دانلود رایگان » اینترنت » ابزارهای جستجو

جستجو سریع فایل و اسناد در ویندوز DtSearch Engine 7.79.8233

DtSearch ابزاری سریع و حرفه ای می باشد که می توان آن را جایگزین جستجوی پیش فرض ویندوز دانست. توسط این ابزار قادر به جستجو متون خواهید بود ف نرم افزار توانایی جستجو در دیتابیس های مختلف برای یافتن متن مورد نظر شما را دارا می باشد.

نرم افزار دارای سرعت بالایی می باشد ، هر متنی را دوست داشتید می توانید در دسکتاپ ، شبکه های مختلف کامپیوتری ، وب سایت ها و دیتابیس های مختلف پیدا کنید. DtSearch قابلیت های متعددی برای سفارشی سازی و ایجاد پارامترهای مختلف جهت جستجو سریع تر و دقیق تر را به شما خواهد داد.

ادامه مطلب

دانلود VovSoft Search Text in Files برای ویندوز

VovSoft Search Text in Files نرم افزار کاربردی دیگری از vovsoft می باشد که با آن می توانید متن های دلخواه خود را در فایل هایتان جست و جو کنید. این نرم افزار قادر به پیدا کردن کوئری های مختلف شما در انواع فایل های متنی است. به جای این که هر کدام از فایل های متنی خود را به شکل جداگانه بررسی کنید، با این برنامه قادر به پیدا کردن متن خود در چند فایل خواهید بود. مکان فایل های مورد نظر خود را انتخاب کنید، متنی که می خواهید جست و جو کنید را مشخص کنید، و سپس فیلتری برای نام فایل ها انتخاب کنید. سپس روی start بزنید و اجازه دهید باقی کارها را برنامه برای شما با سرعت بالایی انجام دهد. تمام فایل هایی که از فیلتر بگذرند مورد جست و جو قرار می گیرند. می توانید لیست فایل های یکه در آن متن پیدا شده است را در قالب فایل text یا csv تحویل بگیرید.

امکان باز کردن، کپی کردن، و حذف کردن فایل ها را با راست کلیک خواهید داشت. علاوه بر این می توانید سایز فایل ها، آیکون و ... را نیز مشاهده کنید. این نرم افزار رابط کاربری دوستانه ای دارد. به جای این که لازم باشد آدرس دایرکتوری مورد نظر خود را به شکل دستی وارد کنید می توانید محل آن را با رابط کاربری بصری این اپلیکیشن انتخاب کنید. VovSoft Search Text in Files حجمی کمتر از 2 مگابایت دارد.

ادامه مطلب

دانلود XSearch برای ویندوز

XSearch با این نرم افزار می توانید جست و جوهای پیشرفته تری در ویندوز انجام دهید. این اپلیکیشن فایل های موجود در سیستم شما را با سرعت بالایی پیدا می کند. این اپلیکیشن نیاز به نصب ندارد. با فیلترهای متنوعی که در اختیارتان قرار می گیرد می توانید فایل های دلخواه خود را بیابید. حتی قادر به جست و جو کردن فایل ها بر اساس unicode و hexadecimal هستید. با XSearch قادر به جست و جو کردن فایل ها، نه تنها بر اساس نام، بلکه بر اساس محتوای آن ها نیز هستید. این برنامه محتوای سیستم شما را index می کند. بنابرین در پس زمینه سیستم شما، فایل های اضافی ذخیره نمی شوند که سرعت سیستم شما را کاهش دهد. این نرم افزار پرتابل می باشد و نیازی به نصب ندارد.

از هر مکانی می توانید آن را اجرا کنید. رابط کاربری مجموعه مختلفی از گزینه های مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید فایل های خود را بر اساس نام، سایز، تاریخ، ... جست و جو کنید. پارامترهای متعددی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. گزینه های این برنامه در سمت چپ برنامه قرار دارند و نتیجه جست و جو را در سمت راست مشاهده خواهید کرد. در منوی این برنامه قادر به دسترسی به ابزار مختلف هستید. اهمیتی ندارد نامی که جست و جو می کنید، به شکل کامل در فایل هایتان ظاهر شده باشد، حتی با جست و جوی بخشی از نام فایل ها قادر به یافتنشان هستید.

ادامه مطلب

دانلود Websearch Launcher برای ویندوز

Websearch Launcher نرم افزاری بی نظیر برای افرادی می باشد که می خواهند در چند موتور جست و جو به شکل همزمان سرچ کنند. گزینه های مختلفی برای مودهای جست و جو وجود دارد. می توانید بر اساس کشور، تاریخ، و ... جست و جو کنید. علاوه بر جست و جو کردن، این اپلیکیشن قادر به ترجمه صفحات وب به زبان مورد نظر شما نیز هست. کافیست متن دلخواه خود را انتحاب کنید و جست و جو انجام دهید، بدون این که مرورگری باز کنید یا متن مورد نظر را مستقیما تایپ کنید. امکان انتخاب کردن متن در یک مرورگر، و مشاهده کردن نتایج یا ترجمه در مرورگر دیگر وجود دارد. این اپلیکیشن می تواند با متن هایی که در کلیپ برد کپی کرده اید جست و جو را انجام دهد.

در Websearch Launcher قادر به جست و جو به شکل خاص برای فیلم ها، دانشنامه ها، اپلیکیشن ها، و بسیاری دیگر خواهید بود. این نرم افزار گزینه های متعددی را در اختیار شما قرار می دهد تا نتایج دقیق تری را بدست آورید. برای استفاده از این برنامه ابتدا آن را از حالت فشرده خارج کنید و سپس آن را باز کنید. رابط کاربری برنامه به چند بخش مختلف تقسیم شده است. موتور های جست و جو، ترجمه، متد جست و جو، تنظیمات و ... در بخش های مختلف قرار گرفته اند تا راحت تر به آن ها دسترسی داشته باشید.

ادامه مطلب

دانلود MobileFileSearch برای ویندوز

MobileFileSearch ساختار فولدرها و فایل ها در تبلت ها و اسمارتفون ها معمولا به شکلی است که یافتن فایل دلخواه در آن می تواند وقت گیر و مشکل باشد. یکی از راه حل های پیش روی شما، وصل کردن گوشیتان با usb به کامپیوتر و استفاده از این برنامه است. این نرم افزار رایگان گزینه های متنوعی را در اختیار شما می گذارد که با آن ها می توانید فایل هایتان را در کمترین زمان ممکن بیابید. فایل ها را می توان باز، حذف، کپی و ... کرد. علاوه بر این قادر به انتقال فایل ها به کامپیوترتان خواهید بود. بسته به این که یک سیستم یا چند سیستم به کامپیوترتان متصل کرده اید، Search in all devices یا سیستم خاصی را انتخاب کنید.

امکان تعیین کردن پشتیبانی از subfolder ها به تعداد دلخواه وجود دارد. این نرم افزار از wildcard ها پشتیبانی می کند. با فیلتر گذاشتن روی سایز فایل ها، می توانید فایل های نمایش داده شده را محدود کنید و زودتر فایل دلخواهتان را بیابید. زمانی که تنظیمات دلخواه جست و جویتان را انجام دادید، کافیست روی start search بزنید. این برنامه فایل ها را بر اساس فیلترهایی که انتخاب کرده اید در تبلت یا اسمارتفون شما می یابد. می توانید اطلاعات فایل های پیدا شده را مشاهده کنید، در ستون های مختلف این اطلاعات به نمایش در می آیند. این برنامه به شکل معمول با سرعت بالایی کار می کند. با این حال سرعت نهایی آن به برند گوشی شما، تعداد فایل هایی که در اختیار دارید، منابع سیستمتیان و عواملی این چنینی بر می گردد.

ادامه مطلب

دانلود BDGYsearches برای ویندوز

BDGYsearches  نرم افزاری حرفه ای و در عین حال ساده می باشد که با کمک آن می توانید در وب به شکل حرفه ای تری جست و جو کنید. 4 موتور جست و جوی وب Bing, DuckDuckGo, Google و Yahoo توسط این برنامه پشتیبانی می شوند و از آن ها می توانید برای جست و جو در وب استفاده کنید. رابط کاربری برنامه ساختاری ساده دارد. با این حال جست و جوی شما در وب به رابط کاربری برنامه وابسته نیست، نحوه جست و جوی شما بیشترین اهمیت را دارد. بیش از 36 فیلد جست و جو وجود دارد که با آن ها می توانید بهترین نتیجه را بیابید. از آدرس آی پی، تا نوع فایل مورد جست و جو، دامنه، وایلد کارت ها، و ... پشتیبانی می شوند. BDGYsearches به شما کمک می کند فایل ها و لینک های مورد نظر خود را با دقت بسیار بالاتری نسبت به حالت معمول پیدا کنید. موتور جست و جوی دلخواه خود را در بالای برنامه خواهید یافت. زمانی که جست و جو را آغاز می کنید، این اپلیکیشن به شکل خودکار مرورگر اصلی شما را باز می کند و جست و جو را در آن انجام می دهد. اهمیتی ندارد که مرورگر شما چه باشد، به عنوان مثال می توانید در DuckDuckGo جست و جو کنید و در مرورگر Opera نتایج جست و جوی خود را مشاهده کنید. BDGYsearches بسیار کم حجم است و کار کردن با آن آسان می باشد.
ادامه مطلب
گیفت کارت