زولا

دانلود NotCPUCores 1.7.0.1 تنظیم CPU برای اجرای بهتر بازی و نرم افزارها

تاریخ : 25 فروردین 1398
دسته بندی : گوناگون » سخت افزار
نویسنده : nreern
بازدید : 495

دانلود NotCPUCore برای ویندوز

NotCPUCores یکی از کاربردی ترین برنامه ها برای بهبود عملکرد اپلیکیشن ها و بازی های سنگین می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید توان پردازنده خود را به برنامه ای خاص اختصاص دهید تا بیشترین استفاده از پردازنده شما توسط آن برنامه صورت بگیرد. کافیست بین اپ های مختلف خود اولویت دهی مناسبی ایجاد کنید تا نتیجه فوق العاده این ابزار را مشاهده کنید. بسیاری از اپ های مشابه، مانند game booster ها و fps booster ها ادعای بهبود عملکرد بازی ها را دارند، با این حال این نرم افزار مانند آن ها صرفا ادعا نمی کند و واقعا تجربه شما را از بازی ها و نرم افزار های سنگین بهبود می بخشد.

مجموعه دیگری از ویژگی ها نیز در اختیار شما قرار می گیرد که با آن ها می توانید حتی عملکرد اپلیکیشن سنگین خود را بیشتر بهبود بخشید. اما به یاد داشته باشید، به هر اندازه هم که منابع سیستمی خود را وقف اپلیکیشنی سنگین کنید، در صورتی که به اندازه کافی سیستم شما قوی نباشد نمی توانید تجربه ای مناسب از بازی یا نرم افزار سنگین خود پیدا کنید، پس از هیچ چیز نمی تواند جایگزین ارتقای سخت افزاری باشد، با این وجود این برنامه می تواند تا حدی به شما در اجرای اینگونه برنامه ها کمک کند و عملکرد آن ها را بهبود بخشد.

ادامه مطلب

دانلود Samsung SSD Magician Tool 5.3.1.2010 مدیریت و بهینه سازی SSD سامسونگ

تاریخ : 19 فروردین 1398
دسته بندی : سخت افزار » بهینه ساز
نویسنده : admin
بازدید : 16726

نرم افزار Samsung SSD Magician Tool

Samsung SSD Magician Tool ابزاری برای بهینه سازی و مدیریت کامل درایو SSD سامسونگ می باشد ، که توسط این ابزار تعمیر و نگهداری درایو SSD سامسونگ روی نوت بوک ها و کامپیوترهای شخصی را تسهیل می کند. نرم افزار دارای بخش های مختلف برای حداکثر کارایی درایو SSD می باشد همچنین قابلیت مدیریت عملکرد SSD، تعیین معیار عملکرد مطلوب، به روز رسانی سیستم عامل را برای شما فراهم می سازد.

ادامه مطلب

دانلود XMeters Pro 1.0.102.0 مشاهده میزان مصرف منابع سیستمی

تاریخ : 19 فروردین 1398
دسته بندی : گوناگون » سخت افزار
نویسنده : nreern
بازدید : 235

دانلود XMeters Pro برای ویندوز

XMeters Pro با استفاده از این برنامه می توانید همیشه میزان مصرف منابع سیستمی خود را تحت نظر داشته باشید. اگر به دنبال نمایش دهنده ای با قابلیت شخصی سازی می باشد، این برنامه برای شماست. XMeters Pro بر روی پردازنده، رم، و شبکه و فعالیت دیسک تمرکز دارد. نکته ای که این نرم افزار را از دیگر برنامه های مشابه متمایز می سازد این است که XMeters Pro در نوار وظیفه شما ظاهر می شود و بنابرین همیشه می توانید وضعیت سیستم خود را مشاهده کنید. کافیست ساعت خود را در گوشه سیستمتان مشاهده کنید تا میزان مصرف منابع سیستمیتان را هم به شکل همزمان مشاهده کنید. این نرم افزار نیاز به .NET Framework 4.0 یا جدیدتر دارد‌. اگر این ویژگی را در ویندوز خود فعال نکرده اید، XMeters Pro بر روی سیستم شما کار نخواهد کرد. پس از نصب باید سیستم خود را ریستارت کنید.

برای حذف یا اضافه کردن از نوار وظیفه، کافیست راست کلیک کنید و در منوی آن xmeter را از نوار وظیفه خود بردارید یا آن را اضافه کنید. امکان تغییر دادن نرخ بروز شدن برنامه، رنگ و دیگر ویژگی های آن وجود دارد. این نرم افزار به شکل زنده سیستم شما را مورد پایش قرار می دهد.

ادامه مطلب

دانلود DriverMax Pro 10.17.0.35 مدیریت و به روزرسانی درایورها

تاریخ : 12 فروردین 1398
دسته بندی : گوناگون » سخت افزار » درایور
نویسنده : حسین
بازدید : 49548

مدیریت و به روزرسانی درایورهای سخت افزار با نرم افزار DriverMax 6.21

DriverMax نام نرم افزاری است که به شما این توانایی را می دهد تا درایورهای ویندوز خود را راحتر و سریعتر از همیشه نصب نمایید، دیگر برای نصب یک راه انداز احتیاجی به جستجو در میان دیسک ها و همچنین اینترنت نخواهید داشت بصورتی که نرم افزار DriverMax به شما این امکان را میدهد که تمامی درایورهای نصب شده بر روی ویندوز کنونی خود را در یک پوشه و یا حتی بصورت فشرده پشتیبان گیری نمایید تا تمام آنها در یکجا بصورت آرشیو داشته باشید و هر دفعه که دوباره ویندوز را نصب کردید به کمک این آرشیو و نرم افزار درایور مکس تمامی درایورها را بصورت یکجا و سریع نصب نمایید.

ادامه مطلب

مشاهده آسان اطلاعات رم RAMExpert 1.10.4.27

تاریخ : 07 فروردین 1398
دسته بندی : گوناگون » سخت افزار
نویسنده : admin
بازدید : 9447

مشاهده آسان اطلاعات رم RAMExpert 1.4.5.11

نرم افزار RAMExpert

ابزار مشاهده اطلاعات رم

 

RAMExpert ابزاری ایده آل و قوی برای نمایش مخشصات رم می باشد ، توسط این ابزار می توانید با ناهمخوانی رم با سیستم مطلع شوید بدین صورت که این ابزار تمامی اسلایت های پر و همچنین اسلایت های خالی را بررسی می کند و اگر رم شما نیاز به آپگرید و ارتقا داشته باشد به شما گوشزد می کند. تمیم اطلاعات رم نظیر سریال ، نوع رم ، مشخصات کامل رم و نوع در پنجره اصلی نرم افزار قابل مشاهده می باشد.

اطلاعاتی که این نرم افزار در اختیار شما می گذارد می تواند برای انتخاب بهترین رم و یا همخوان بودن رم با سیستم شما مورد استفاده قرار گیرد. رابط کاربری ساده نرم افزار قابلیت کار با آن را برای هر شخصی مهیا می کند و قابلیت نصب روی ویندوزهای مختلف را داراست.

ادامه مطلب

نرم افزار مدیریت SSD درایو کینگستون Kingston SSD Manager 1.1.1.8

تاریخ : 05 فروردین 1398
دسته بندی : سخت افزار » بهینه ساز
نویسنده : admin
بازدید : 12506

نرم افزار Kingston SSD Manager

Kingston SSD Manager ابزاری برای مدیریت درایوهای SSD کینگستون تنها با چند کلیک می باشد ، توسط این نرم افزار قابلیت نظارت و مدیریت جنبه های مختلف درایوهای SSD کینگستون را دارا خواهید بود. توانایی مانیتورینگ  وضعیت و استفاده از دیسک SSD را دارا خواهید بود. توانایی پاکسازی اطلاعات دراو را دارا می باشید و همچنین قابلیت آپدیت درایو SSD کینگستون خودتان را دارا می باشید با نظارت دائمی علاوه بر تضمین سلامت درایو SSD ، باعث افزایش کارایی آن خواهید شد.

ادامه مطلب
jadval