دانلود ShutUp10 برای ویندوز

ShutUp10 مایکروسافت ویندوز 10 را به گونه ای توسعه داده است که با توجه به عملکرد کاربر؛ محیط ویندوز برای او شخصی سازی شود. در عین حال دانلود ویندوز 10 نمی خواهد که با پرسش های پی در پی امنیتی، کاربران را ناراضی کند. با این حال جمع آوری اطلاعات از اپلیکیشن های مختلف، پیدا کردن مکان زندگی، جمع آوری اطلاعات کیبورد، اطلاعات wlan، مشاهده تقویم و جمع آوری بسیاری دیگر از اینگونه اطلاعات معمولا بیش از حد ضروری انجام می شود و بسیاری از کاربران از این وضعیت ناراضی هستند. به لطف ShutUp10، می توانید جلوی جمع آوری خودکار اطلاعات ویندوز ده را بگیرید. این اپلیکیشن تنظیم کردن ویژگی های حریم شخصی را به شکل قابل توجهی برای شما آسان می سازد.

این نرم افزار نیازی به نصب ندارد. کافیست آن را در مکان دلخواه بیاندازید و باز کنید. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن تنها با ویندوز 10 سازگار است و نیاز به Microsoft .NET دارد. علاوه بر این آن را باید با دسترسی ادمین باز کنید در غیر این صورت ابزار برنامه برایتان کار نخواهد کرد. زمانی که اپلیکیشن باز می شود، رابط کاربری بصری ساده ای را مشاهده خواهید کرد که در آن تقریبا 50 آیتم مختلف وجود دارد. هر کدام از این آیتم ها را بنا به نیاز خود می توانید قطع یا وصل کنید. دسته بندی های مختلفی وجود دارد.

ادامه مطلب

نابود سازی ویروس ها به روش کسپرسکای با Kaspersky Virus Removal Tool 11.0.0.1245 

Kaspersky Virus Removal Tool نرم افزاری رایگان برای حذف ویروس ها، تروجان ها و جاسوس افزارها و همینطور انواع دیگر بدافزارها از سیستم های آلوده شده می باشد. این نرم افزار از الگوریتم های قدرتمندی برای تشخیص بدافزارها استفاده می کند. این الگوریتم ها شامل اسکنر کاملا کاربردی آنتی ویروس، تکنولوژی های توسعه یافته برای تشخیص آسیب پذیری نرم افزارهای نصب شده و آسیب پذیری سیستم عامل و یک تکنولوژی برای اجرای اسکریپت ها برای حذف ویروس های پیچیده می باشد.

ادامه مطلب
نرم افزار پاک سازی کامل رد پا های شما در کامپیوتر R-Wipe & Clean 9.9 Build 1858

R-Wipe & Clean

 همیشه با استفاده از ویندوز و یا اینترنت رد پا های و گزارش های از عملکرد شما در سیستم باقی می ماند که به عنوان تاریخچه سیستم عمل میکند و گزارشی از عملکرد شما را ذخیره میکند . ولی شاید شما دوست نداشته باشید به غیر از خودتان کسی از آنها آگاهی یابد و یا به هر طریق از عملکرد شما آگاه شود ، برای اینکار باید تمامی این رد پا ها را حذف کرد ولی با یک بازیابی ساده می توان تمام آنها را باز گرداند ، ما به شما نرم افزاری را معرفی میکنیم که شما را از حذف و نابودی کامل و بدون بازگشت این رد پا ها مطمئن می کند .
نرم افزار R-Wipe & Clean یک برنامه کامل برای پاک کردن فایل های بی فایده که درون کامپیوتر به صورت پنهان نگه داری می شود . پاک کردن اطلاعات به صورت غیر قابل بازگشت از اطلاعاتی از شما که به صورت online و offline ثبت شده مثل temporary internet files, history, cookies, autocomplete forms and passwords, swap files, recently opened documents list, Explorer MRUs, temporary files,  و موارد دیگر که رد پای شما را در بیش از 200 برنامه جانبی نگهداری میکند ، و باعث اشغال  فضای کامپیوتر می شوند . تمام فایل ها و پوشه ها ممکن است در لیست نابودی قرار گیرد که آنها را  به صورت جداگانه و یک به یک حذف میکند . نرم افزار R-Wipe & Clean تمامی فایل ها را با اطمینان از غیر قابل بازیابی بودن نابود می کند . این برنامه از هر دو نوع فایل سیستم FAT و NTFS پشتیبانی می کند . تمامی حذف ها به صورت جداگانه و وظیفه تمیز کردن ها میتواند به صورت ترکیبی یا جداگانه به صورت یکباره یا چند مرحله ای در همان لحظه یا زمان معینی یا به صورت نامحسوس در پس زمینه سیستم انجام شود .
ادامه مطلب

حفاظت از مرورگرهای وب با نرم افزار قدرتمند Sandboxie

Sandboxie نرم افزاری قدرتمند در زمینه حفاظت از مرورگرهای وب می باشد. اگر بخواهیم از نفوذ بد افزارها یا اسکریپت های مخرب به سیستم جلوگیری نماییم و یا فعالیت های مشکوک در محیط ایزوله صورت گیرد از نرم افزار Sandboxie استفاده می نماییم. به طور مثال ممکن است به Keygen نرم افزاری مشکوک باشیم توسط اجرا در محیط Sandboxie با ضریب اطمینان بالا می توانیم از تغییرات مخرب در سیستم جلو گیری نماییم همچنین در مورد اتصال به بسیاری از سایت ها در صورتی که توسط پوشش امنیتی Sandboxie صورت گیرد تغییرات مخرب در سیستم، محدود به همان محیط Sandboxie می گردد.

در واقع دانلود Sandboxie قرنطینه اطلاعات را برای شما انجام می دهد. پس از نصب می توانید هر برنامه ای را که می خواهید اجرا کنید را قبل از اجرا وارد محیط قرنطینه کنید تا دسترسی به دیگر اطلاعات شما مسدود شود با این برنامه بدون نیاز به ویروس یاب نیز می توانید با خیال راحت در اینترنت به گشت و گذر بپردازید.

ادامه مطلب

دانلود Hard Configurator برای ویندوز کامپیوتر

Hard Configurator توجه داشته باشید که این برنامه تنها برای افراد حرفه ای توسعه داده شده است و اگر تجربه کار با رجیستری ویندوز را ندارید، بهتر است از این برنامه استفاده نکنید. Hard Configurator برای کنترل کردن محدودیت های اپلیکیشن ها (SRP) از ویندوز ویستا به بعد ساخته شده است. با تنظیم کردن ویژگی های امنیتی خود ویندوز، می توانید جلوی نفوذ و تهدیدات را بگیرید. زمانی که این برنامه را ببندید، تمام process های در حال اجرا بسته می شود.

این برنامه را می توانید به چشم یک محافظ واسطه هوشمند در نظر بگیرید که بر اساس SRP و SmartScreen اجباری است. با این اپلیکیشن قادر به محدود کردن نرم افزارها خواهید بود. امکان اضافه کردن برنامه ها به لیست سفید بر اساس موقعیت آن ها وجود دارد. از wildcard ها نیز پشتیبانی می شود. می توانید از هش نیز برای این منظور استفاده کنید. این اپلیکیشن قادر به بلاک کردن فایل های اجرایی نفوذپذیر با بلک لیست می باشد. این نرم افزار تمام فایل های موجود در فولدر c:windows را محافظت می کند و جلوی اجرا شدن هرگونه اپلیکیشنی را در آن ها میگیرد. Hard Configurator قادر به غیر فعال کردن اسکریپت های پاورشل می باشد. می توانید گزینه run as adminstator را از اکسپلورر ویندوز خود با این اپلیکیشن حذف نمایید.

ادامه مطلب

شناسایی و پاکسازی بدافزارهای جاسوسی با نرم افزار Microsoft Malicious Software Removal Tool

Microsoft Malicious Software Removal Tool یکی از بهترین و پر قدرترین ضد بد افزارهای جاسوسی است که شما توسط این نرم افزار قادر خواهید بود که انواع مختلف کرمهای Blaster, Sasser و Mydoom را شکار کنید و آنها را از روی سیستم خود پاکسای نمایید البته لازم به ذکر است که در صورتی که شما از آنتی ویروس خوبی بهره میبرید خود آنتی ویروس امکان ایجاد سد در برابر نفوذ بدافزار های جاسوسی را دارا میباشد ولی این نرم افزار میتواند در کنار آنتی ویروس شما یک مکمل برای جلوگیری از نفوذ نرم افزارهای جاسوسی باشد.
ادامه مطلب