زولا
» » ابزار دسکتاپ

دانلود Fast Mouse Clicker Professional 2.1.5.1 کلیک کننده خودکار موس

تاریخ : 27 مرداد 1398
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
نویسنده : nreern
بازدید : 65

دانلود Fast Mouse Clicker برای ویندوز

Fast Mouse Clicker Professional

 این ابزار حرفه ای امکان کلیک کردن فوق سریع موس را به شکل اتوماتیک به شما می دهد. این نرم افزار که به شکل سورس باز ارائه شده است، دارای طراحی ساده ای بوده و قادر است تا 99 هزار کلیک را در هر ثانیه برای شما انجام دهد. از طرف دیگر شما قادر به انتخاب مقادیر اعشاری نظیر 0.5 برای کلیک موس هستید که در این صورت، در هر دو ثانیه یک کلیک انجام می شود. این نرم افزار دارای دقت بالایی بوده و در موارد مختلفی به کارتان می آید. مثلا اگر با سایت های کلیکی کار می کنید، یا می خواهید در بازی ها تقلب انجام دهید، یا صرفا کاری دارید که می خواهید موستان  در آن به شکل خودکار کلیک کند این برنامه به کارتان می آید. از کلیک چپ، وسط و راست موس پشتیبانی می شود. شما قادر به انتخاب کلید دلخواه در کیبورد خود برای راه انداختن کلیک ها هستید. این نرم افزار حتی زمانی که مینیمایز شده باشد کار می کند. از نسخه های ویندوز، از ویستا به بعد پشتیبانی می شود. هرچند این برنامه به شکل رایگان ارائه شده است؛ در آن تبلیغاتی نشان داده نمی شود. این نرم ا فزار دادم بروز می شود و امکانات آن بهبود پیدا می کند. پیکربندی Fast Mouse Clicker Professional کار ساده ای است.
ادامه مطلب

دانلود ساعت آنالوگ برای دسکتاپ ویندوز TheAeroClock 5.13

تاریخ : 25 مرداد 1398
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
نویسنده : nreern
بازدید : 2985

دانلود TheAeroClock برای ویندوز

TheAeroClock

یک ساعت انالوگی برای دسکتاپ می باشد که زمان را به شما نشان می دهد و قابلیت های مختلفی برای شخصی سازی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید میزان شفافیت و سایز این ساعت را به شکل دلخواه شخصی سازی کنید. این نرم افزار کم حجم، جای ساعت اصلی دسکتاپ شما را می گیرد و شخصی سازی آن کار آسانی می باشد. این نرم افزار نیاز به نصب ندارد و حتی می توانید از آن به شکل پرتابل نیز استفاده کنید و آن را در فلش مموری خود نگه داری نمایید. اما مهم از همه این که رجیستری ویندوز شما توسط این برنامه تغییر نمی کند، در صورتی که آن را نصب کنید و سپس حذف کنید باقی مانده ای در سیستم شما نمی ماند که سبب تضعیف عملکرد کلی ویندوز شما شود. رابط کاربری این برنامه بر اساس ساعت استاندارد در مود آنالوگ می باشد.

شما می توانید مکان آن را به شکل دلخواه در صفحه نمایش تغییر دهید، و هم چنین می توانید مکان آن را قفل کنید تا جا به جا نشود. بر روی کلیک بر روی آیکون این اپلیکیشن، امکان شخصی سازی آن برای شما پدید می آید. رنگ بندی های مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این نرم افزار مصرف کمی از پردازنده شما خواهد داشت.

ادامه مطلب

دانلود PUSH Video Wallpaper برای ویندوز

PUSH Video Wallpaper

 محیط سیستم شما را به شکل قابل تجهی تغیر می دهد . تازه می کند. با استفاده از این برنامه قادر هستید که فیلم ها؛ ویدیو های یوتوب؛ و گیف های متحرک را به عنوان والپیپر سیستم خود در پس زمینه اجرا کنید. شما قادر به استفاده از والپیپر های ویدیویی Vista Ultimate Dreamscene در تمامی سیستم عامل های ویندوز نظیر 10، 8.1، 8 و 7 هستید. زمانی که از کامپیوتر خود استفاده نمی کنید؛ این برنامه برنامه مانند یک اسکرین سرور نیز برای شما عمل خواهد کرد. Vista Ultimate Dreamscene حجم بسیار کمی دارد و برای استفاده از آن نیاز به پیکربندی خاصی ندارید. به سادگی می توانید ویدیو های دلخواه خود را اضافه کنید تا در پس زمینه سیستم شما به نمایش در بیاید. تا موقعی که از فرمت ویدیویی رایجی استفاده کنید؛ این برنامه امکان قرار دادن آن را در پس زمینه سیستمتان ایجاد می کند. PUSH Video Wallpaper بسیار کم حجم بوده و کمتر از 30 مگابایت از فضای سیستم شما را اشغال می کند. برای این که سیستمتان خیلی کند نشود و تصاویر با کیفیتی را مشاهده کنید بهتر است از گیف ها یا فایل های ویدیویی کوتاه که حلقه تکرار شونده مطلوبی دارند استفاده کنید. PUSH Video Wallpaper بر روی سیستم های قدیمی نیز قابل اجراست.
ادامه مطلب

مشاهده ساعت شهرهای جهان با نرم افزار EarthTime 6.0.2

تاریخ : 31 تیر 1398
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
نویسنده : admin
بازدید : 48111

مشاهده ساعت شهرهای جهان با نرم افزار DeskSoft EarthTime 

DeskSoft EarthTime

نرم افزاری برای نمایش تاریخ و زمان محلی از هر مکان در جهان است. پایگاه داده های موجود در این نرم افزار متشکل از بیش از 90.000 شهر در کل دنیا می باشد. این نرم افزار برای کسانی که مدام در حال سفر هستند و در زمان بندی خود بسیار حساس هستند می تواند مفید باشد. از ویژگی های جالب این نرم افزار نمایش سطح زمین همراه با فرایند های طبیعی می باشد که زمان طلوع و غروب خورشید و روز و شب کاملا در آن مشخص است.همچنین گزینه سفارشی سازی در این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا در صورت عدم مشاهده شهر خود آن را بصورت دستی وارد کنید.
ادامه مطلب

دانلود Start Everywhere 1.1.0.3 شخصی سازی منوی استارت

تاریخ : 29 تیر 1398
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
نویسنده : nreern
بازدید : 465

دانلود Start Everywhere برای ویندوز

Start Everywhere

 نرم افزاری بسیار کاربردی می باشد که چندین راه منحصر به فرد را در اختیار شما می گذارد که با آن ها م یتوانید اپلیکیشن های نصب شده در سیستمتان را باز کنید و به اسنادتان با سرعت دسترسی داشته باشید. ظاهر، فعالیت ها، و نحوه مدیریت این برنامه را می توان به راحتی شخصی سازی کرد. این نرم افزار شورت کات هایی بی نظیر برای شما ایجاد می کند که با آن ها می توانید به تنظیمات کامپیوتر، علاوه بر اپلیکیشن های نصب شده و فایل هایتان دسترسی داشته باشید. لیست های طولانی با حروف الفبا مرتب می شوند. هم چنین می توانید لیست ها را بر اساس تاریخ نیز مرتب کنید. این نرم افزار از سیستم هایی که دارای چند مانیتور هستند نیز پشتیبانی می کند. علاوه بر منوهایی که با کلیک کردن کار می کنند؛ به آیتم های آن ها با hotkey ها نیز می توانید دسترسی داشته باشید. سیستم عامل قادر به اجرای منوی استارت پیش فرض خود، و دیگر استارت منوهایی است که این برنامه برای آن ایجاد می کند. رنگ، سایز و آیتم های منو ها را به راحتی می توان تغییر داد. تعداد آیتم های به نمایش در آمده در هر منو را نیز می توان تعیین کرد. علاوه بر این منویی برای آیتم های پر استفاده وجود دارد که دسترسی شما را به اینگونه اپلیکیشن ها سریع تر می سازد.
ادامه مطلب

دانلود Actual Virtual Desktops 8.14.1 – نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی

تاریخ : 20 تیر 1398
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
نویسنده : nreern
بازدید : 5585

دانلود Actual Virtual Desktops برای ویندوز

Actual Virtual Desktops

نرم افزاری خلاقانه می باشد که به کاربران ویندوز اجازه می دهد دسکتاپ های مجازی ایجاد کنند. شما می توانید چندین برنامه را به شکل همزمان در سیستم خود اجرا کنید، با این حال اگر تعداد برنامه ها زیاد باشد، امکان مشاهده همزمان آن ها وجود ندارد. این برنامه چنین مشکلی را برای شما با ساخت دسکتاپی مجازی حل می کند. در واقع فضایی مجازی به وجود می آید که مانند مانیتور دوم شما عمل می کند و تعدادی از برنامه های خود را می توانید برای آن تعیین کنید تا در آن به نمایش در بیاید. امکان ایجاد کردن چند دسکتاپ مجازی به شکل همزمان وجود دارد. در هر کدام از آن ها هر نرم افزاری را که تعیین کرده باشید به نمایش در خواهد آمد. شایان ذکر است که چنین قابلیتی در ویندوز 10 به شکل پیش فرض وجود داشته و با فشردن همزمان کلید Start و tab می توانید دسکتاپ های مجازی دلخواه خود را ایجاد کنید.
ادامه مطلب