دانلود 3Dsurvey برای ویندوز کامپیوتر

3Dsurvey نرم افزاری همه کاره برای بررسی اطلاعات نقشه های جغرافیایی می باشد. با هر دوربین معمولی و استانداردی عکس های خود را تهیه کنید. سپس عکس هایتان را وارد این برنامه کنید تا از روی آن ها نقشه های orthophoto، مدل های سه بعدی و ... بسازید. با این اپلیکیشن قادر به محاسبه حجم ها با سرعت بالایی خواهید بود. ابزاری که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد هوشمند است و کارهای محاسباتی را برای شما آسان می کند. 3Dsurvey دقیقترین نتایج را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار به شکل خاص به کار افرادی می آید که به دنبال مطالعه جغرافیای یک منطقه از جنبه های مختلف هستند. این اپلیکیشن نیازی به فایل های .log ندارد.

نیازی نیست فایل flight point را دانلود کنید یا سیستم های گران قیمت داشته باشید تا چنین عکس هایی تهیه کنید. حتی عکس هایی که با دوربین معمولی خود گرفته اید در این برنامه پردازش می شوند. این اپلیکیشن پروژه های بسیار پیچیده را به سرعت به اتمام می رساند. 3Dsurvey اطلاعات را به گونه ای به نمایش می گذارد که مشاهده و درک آن ها برای افراد حرفه ای راحت باشد. عملکرد برنامه نسبت به نسخه های قبلی بهبود یافته است و اکنون تا 15 برابر سریع تر از قبل می توانید عکس های خود را مورد پردازش قرار دهید.

ادامه مطلب

دانلود Metes and Bounds Pro برای ویندوز

Metes and Bounds Pro را به deed plot، کامل کننده خودکار، محاسبه گر مساحت، برچسب های شخصی، لایه ها، GPS، تنظیم کننده های قطب نما و ... تبدیل کنید. خطوط، منحنی ها، و بخش های تماس را وارد کنید. دیتا را می توانید با با فرم مناسب این برنامه یا به شکل free hand با word provessor وارد کنید. رابط کاربری ای را ایجاد کنید که نیاز های شما را برطرف سازد. لایه ها به شما امکان داشتن چندین deed را در یک طراحی می دهند. لایه ها می توانند معلق باشند یا روی نقطه ی شروع رایج قفل شده باشند. اندازه گیری ها را می توانید در واحد های مختلفی انجام دهید. closing error analyzer قادر به شناسایی ورودی های معمول، یا اشتباهات است و به شما پیشنهاد هایی برای اصلاح آن ها ارائه می کند. اگر بخش نهایی دیتای رسم زمین خود را پیدا نمی کنید، می توانید به این اپلیکیشن اجازه دهید تا داده ها را به شکل خودکار برای شما کامل کند. آیا یک call خراب یا گم شده دارید؟ علامت سوال را برای آن وارد کنید تا برنامه چیزی را که گم کرده اید برای شما پیدا کند. انواع مختلفی از اندازه گیری وجود دارد. داده ها می توانند در واحد هایی نظیر پا، متر، وارس و بسیاری دیگر وارد شوند. هم چنین لایه ها را به سادگی می توان با یک دیگر ترکیب کرد.
ادامه مطلب
ViewCompanion Premium - مشاهده و تبدیل فرمت فایل های نقشه کشی
نرم افزار ViewCompanion Premium قدرتمند ترین عضو خانواده ViewCompanion می باشد که شما به کمک آن قادر به نمایش فایل های مختلف در فرمت های PLT plot files, Adobe PDF, Autodesk DWF, Postscript, CGM, TIFF, CALS و... هستید. شما به کمک این برنامه امکان ویرایش فایل های ذکر شده را نیز دارید مثلا شما می توانید فایل های پی دی اف چند صفحه ای را توسط این برنامه به چند قسمت تقسیم کنید و تغییراتی که می خواهید بروی آن اعمال کنید.
شما می توانید این فایل های نیز توسط برنامه علامت گذاری کنید و فایل های علامت گذاری شده را توسط این برنامه در کنار نسخه های اصلی شان نگه دارید.شما می توانید بروی فایل های خودتا به کمک ابزارهای مختلف طراحی یک واتر مارک یا استمپ ایجاد کنید و بروی فایل مورد نظر قرار دهید. امکان نمایش علامت های قرار داده شد بروی فایل می توانید اپنشال Optional باشد و می تواند در هنگام اجرا فایل یا پرینت کردن و یا در هنگام تبدیل کردن فرمت ها ظاهر شوند. در داخل برنامه ابزار های مختلف اندازه گیری وجود دارد تا شما بتوانید به کمک آن ابعاد ها را به صورت اسکیل شده اندازه گیری و مدل سازی کنید.
ادامه مطلب

دانلود ZWCAD-ZW3D برای ویندوز

ZW3D نرم افزاری فوق العاده می باشد که از جدیدترین تکنولوژی های ترکیبی استفاده می کند و کاربران با کمک آن می توانند کارهای خود را بهتر و سریعتر انجام دهند. این نرم افزار به شکل پیش فرض دارای رابط کاربری کلاسیک است که می توانید آن را بنا بر نیاز هایی که دارید تغییر دهید. با دستور های آشنای CAD در مدل های خود تغییرات دلخواه را ایجاد نمایید. این نرم افزار با فرمت DWG سازگار می باشد و به شما امکان ذخیره سازی فایل ها را در فرمت DWT یا DXF نیز می دهد. در این برنامه می توانید انواع مدل های سه بعدی را رندر بگیرید و مشاهده کنید. ساخت و اصلاح انواع مدل ها به سادگی انجام می شود.

زاویه دید خود را نسبت به مدل تغییر دهید و آن را از وجوه مختلف مشاهده کنید. این اپلیکیشن به شما امکان مقایسه بین طرح های مختلف را می دهد و تفاوت های آن ها را های لایت می کند. تمامی سورس های خارجی نظیر متنون، تصاویر و طرح ها را مدیریت نمایید. بیش از 100 بلاک درون برنامه ای برای استفاده وجود دارد.

ادامه مطلب

Autodesk Navisworks Simulate

Autodesk Navisworks Simulate برنامه ای قدرتمند می باشد که به مهندسان، طراحان و توسعه دهندگان این امکان را می دهد که مدل های منسجم شده و داده های خود را مورد بازنگری قرار دهند تا کنترلی بهتر بر روی نتیجه پروژه های خود داشته باشند. شما می توانید در این برنامه برنمه ریزی کنید، فایل های NWD و DWF را ذخیره سازی کنید و مشاهده نمایید، اسناد مختلف را جمع آوری کنید، اطلاعات خود را مورد آنالیز قرار دهید و با همکاران خود در ارتباط باشید، اجزاء مختلف پروژه خود را در خانواده ها و نوع های مختلف مدیریت کنید. ابزاری پیشرفته برای شبیه سازی 5D در اختیار شما قرار می گیرد. این نرم افزار مدیریت پروژه ها را برای شما آسان می سازد و می توانید آن را با کارخانه یا سازمان همگام سازی کنید.

 Autodesk Navisworks Simulate دارای کتابخانه ای از آبجکت های از قبل آماده شده نیز می باشد. این نرم افزار ابزاری حرفه ای برای تولیدات در اختیار شما قرار می دهد. می توانید فعالیتی خاص برای برنامه تعریف کنید. Autodesk Navisworks Simulate نسبت به دیگر برنامه های Autodesk نیاز به سخت افزار های کمتری دارد و می توانید آن را بر روی سیستم های قدیمی تر نیز بدون مشکل اجرا کنید.

ادامه مطلب

دانلود Autodesk Navisworks Manage برای ویندوز

Autodesk Navisworks Manage برای بازیبینی پروژه ها توسط افراد حرفه ای AEC مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار به مهندسان، طراحان و توسعه دهندگان این امکان را می دهد که مدل های یکپارچه و داده ها را سهام داران بازبینی کنند تا کنترل بهتری بر روی نتایج پروژه بدست بیاورند. این برنامه را می توان به سادگی با BIM 360 Glue همگام سازی کرد و به مدل های موجود در فضای ابری دسترسی پیدا کرد. اشتراک گذاری داده ها و Workflow ها با پروژه های BIM 360، به سادگی انجام می شود. این نرم افزار مشکلات احتمالی تداخلی و برخورد را قبل از ساخت و ساز پیشبینی می کند و تاخیر های هزینه بر و کارهای مجدد در پروژه را به حداقل می رساند.

Autodesk Navisworks Manage شما می توانید با ابزاری نظیر model aggregation، model publishing و data طراحی و داده های ساختاریتان را در یک مدل با یک دیگر ترکیب کنید. برای شبیه سازی بهتر با آبجکت های مختلف می توان تعامل داشت. از ویژگی های فایل .VUE پشتیبانی می شود و می توان پارامتر های اشتراکی را در نسخه جدید این نرم افزار بهتر خواهند. Display ID در متن TimeLiner Overlay نیز به نمایش در می آید.

ادامه مطلب
گیفت کارت
خرید لایسنس ویندوز