زولا

دانلود FlexLogger 2019 R4 پیکربندی سنسورها

تاریخ : 01 مهر 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 1365

دانلود FlexLogger برای ویندوز

FlexLogger

 نرم افزاری قدرتمند برای پیکربندی سنسور ها و data logging سیگنال های آمیخته برای اعتبار بخشی و تایید سیستم های الکترومکانیکی است. FlexLogger اپلیکیشنی است که به شما کمک می کند سیستم های data-logging انعطاف پذیر ایجاد کنید. هیچ نیازی به برنامه نویسی وجود ندارد. از جمله ویژگی های این برنامه می توان به یافتن سریع داده ها در هر جایی از دیسک یا شبکه با جست و جوی کوئری های متاداده ها، شخصی سازی آنالیز هایی که انجام داده اید با کمک صدها محاسبات مهندسی قابل پیکربندی، ارسال نتایج به شکل واضح و مختصر با استفاده از گزارش های حرفه ای و اختصاصی، صرفه جویی در زمان با اتوماتیک کردن عملیات تکراری می توان اشاره کرد. شما قادر به تولید ولتاژ، جریان، یا سیگنال های دیجیتالی برای راندن محرک ها هستید که می توان آن ها را با event trigger ها اتوماتیک سازی کرد. هم چنین قادر به اختصاص دادن شرایط دلخواه به آن ها خواهید بود. این نرم افزار به شکل خودکار متاداده های شما را ذخیره سازی می کند و بنابرین می توانید به تست trace بپردازید و بین تست های مختلف خود مقایسه انجام دهید. هم چنین قادر به مشاهده و بازنگری نتایج تست های خود خواهید بود.
ادامه مطلب

نرم افزار Altair Inspire 2019.3.0 Build 11367 آنالیز و بهینه سازی مدل های مهندسی

تاریخ : 24 شهریور 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 2690

دانلود Altair Inspire برای ویندوز

Altair Inspire

یکی از قدرتمندترین برنامه ها برای بهینه سازی و شبیه سازی مدل های مهندسی می باشد. با استفاده از این نرم افزار هزینه های شما به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند و زمان انجام کارها کم می شود. شما می توانید حرکت مکانیسم های پیچیده را با کمک این برنامه تولید نمایید، محل های اتصال و خروجی ها را بیابید. نیروهایی که با توجه به آنالیز های حرکتی به دست آمده اند به شکل خودکار به عنوان ورودی های لازم برای آنالیز های ساختاری و بهینه سازی به کار می روند، یا می توانید از آن ها برای یافتن نیازهای اولیه موتور ها و محرک ها استفاده نمایید. ساختارهای سخت یک دست یا شبکه ای را ایجاد نمایید و نتایج خود را به شکل سه بعدی شبیه سازی کنید. با فرمت .stl می توانید اطلاعات خود را به شکل سه بعدی پرینت بگیرید. با ابزار جدید PolyNURBS Fit Tool به شکل خودکار هندسه شکل سه بعدی شما بهینه سازی می شود. Altair Inspire نرم افزاری فوق العاده برای مهندسان می باشد که با آن می توانند در زمان خود صرفه جویی کنند و کارهای پیچیده را با کمک کامپیوتر با سرعت بسیار بالاتری انجام دهند.
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار ChemMaths v17.5 محاسبات علمی شیمی و فیزیک

تاریخ : 20 شهریور 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 6410

دانلود ChemMaths برای ویندوز

ChemMaths

نرم افزاری مناسب برای انجام طیف وسیعی از معادلات علمی می باشد که در مصارف گوناگون مهندسی به کار می روند. این نرم افزار برای مهندسان شیمی همانقدر خوب است که فیزیکدانان و مهندسی های رشته های دیگر می توانند از آن به خوبی استفاده نمایند. بیش از 300 مبدل واحد در  این برنامه وجود داشته و دیتابیس این برنامه حاوی بیش از 3000 ترکیب گوناگون و مختلف می باشد. نمودار های سه بعدی و دو بعدی نیز پشتیبانی می شود. این نرم افزار حاوی دانشنامه ای بزرگ است که اطلاعات زیادی را در مورد هزاران ترکیب شیمیایی مختلف به کاربر می دهد. شما می توانید آن ها را مطالعه کنید و رفتار آن ها را به شکل مجازی پیشبینی نمایید. علاوه بر آن ویژگی های مختلف آن ها را مشاهده نمایید. امکان تبدیل یکاهای مختلفی مانند نیرو، غلظت، ارتفاع و ... در این برنامه فراهم شده است.
ادامه مطلب

دانلود Edrawsoft OrgCharting 1.3 نرم افزار مدیریت و برنامه ریزی برای شرکت

تاریخ : 16 شهریور 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 490

دانلود Edrawsoft OrgCharting برای ویندوز

Edrawsoft OrgCharting

 نرم افزاری حرفه ای با چارت های بی نظیری است که امکان نمایش دادن اطلاعات را به شکل فشرده شده با ظاهری زیبا به شما می دهد. می توانید داده های خود را تنها با کلیک موس به چارت هایتان اضافه کنید و آن ها را به اشتراک بگذارید. چارت های org به شکل اتوماتیک برای شما ساخته می شوند. کافیست چند مرحله ساده را پشت سر بگذارید تا باقی کارها را برنامه برای شما انجام دهد. تم های زیبایی در اختیارتان قرار می گیرد که چارت هایتان را گیراتر و جذاب تر می سازد. می توانید قالب های دلخواه خود را بسازید و از آن ها استفاده کنید. امکان آپلود کردن اطلاعات کارمندان با سرعت بسیار بالا وجود دارد. این اطلاعات را از فرمت هایی نظیر  CSV, XLSX, یا TXT می توانید وارد این برنامه کنید. با انجام این کار چارت ها به شکل خودکار برای شما شکل می گیرد. می توانید فیلدی جدید برای داده ها تعریف کنید و بسته به نیاز های خود، قالب های این برنامه را شخصی سازی کنید. موتوری قدرتمند برای جست و جوی اطلاعات وجود دارد که فیلتر های متنوعی را می توانید در آن بیابید. اطلاعات کمپانی خود را بسته به نیاز هایی که دارید در چارت ها قرار دهید تا راحت تر تصمیم بگیرید. امکان خروجی گرفتن از برنامه در قالب pdf و ... وجود دارد.
ادامه مطلب

دانلود MSC MARC 2019 شبیه سازی و آنالیز غیر خطی محصولات

تاریخ : 16 شهریور 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 395

دانلود MSC MARC 2019 برای ویندوز

MSC MARC 2019

 ابزاری چند کاره با آنالیز غیر خطی المنت ها برای شبیه سازی دقیق رفتار فیزیکی محصولات تحت شرایط پویا، یا ایستا است. شما می توانید مسائل پیچیده فیزیکی را به راحتی با کمک این برنامه حل کنید. این نرم افزار قادر به شبیه سازی انواع حالت های غیر خطی است. که شامل هندسه، مواد مختلف، و شرایط مرزی غیر خطی مانند نقاط تماس و ... می شود. شما می توانید خواص مختلفی از جمله الکتریسیته، مغناطیس، ویژگی گرمایی و ... را آنالیز کنید. MSC MARC 2019 امکان کار با حالت های الکترواستاتیک، و مگننواستاتیک را می دهد. شما می توانید سیستم های گرمایی را آنالیز کنید و میزان بهینه بودن آن ها را بررسی کنید. از ویژگی های فیزیکی دیگری مانند پیزوالکتریک، الکترومغناطیس و ... نیز پشتیبانی می شود. MSC MARC 2019 رابط کاربری نسبتا ساده ای دارد که به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان ممکن، مسائل خود را حل کنید و آن ها را مورد بررسی قرار دهید. با توجه به پیچیدگی مسائل، و سنگین بودن این اپلیکیشن، توصیه می شود رم سیستمتان بالای 8 گیگابیت باشد و از پردازنده ای مناسب استفاده کنید. MSC MARC 2019 به شکل واقع گرایانه ای سیستم های فیزیکی را برای شما شبیه سازی می کند و می توانید دقت دلخواه را در آن به کار ببرید.
ادامه مطلب

دانلود سالیدورکس SolidWorks 2019 SP4.0 Premium نرم افزار طراحی سه بعدی سازه صنعتی

تاریخ : 06 شهریور 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 12095
دانلود SolidWorks 2018 برای ویندوز

SolidWorks

سالیدورکس تنها یک برنامه CAD پیش پا افتاده نمی باشد، با استفاده از این نرم افزار می توانید انواع طرح های سه بعدی را شبیه سازی کرده و به آن ها حرکت دهید‌. از این نرم افزار برای مهندسی معکوس و آنالیز انواع سیستم های سه بعدی استفاده می شود. شما می توانید مدل های پیچیده سه بعدی را با سرعت قابل توجهی طراحی نمایید و با آن ها کار کنید. این نرم افزار دارای ابزار مدیریت داده ها و collaboration می باشد.

SolidWorks سالیدورکس شما می توانید به طرح خود آبجکت های دلخواه اضافه نمایید یا آبجکت هایی که از قبل در طرحتان موجود می باشد را به سادگی حذف کنید، بدون این که به کلیت طرح شما آسیبی وارد شود. با توجه به  این که می توان مدل ها را از زوایای گوناگون بررسی کرد، کار با آن ها بسیار ساده شده است. در نسخه 2018 این برنامه بسیاری از ابزار بهبود یافته اند و می توانید عملکردی بهتر از آن ها را مشاهده کنید. هم چنین اماکانات جدیدی به برنامه اضافه شده است که مهندسان می توانند به خوبی از آن ها استفاده نمایند. بیش از 12 gesture پشتیبانی می شود، دیگر لازم نیست که shortcut key ها را به خاطر بسپارید. در صورتی که طرحتان را قبلا با نرم افزار های autodesk طراحی کرده اید، می توانید فایلتان را وارد این برنامه نمایید و از امکانات آن استفاده کنید. فرمت هایی نظیر STL, OBJ, ACIS, STEP و IGES به شکل کامل پشتیبانی می شوند و ابزار خلاقانه ای برای کار با آن ها اضافه شده است. برای مدل های بسیار پیچیده که امکان ایجاد شکل هندسی آن ها با دقت کامل وجود ندارد، عملیات تخمین صورت می گیرد و از آنجایی که این قابلیت در این نسخه از برنامه بهبود یافته است، کل پروسه شبیه سازی با سرعت بیشتری صورت می گیرد.

ادامه مطلب
mobileto