پیچیده می باشند و در نتیجه نتایجی که به نمایش در می آیند دقیق خواهند بود و نهایت قدرت سیستم شما را به نمایش خواهند گذاشت. توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار باید حداقل 2 گیگابایت رم داشته باشید. این نرم افزار 4 تست مختلف را برای GPU شما فراهم کرده است که با استفاده از آن ها می توانید اطلاعات نظیر image processing و computer vision و ... را بدست آورید.
ادامه مطلب

دانلود Samsung SSD Magician Tool 6.0.0.100 مدیریت و بهینه سازی SSD سامسونگ

تاریخ : 24 شهریور 1398
دسته بندی : سخت افزار » بهینه ساز
نویسنده : admin
بازدید : 18671

نرم افزار Samsung SSD Magician Tool

Samsung SSD Magician Tool

ابزاری برای بهینه سازی و مدیریت کامل درایو SSD سامسونگ می باشد ، که توسط این ابزار تعمیر و نگهداری درایو SSD سامسونگ روی نوت بوک ها و کامپیوترهای شخصی را تسهیل می کند. نرم افزار دارای بخش های مختلف برای حداکثر کارایی درایو SSD می باشد همچنین قابلیت مدیریت عملکرد SSD، تعیین معیار عملکرد مطلوب، به روز رسانی سیستم عامل را برای شما فراهم می سازد.
ادامه مطلب

دانلود Hard Disk Sentinel Pro 5.50.2.10482 – نظارت بر سلامت هارد دیسک

تاریخ : 20 شهریور 1398
دسته بندی : فایل و دیسک » سخت افزار
نویسنده : admin
بازدید : 30122

دانلود نرم افزار نظارت بر سلامت هارد دیسک Hard Disk Sentinel Pro 4.40.10

دانلود نرم افزار Hard Disk Sentinel Pro

نظارت بر سلامت هارد دیسک

 

Hard Disk Sentinel

نام یک ابزار برای نظارت و مانیتورینگ دایمی هارد دیسک می باشد. وظیفه اصلی این نرم افزار پیدا کردن مشکلات ، تست و تشخیص عیب های هارد دیسک و نمایش وضعیت سلامت هارد دیسک شما می باشد. توسط این نرم افزار همچنین قادر به دیدن دمای هارد دیسک و وضعیت سلامت ان نیز خواهید بود. نرم افزار دارای رابط کاربرای بسیار آسانی می باشد و همچنین در صورت بحرانی شدن هر یک از شرایط هارد به شما اخطار داده می شود.
ادامه مطلب

دانلود GFXplorer 3.10.0.1440 نمایش اطلاعات سخت افزار و نرم افزار سیستم

تاریخ : 16 شهریور 1398
دسته بندی : گوناگون » سخت افزار
نویسنده : nreern
بازدید : 955

دانلود GFXplorer برای ویندوز

GFXplorer

 اپلیکیشنی است که به کاربرانش امکان یافتن مهم ترین اطلاعات ویندوز را می دهد. هم سخت افزاری و هم نرم افزاری. به لطف رابط کارری دوستانه این برنامه که شامل چند تب جداگانه است، می تاونید اطلاعات دلخواه خود را به سرعت پیدا کنید. اطلاعات در درسته های مختلفی جدا شده اند تا یافتن آن ها راحت تر باشد. شما می توانید تمامی این اطلاعات را در فرمت هایی نظیر txt یا rtf خروجی بگیرید. نام، ورژن، معماری، آپدیت ها، و سرویس پک ویندوز را می توانید در این برنامه بیابید. دایرکس، .net و بسیاری دیگر از اطلاعات به نمایش در می آید. هم چنین می توانید اطلاعاتی در مورد سخت افزار های خود نظیر رم، virtual memory و پردازنده مشاهده کنید. تعداد هسته های پردازنده شما نشان داده می شود، و می توانید سایز و سرعت رم نصب شده بر روی سیستم خود را مشاهده کنید. مدل مادربرد، و شرکت سازنده آن به همراه مدل بایوس، ورژن و تاریخ انتشار آن نشان داده می شود. می توانید مدل کارت گرافیکی خود را به همراه vram مشاهده کنید. رزولوشن مانیتوری که دارید، با آداپتور های صوتی به نمایش در می آید. لیست پارتیشن های موجود در سیستمتان به همراه لیبل های آن ها نشان داده می شود. شما به ابزار مختلف ویندوز نیز دسترسی خواهید اشت.
ادامه مطلب
mobileto