زولا

دانلود FlexLogger 2019 R3 پیکربندی سنسورها

تاریخ : 14 تیر 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 655

دانلود FlexLogger برای ویندوز

FlexLogger

 نرم افزاری قدرتمند برای پیکربندی سنسور ها و data logging سیگنال های آمیخته برای اعتبار بخشی و تایید سیستم های الکترومکانیکی است. FlexLogger اپلیکیشنی است که به شما کمک می کند سیستم های data-logging انعطاف پذیر ایجاد کنید. هیچ نیازی به برنامه نویسی وجود ندارد. از جمله ویژگی های این برنامه می توان به یافتن سریع داده ها در هر جایی از دیسک یا شبکه با جست و جوی کوئری های متاداده ها، شخصی سازی آنالیز هایی که انجام داده اید با کمک صدها محاسبات مهندسی قابل پیکربندی، ارسال نتایج به شکل واضح و مختصر با استفاده از گزارش های حرفه ای و اختصاصی، صرفه جویی در زمان با اتوماتیک کردن عملیات تکراری می توان اشاره کرد. شما قادر به تولید ولتاژ، جریان، یا سیگنال های دیجیتالی برای راندن محرک ها هستید که می توان آن ها را با event trigger ها اتوماتیک سازی کرد. هم چنین قادر به اختصاص دادن شرایط دلخواه به آن ها خواهید بود. این نرم افزار به شکل خودکار متاداده های شما را ذخیره سازی می کند و بنابرین می توانید به تست trace بپردازید و بین تست های مختلف خود مقایسه انجام دهید. هم چنین قادر به مشاهده و بازنگری نتایج تست های خود خواهید بود.
ادامه مطلب

دانلود Pitney Bowes MapInfo Pro 17.0.3 Build 19 نقشه برداری اطلاعات جغرافیایی

تاریخ : 11 تیر 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 5561

دانلود Pitney Bowes MapInfo Pro برای اندروید

Pitney Bowes MapInfo Pro

نرم افزاری جامع برای computer mapping می باشد که با رابط کاربری بصری منحصر به فردی که ارائه می کند، Pitney Bowes MapInfo Pro تمامی امکانات آن در دسترس کاربر قرار میگیرد. ابزار های پیشرفته ای در برنامه وجود دارد که به منظور آنالیز و همچنین استفاده برای نقشه های جغرافیایی به کار می رود. شما می توانید نقشه، با جزئیات بسیار زیادی ایجاد نمایید. هدف اصلی برنامه، راحت کردن کار مهندسان با بهینه سازی پروسه هایی که در انجام این عملیات به کار می رود، می باشد. شما می توانید داده های خود را با بخش هایی نظیر map view، graph یا table view تحلیل نمایید. حالت graph برای تحلیل بصری داده های آماری و ایستا به کار می رود. با کمک این برنامه می توانید داده های پیچیده را به شکل بصری و گرافیکی به نمایش بگذارید و آن را تحلیل نمایید. در صورتی که با برنامه های Autodesk کار می کنید، می توانید داده های CAD خود را وارد نرم افزار Pitney Bowes MapInfo Pro نمایید، هم چنین امکان وارد کردن عکس های شبکه ای (grid) و table ها و هم چنین فایل های CSV به طور کامل وجود دارد. این نرم افزار از ارتباطات ODBC و FDO پشتیبانی می کند. هم چنین این نرم افزار به شکل درون برنامه ای دارای catalog browser می باشد که به شما امکان دسترسی به منابع داده های آنلاین به شکل مستقیم را می دهد.
ادامه مطلب

دانلود GRAPHISOFT ARCHICAD 22 Build 6001 طراحی مدل های سه بعدی

تاریخ : 08 تیر 1398
دسته بندی : طراحی » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 10206

دانلود GraphiSoft برای اندروید

GraphiSoft ArchiCAD

 نام نرم افزاری حرفه ای برای طراحی های واقع گرایانه و مهندسی می باشد. شما به راحتی می توانید انواع مدل های سه بعدی و دو بعدی را با این برنامه ایجاد کنید و آن ها را برای اجرایی شدن آماده سازید. نحوه نور پردازی، سایه گذاری و ... با جدیدترین تکنولوژی های گرافیکی صورت می گیرد و نمای خروجی این برنامه قابل قیاس با برنامه هایی نظیر 3D max می باشد. رابط کاربری برنامه به گونه ای سازمان یافته است تا هر فردی بتواند به راحتی و با سرعت هر چه تمام تر با قابلیت های برنامه آشنا شود و به سرعت کار با آن را فرا بگیرد. شما می توانید گزارشی کامل از پروژه اجرایی ای که در برنامه توسعه داده اید را داشته باشید.  ایجاد عمق کردن در برنامه آسان می باشد و با ایجاد طرح های متریال، می توانید به روز ترین طراحی ها را با کمترین زمان ممکن به نمایش بگذارید.
ادامه مطلب

دانلود Vectorworks 2019 SP3.1 طراحی دکوراسیون

تاریخ : 29 خرداد 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 825

دانلود Vectorworks برای ویندوز

Vectorworks

یکی از بهترین اپلیکیشن های صنعت CAD می باشد که به طراحان امکان پیاده سازی ایده هایشان را می دهد. کاربران این برنامه شامل افرادی که در زمینه طراحی داخلی، خارجی، مهندسی، اسباب و لوازم و ... ساختمان هستند می باشد. Vectorworks یک ابزار مدلینگ دو بعدی و سه بعدی برای آسان سازی یادگیری و محیطی دوستانه است که به انتخابی بی نظیر برای دانش آموزانی که در رشته طراحی ساختمان فعالیت دارند تبدیل شده است. در ورژن جدید این برنامه می توانید فضایی فوق العاده بهتر را برای رندر گرفتن از مدل ها و تصاویر گرفته شده از فیلم ها انتظار داشته باشید. ممکن است برخی از آنتی ویروس ها به اشتباه Vectorworks را به عنوان ویروس شناسایی کنند، اما این برنامه هیچ مشکلی ندارد و فایل های آن کاملا سالم هستند. در ورژن کنونی برنامه کاربران قادر به شخصی سازی محیط کاری برنامه شان هستند تا آن را بنا به نیاز های خود تغییر دهند. مدل هایی نظیر درب ها، پنجره ها و بسیاری دیگر در فضای سه بعدی در اختیار شما قرار می گیرد تا با کمک آن ها نیاز های خود را برطرف سازید. بسیاری از ساختمان های موجود در کشور امارات توسط این برنامه طراحی شده اند و در نتیجه می توانید انتظار بالایی از عملکرد این برنامه با وجود محیط ساده آن داشته باشید.
ادامه مطلب

دانلود Metes and Bounds Pro 5.5.0 برنامه اندازه گیری مساحت

تاریخ : 29 خرداد 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 585

دانلود Metes and Bounds Pro برای ویندوز

Metes and Bounds Pro

را به deed plot، کامل کننده خودکار، محاسبه گر مساحت، برچسب های شخصی، لایه ها، GPS، تنظیم کننده های قطب نما و ... تبدیل کنید. خطوط، منحنی ها، و بخش های تماس را وارد کنید. دیتا را می توانید با با فرم مناسب این برنامه یا به شکل free hand با word provessor وارد کنید. رابط کاربری ای را ایجاد کنید که نیاز های شما را برطرف سازد. لایه ها به شما امکان داشتن چندین deed را در یک طراحی می دهند. لایه ها می توانند معلق باشند یا روی نقطه ی شروع رایج قفل شده باشند. اندازه گیری ها را می توانید در واحد های مختلفی انجام دهید. closing error analyzer قادر به شناسایی ورودی های معمول، یا اشتباهات است و به شما پیشنهاد هایی برای اصلاح آن ها ارائه می کند. اگر بخش نهایی دیتای رسم زمین خود را پیدا نمی کنید، می توانید به این اپلیکیشن اجازه دهید تا داده ها را به شکل خودکار برای شما کامل کند. آیا یک call خراب یا گم شده دارید؟ علامت سوال را برای آن وارد کنید تا برنامه چیزی را که گم کرده اید برای شما پیدا کند. انواع مختلفی از اندازه گیری وجود دارد. داده ها می توانند در واحد هایی نظیر پا، متر، وارس و بسیاری دیگر وارد شوند. هم چنین لایه ها را به سادگی می توان با یک دیگر ترکیب کرد.
ادامه مطلب

دانلود ZW3D 2019 SP 23.10 طراحی انواع مدل های مهندسی سه بعدی

تاریخ : 23 خرداد 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 3340

دانلود ZWCAD-ZW3D برای ویندوز

ZW3D

نرم افزاری فوق العاده می باشد که از جدیدترین تکنولوژی های ترکیبی استفاده می کند و کاربران با کمک آن می توانند کارهای خود را بهتر و سریعتر انجام دهند. این نرم افزار به شکل پیش فرض دارای رابط کاربری کلاسیک است که می توانید آن را بنا بر نیاز هایی که دارید تغییر دهید. با دستور های آشنای CAD در مدل های خود تغییرات دلخواه را ایجاد نمایید. این نرم افزار با فرمت DWG سازگار می باشد و به شما امکان ذخیره سازی فایل ها را در فرمت DWT یا DXF نیز می دهد. در این برنامه می توانید انواع مدل های سه بعدی را رندر بگیرید و مشاهده کنید. ساخت و اصلاح انواع مدل ها به سادگی انجام می شود.

زاویه دید خود را نسبت به مدل تغییر دهید و آن را از وجوه مختلف مشاهده کنید. این اپلیکیشن به شما امکان مقایسه بین طرح های مختلف را می دهد و تفاوت های آن ها را های لایت می کند. تمامی سورس های خارجی نظیر متنون، تصاویر و طرح ها را مدیریت نمایید. بیش از 100 بلاک درون برنامه ای برای استفاده وجود دارد.

ادامه مطلب