تبلیغ رویال ممبر

نرم افزار Altair Inspire 2019.10678 2018 آنالیز و بهینه سازی مدل های مهندسی

تاریخ : 27 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 285

دانلود Altair Inspire برای ویندوز

Altair Inspire یکی از قدرتمندترین برنامه ها برای بهینه سازی و شبیه سازی مدل های مهندسی می باشد. با استفاده از این نرم افزار هزینه های شما به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند و زمان انجام کارها کم می شود. شما می توانید حرکت مکانیسم های پیچیده را با کمک این برنامه تولید نمایید، محل های اتصال و خروجی ها را بیابید. نیروهایی که با توجه به آنالیز های حرکتی به دست آمده اند به شکل خودکار به عنوان ورودی های لازم برای آنالیز های ساختاری و بهینه سازی به کار می روند، یا می توانید از آن ها برای یافتن نیازهای اولیه موتور ها و محرک ها استفاده نمایید. ساختارهای سخت یک دست یا شبکه ای را ایجاد نمایید و نتایج خود را به شکل سه بعدی شبیه سازی کنید. با فرمت .stl می توانید اطلاعات خود را به شکل سه بعدی پرینت بگیرید. با ابزار جدید PolyNURBS Fit Tool به شکل خودکار هندسه شکل سه بعدی شما بهینه سازی می شود. Altair Inspire نرم افزاری فوق العاده برای مهندسان می باشد که با آن می توانند در زمان خود صرفه جویی کنند و کارهای پیچیده را با کمک کامپیوتر با سرعت بسیار بالاتری انجام دهند.

ادامه مطلب

نرم افزار ستاره شناسی برای کامپیوتر Gaia Sky 2.1.2

تاریخ : 23 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 255

دانلود Gaia Sky برای ویندوز

Gaia Sky نرم افزاری سه بعدی، با نمایش زنده اجسام کهکشانی می باشد که در قالب ماموریت Gaia برای بررسی 1 میلیارد ستاره کهکشانمان در گروه Gaia به کار گرفته شد. این اپلیکیشن رایگان بوده و به شکل سورس باز ارائه شده است. شما می توانید در کهکشان به سادگی حرکت کنید و هر سیاره ای را از نزدیک مشاهده کنید. تمامی حرکاتی که انجام می دهید به شکل واقع گرایانه شبیه سازی می شوند. گایا را در مدارش با حرکت خاصی که در آسمان دارد مشاهده کنید.

سه حالت مختلف سه بعدی برای شما تدارک دیده شده  است. اگر دارای هدست VR واقعیت مجازی هستید، نمایی بی نظیر را مشاهده خواهید کرد. حالت 3DTV و Cross-eye هم وجود دارد. از فرمت هایی نظیر VOTable, FITS, CSV پشتیبانی می شود. اگر دارای داده های مرتبط با ستاره شناسی هستید می توانید آن ها را وارد این برنامه کنید و از ابزار منحصر به فردی که در اختیارتان قرار می گیرد برای آن ها استفاده کنید. در طول کهکشان مسیر خود را بیابید. این اپلیکیشن از گیم پد ها نیز برای سفر بین کهکشانی پشتیبانی می کند. مسیر هایی که در آن ها حرکت کرده اید را ذخیره سازی نمایید. از پایتون استفاده کنید تا ویژگی های برنامه را به شکل قابل توجهی گسترش دهید.

ادامه مطلب

نرم افزار اتوکد معماری Autodesk AutoCAD Architecture 2019.0.2

تاریخ : 23 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : admin
بازدید : 30510

نرم افزار Autodesk AutoCAD Architecture 2017

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD Architecture 2019 نسخه های 32 و 64 بیتی

 اتوکد آرشیتکت معماری برترین ابزار طراحی نقشه های معماری

 

Autodesk AutoCAD Architecture 2019 اتوکد آرشیتکت نام یکی از برترین ابزارهای طراحی نقشه های معماری می باشد ، این ابزار ظاهری شبیه به نرم افزار اتوکد دارد با این تفاوت که امکانات نرم افزار برای طراحی سریع و حرفه ای نقشه های معماری بهینه شده است. اگر جز افرادی هستید که با اتوکد کار کرده اید ، بی شک کار کردن با این نرم افزار نیز برای شما آسان خواهد بود و خیلی سریع می توانید با بخش های مختلف نرم افزار رابطه برقرار کنید.

نرم افزار امکانات بی شماری برای طرح ها و نقشه های دو و سه بعدی معماران در اختیار می گذارد ، این ابزار قابلیت ایجاد جزییات مختلف نقشه را به شما خواهد داد و دارای المان های مختلف که با یک کلیک در نقشه قرار می گرند می باشد از جمله این المان ها می توان به ترسیم انواع سقف ها ، شیروانی ، پلان کف و ......را همراه با دادن دیتابل ها و متریال ها  در اختیار شما می گذارد.

ادامه مطلب

دانلود Autodesk PowerShape 2019.1.1 نرم افزار طراحی اشیاء و مدل سازی صنعتی

تاریخ : 23 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 2320
دانلود Autodesk PowerShape برای ویندوز

Autodesk PowerShape یکی دیگر از تولیدات موفق کمپانی autodesk می باشد که از آن می توان در کنار نرم افزار هایی نظیر Autodesk PowerMill و Autodesk FeatureCAM استفاده کرد. Autodesk PowerShape به شما اجازه می دهد هندسه و طراحی خاص خود را ایجاد نمایید و آن را از جهات مختلف مدیریت نمایید.

هم اکنون شما می توانید macro های دلخواه خود را ایجاد نمایید و به ابزار دسترسی سریع داشته باشید. در تب Solid Manage می تانید رنگ اشیاء خود را به شکل دلخواه انتخاب نمایید. ابزار موجود در برنامه هم اکنون ارتقا پیدا کرده اند و کارکرد بهتری را از خود به نمایش می گذارند. بجز این ابزار automated mesh fixing نیز اضافه شده است که به شما در حل مشکلات طرح های سه بعدی کمک می نماید. هم چنین ابزار دیگری موجود می باشد که با استفاده از آن به سرعت می توانید بخش ها  سطوحی از طراحی خود که دارای حالت ابتدایی نظیر سطح تخت، استوانه ای و ... هستند را پیدا کنید. این نرم افزار به شکل خودکار سطوحی که به یک دیگر متصل کرده اید و با آن ها طرح پیچیده ای ایجاد شده است را شناسایی و اصلاح می کند که سبب بهینه سازی طرح شما می شود. Autodesk PowerShape برای مهندسان و طراحان خودرو و ... کاربرد دارد.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار Autodesk PowerMill 2019.1 اتوماسیون کارکرد ماشین آلات صنعتی

تاریخ : 23 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 2970

دانلود PowerMill برای اندروید

Autodesk PowerMill یکی از بهترین نرم افزار های موجود برای صرفه جویی در هزینه و زمان کارکرد ماشین آلات صنعتی می باشد که با استفاده از آن می توانید برای دستگاه های خود، مسیر های دلخواهی تعریف کنید و این برنامه به سیستم های شما کمک می کند تا بهترین مسیر ممکن را برای ایجاد تولیدات، طی کنند. محاسبات برنامه با سرعت بالایی صورت می گیرد و می توانید از آن به منظور حل کردن مشکلات پیچیده محاسباتی استفاده نمایید. قطعات را سریعتر و با سرعتی با راندمان بالا برش دهید. عمر و میزان کارکرد ماشین آلات شما به اندازه قابل توجهی افزایش خواهد یافت. بدون این که نیازی باشد به شکل محلی، مسیر ها را چک کنید، می توانید مسیری طولانی برای عملکرد و حرکت ماشین الات خود تعیین نمایید. امکان کنترل کردن 5 محور مختصاتی مختلف برای ماشینی که با آن کار می کنید وجود دارد. برخلاف دیگر برنامه های مشابهی که در این زمینه وجود دارند، شما می توانید با Powermill در کمترین زمان ممکن کنترل سیستم های خود را در دست بگیرید و به مدیریت آن ها بپردازید. ساخت سطوح مختلف را بهینه سازی نمایید و برش های هوایی را کمتر سازید تا عمر دستگاه و سیستم های شما به اندازه قابل توجهی افزایش یابد. امکان اضافه کردن داده های تولید شده توسط این برنامه به دیگر برنامه های ثالث وجود دارد.

ادامه مطلب

نرم افزار PlantFactory Producer 2016 R6 Build 602470 طراحی مدل گیاهان برای ویندوز

تاریخ : 20 شهریور 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 135

دانلود PlantFactory Producer 2016 برای ویندوز

PlantFactory Producer 2016 گیاهان سه بعدی با کیفیت بسیار بالا را ایجاد کنید، آن ها را پالایش نمایید و از مدل های خود خروجی بگیرید. این برنامه برای طراحی های مختلف، بازی ها، انیمیشن ها و ... به کار می رود. امکان ایجاد هرگونه سبزه ای با این برنامه وجود دارد. از چمن ساده تا درختان بزرگ، هر آن چه را که بخواهید می توانید ایجاد نمایید. هندسه ای پیچیده ایجاد کنید و آن را به بیشترین جزئیات ممکن مزین نمایید.

درختان را با استفاده از ایجاد باد، زنده نمایید. مدل ها را می توان در فرمت های استانداردی مانند .OBJ, .3DS, .C4D, .LWO, .ABC (alembic) .FBX خروجی گرفت. در نسخه فعلی این اپلیکیشن، رابط کاربری بهبود یافته و رسپانسیوی آن افزوده شده است. تکنولوژی MetaCloud از جنله های مختلفی بهینه سازی شده است. کنترل مدل و بررسی آن از جنبه های مختلف اسان تر شده است. تولید کش اکوسیستم ها تا 6 برابر و 10% رندر گرفتن از اکوسیستم های بسیار بزرگ سریع تر گشته است. VUE xStream از اکنون LightWave 2018 را پشتیبانی می کند. Flower node اصلاح شده و بسیاری تغییرات قابل توجه دیگر را می توان در این نسخه از برنامه مشاهده نمود.

ادامه مطلب
jadval
tank