» » ابزار دسکتاپ

دانلود WindowTop 3.3.7 مدیریت پنجره های ویندوز

تاریخ : 02 مهر 1398
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
نویسنده : nreern
بازدید : 380

دانلود WindowTop برای ویندوز

WindowTop

 با این برنامه می توانید هر پنجره ای از ویندوز را در بالا پین کنید، به آن ها شفافیت ببخشید، و حتی از از داخل پنجره های شفاف کلیک کنید، از حالت های dark/read استفاده کنید، و اندازه آن ها را بسیار کوچک کنید. برای پین کردن پنجره ها تنها کاری که لازم است انجام دهید گرفتن alt + z با یک دیگر است. اگر می خواهید به پنجره خود شفافیت ببخشید، alt +a را امتحان کنید. در صورتی که پشت پنجره شفاف شما فولدری باشد، می تواند از داخل ویندوز به شکل مستقیم روی ان کلیک کنید. با alt + q قادر به ریز سازی ابعاد پنجره ها هستید. این قابلیت با مینیمایز کردن پیشفرض ویندوز فرق دارد. می توانید پنجره ها را تیره کنید تا شب ها به چشمان شما آسیب کمتری وارد شود. این اپلیکیشن بسیار کم حجم است، و مصرف پایینی از منابع سیستمی شما خواهد داشت‌. برای به کار بردن ویژگی های مختلف برنامه، تنها کاری که لازم است انجام دهید استفاده از hotkey های معرفی شده است. می توانید جلوی کلیک کردن از داخل پنجره را بگیرید. میزان روشنی پنجره ها را تعیین کنید. WindowTop با بیشتر ورژن های ویندوز سازگار است. این نرم افزار سبب افت سرعت سیستم شما نمی شود، با این حال بهتر است آن را بر روی سیستم های قدیمی نصب نکنید.
ادامه مطلب

دانلود Rainmeter 4.3.1.3321 زیباسازی دسکتاپ و تغییر ظاهر ویندوز

تاریخ : 30 شهریور 1398
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
نویسنده : admin
بازدید : 39457

دانلود نرم افزار Rainmeter

ابزار عالی زیباسازی و تغییر ظاهر ویندوز

 

Rainmeter

نرم افزاری برای زیبایی بخشیدن به دسکتاپ شما می باشد توسط این نرم افزار که به صورت پیش فرض با پوسته ای به نام Enigma نصب می شود  می توانید به دسکتاپ خود ساعت , تقویم , آر اس اس خوان و همچنین تعدادی مانیتورینگ سیستم قرار دهید این نرم افزار دارای پوسته های فراوانی می باشد که می توانید آنها را دانلود کنید  و به دسکتاپ خود روح بدهید در این نرم افزار می توانید آبجکت های مختلف را در مکان های مورد نظر قرار دهید و ویرایش پوسته آنها به راحتی انجام می شود  و همچنین می توانید میزان نامرئی بودن آنها را مشخص نمایید. این نرم افزار دسکتاپ را از ادامه مطلب دانلود نمایید.
ادامه مطلب

مشاهده ساعت شهرهای جهان با نرم افزار EarthTime 6.1.3

تاریخ : 20 شهریور 1398
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
نویسنده : admin
بازدید : 49766

مشاهده ساعت شهرهای جهان با نرم افزار DeskSoft EarthTime 

DeskSoft EarthTime

نرم افزاری برای نمایش تاریخ و زمان محلی از هر مکان در جهان است. پایگاه داده های موجود در این نرم افزار متشکل از بیش از 90.000 شهر در کل دنیا می باشد. این نرم افزار برای کسانی که مدام در حال سفر هستند و در زمان بندی خود بسیار حساس هستند می تواند مفید باشد. از ویژگی های جالب این نرم افزار نمایش سطح زمین همراه با فرایند های طبیعی می باشد که زمان طلوع و غروب خورشید و روز و شب کاملا در آن مشخص است.همچنین گزینه سفارشی سازی در این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا در صورت عدم مشاهده شهر خود آن را بصورت دستی وارد کنید.
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار EarthView

 

EarthView

+ نقشه های آفلاین

 

EarthView

محصول شرکت Desksoft نرم افزار جالبی است که چشم اندازه های زیبای کره زمین را به همراه سایه های طبیعی شب و روز در نقاط مختلف آن, در قالب کاغذ دیواری و محافظ صفحه ویندوز نمایش داده و دسکتاپ پویا و ثابت شما را به محیطی جذاب و داینامیک تبدیل می کند. این نرم افزار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای تصاویری با کیفیت فوق العاده، و با رزولیشن (درجه وضوح) 1600x1200 می باشد که برای پس زمینه Desktop بکار می روند.علاوه بر آن دارای نقشه کروی قدرتمندی است که نشانگر شهرهای مختلف دنیا، تصاویری از شب و روز زمین، فضای شهرها ، اتمسفر، ابرها، برآمدگی های کره زمین، وقت محلی مناطق و ... می باشد.EarthView شامل نقشه های مختلف متنوعی میباشد که قادر است سیاره خودمان، کره زمین را از فضا به گونه های مختلف و به بهترین وجه نمایش دهد.بخش تنظیمات این نرم افزار از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و دست کاربران را تا حد بالایی در سفارشی سازی یا Customize برنامه، باز گذاشته است.
ادامه مطلب

دانلود Stardock WindowFX برای ویندوز

Stardock WindowFX

به شما کمک می کند تا تجربه کار خود با محیط ویندوز را بهبود بخشید. این برنامه اماکانت مختلفی را در اخیتار شما می گذارد تا با استفاده از آن ها بتوانید بهتر با سیستم خود تعامل داشته باشید. تعدادی افکت های خاص در این برنامه گنجانده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی رفتار ویندوز خود را در اثر حرکت موس و استفاده از آیکون های آن، تغییر بدهید. باز شدن، بسته شدن، مینی مایز شدن و ... ویندوز خود را انیمیشنی کنید و windows wobble را در حالی که در دستکتاپ ویندوز هستید، مشاهده نمایید. شما می توانید بر روی پنجره هایی که باز شده اند فوکوس کنید، به این شکل که پنجره هایی که غیر فعال هستند مات و تیره می شوند و بنابرین شما بهتر می توانید با برنامه ای که پیش رو دارید، ارتباط برقرار کنید. قابل اجرا بر روی 10/8/7/Vista می باشد.
ادامه مطلب

دانلود Fast Mouse Clicker Professional 2.1.5.1 کلیک کننده خودکار موس

تاریخ : 27 مرداد 1398
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
نویسنده : nreern
بازدید : 1135

دانلود Fast Mouse Clicker برای ویندوز

Fast Mouse Clicker Professional

 این ابزار حرفه ای امکان کلیک کردن فوق سریع موس را به شکل اتوماتیک به شما می دهد. این نرم افزار که به شکل سورس باز ارائه شده است، دارای طراحی ساده ای بوده و قادر است تا 99 هزار کلیک را در هر ثانیه برای شما انجام دهد. از طرف دیگر شما قادر به انتخاب مقادیر اعشاری نظیر 0.5 برای کلیک موس هستید که در این صورت، در هر دو ثانیه یک کلیک انجام می شود. این نرم افزار دارای دقت بالایی بوده و در موارد مختلفی به کارتان می آید. مثلا اگر با سایت های کلیکی کار می کنید، یا می خواهید در بازی ها تقلب انجام دهید، یا صرفا کاری دارید که می خواهید موستان  در آن به شکل خودکار کلیک کند این برنامه به کارتان می آید. از کلیک چپ، وسط و راست موس پشتیبانی می شود. شما قادر به انتخاب کلید دلخواه در کیبورد خود برای راه انداختن کلیک ها هستید. این نرم افزار حتی زمانی که مینیمایز شده باشد کار می کند. از نسخه های ویندوز، از ویستا به بعد پشتیبانی می شود. هرچند این برنامه به شکل رایگان ارائه شده است؛ در آن تبلیغاتی نشان داده نمی شود. این نرم ا فزار دادم بروز می شود و امکانات آن بهبود پیدا می کند. پیکربندی Fast Mouse Clicker Professional کار ساده ای است.
ادامه مطلب
mobileto