دانلود Geometric Glovius Pro 5.1.0.496 نرم افزار آنالیز سخت سازه و تبدیل CAD

تاریخ : 21 آبان 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 4745

دانلود Geometric Glovius برای ویندوز

Geometric Glovius

یک نمایش دهنده مدرن 3D CAD می باشد که برای کارهای CATIA, NX, STEP, IGES, Pro/ENGINEER، Creo, SolidWorks, Inventor و ... توسعه داده شده است. با کمک این برنامه می توانید تفاوت بین مدل های مختلف را تشخیص دهید، طراحی خود را از جنبه های مختلف آنالیز و اندازه گیری نمایید و  تغییرات دلخواه را در آن بدهید. امکان مشاهده فایل های CAD که توسط نرم افزار های مختلف طراحی شده است وجود دارد. این برنامه ابزاری رایگان برای iOS و Android در اختیار کاربر قرار می دهد که با استفاده از آن می توانند به اندازه گیری و آنالیز مدل های خود بپردازند. این نرم افزار نسبتا کم حجم بوده و فضای زیادی از سیستم شما را اشغال نخواهد کرد. شما می توانید اجزاء مختلف مدل خود را سرچ کنید و هم چنین آن ها را جا به جا نمایید. از filter PMI پشتیبانی می شود و می توانید بخش های دلخواه را مخفی کنید یا به نمایش بگذارید. این نرم افزار تحلیل های دقیقی از مدل شما را به نمایش می گذارد، به عنوان مثال می توانید اندازه گیری های خطی، شعاعی و زاویه ای مناسبی را داشته باشید. تفاوت هایی که در مدل های شما وجود دارد، به شکل بصری به نمایش در می آید و به راحتی می توانید آن ها را از یک دیگر تمایز دهید. امکان خروجی گرفتن داده ها با فرمت هایی نظیر 3D PDF, 3DS, OBJ, STL وجود دارد.
ادامه مطلب

دانلود GPS Utility 5.34 ویرایش و مدیریت نقشه های Gps

تاریخ : 20 آبان 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 320

دانلود GPS Utility برای ویندوز

GPS Utility

 اپلیکیشنی کم حجم و در عین حال ساده می باشد که با استفاده از آن می توانید داده های GPS را مدیریت کنید. امکان اضافه کردن و حذف کردن، یا ویرایش و تحلیل داده ها در چنین فایل هایی وجود دارد. رابط کاربری برنامه دوستانه بوده و کار کردن با آن آسان می باشد. اولین باری که این نرم افزار را باز می کنید، باید با دسترسی ادمین آن را اجرا کنید. این نرم افزار چندین منو در اختیار شما قرار می دهد که نیازهای گوناگون شما را برطرف می سازد. می توانید جاده ها، واحد ها، نقشه و ... را با یک کلیک مشاهده کنید. از فرمتهایی نظیر GDS, COR, ADM, HST, CSV, WP, DBF, TXT, XGU, RTU, UPT, MIF, ISR, GXF, FSH و بسیاری دیگر پشتیبانی می شود. می توانید داده هایی نظیر مختصات، سمبل ها، کامنت ها و ... را به راحتی ویرایش نمایید. داده ورودی شما می تواند در مرکز نقشه، یا در جاده مورد نظر قرار بگیرد. این نرم افزار اطلاعات شما را در فرمتی که دوست دارید ذخیره سازی می کند. از آن جایی که طیف وسیعی از فرمت ها پشتیبانی می شود، می توانید اطلاعات خود را در هر سیستمی به نمایش بگذارید.می توانید به یک سیستم متصل شوید و اطلاعات آن را بر روی کامپیوتر خود لود کنید و در هر فرمت دلخواهی ذخیره سازی کنید. امکان انتقال دادن اطلاعات از GPS به کامپیوتر وجود دارد. این نرم افزار قادر به رسم و پرینت کردن نقشه ها بر اساس داده های خام gps می باشد. می توانید با فایل های csv نیز کار کنید.
ادامه مطلب

دانلود CADbro 2019 SP1 v4.00.02_x86 مشاهده فایل های کد

تاریخ : 20 آبان 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 505

دانلود CADbro 2019 برای ویندوز

CADbro

نرم افزاری برای مشاهده فایل های CAD می باشد که به شکل خاص برای افراد غیر حرفه ای توسعه داده شده است. با استفاده از این برنامه می توانید انواع داده های مهندسی را مشاهده کنید. از فایل های دو بعدی و سه بعدی پشتیبانی می شود و تکنولوژی های مختلفی برای آنالیز داده ها در اختیار شما قرار می گیرد. می توانید فایل های سه بعدی خود را مدیریت کنید و آن ها را با هر سیستمی به اشتراک بگذارید. این نرم افزار از بیش از 25 نوع فرمت مختلف پشتیبانی می کند. امکان باز کردن فایل های جانبی از اپلیکیشن های مشابه به شکل مستقیم درون محیط این برنامه وجود دارد. می توانید داده های خود را در فرمت هایی نظیر 3D PDF و HTML نیز خروجی بگیرید و با دیگران به اشتراک بگذارید. داده های سه بعدی شما با رنگ بندی های مختلفی به نمایش در می آیند و مناطق انتخابی های لایت می شوند تا کنترل راحت تری بر روی آن ها داشته باشید. یافتن خطاها به سادگی و با سرعت بالا انجام می شود. اطلاعاتی نظیر ویژگی های فیزیکی، حجم، سطح، لختی، زوایا، ضخامت دیوار، و ... قابل اندازه گیری هستند. می توانید مدل ها را با ابزار این برنامه ویرایش کنید و در صورت نیاز به آن ها توصیه های دلخواه خود را اضافه نمایید. مشاهده نمای دو بعدی از مدل های سه بعدی به سادگی انجام می شود. در این ورژن از برنامه کنترل کامل تری بر روی مشاهده فایل ای سه بعدی خواهید داشت.
ادامه مطلب

ویرایش و پرینت نقشه های اتوکد hsCADCreator 4.0.138.4

تاریخ : 18 آبان 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 150

دانلود hsCADCreator برای ویندوز

hsCADCreator

 با استفاده از این برنامه قادر به ساخت، ویرایش، مشاهده، و پرینت طرح های CAD سه بعدی و دو عدی خواهید بود. این نرم افزار از DWG/DXF/DWF پشتیبانی می کند. با ابزار حرفه ای این برنامه قادر به طراحی و ویرایش فایل های خود خواهید بود. امکان ذخیره سازی فایل ها در فرمت DXB نیز وجود دارد. می توانید طرح نهایی خود را به شکل PDF, BMP یا SVG خروجی بگیرید. ذخیره شدن خودکار اطلاعات حین ویرایش فایل، و بازیابی خودکار در صورت بسته شدن اتفاقی برنامه، از دیگر ویژگی های hsCADCreator هستند. می توانید با polyline های دو بعدی و سه بعدی کار کنید. امکان رسم دایره، بیضی، و ... وجود دارد. عکس، متن و ... را به مدل خود اضافه کنید و شیب دلخواه خود را به وجود بیاورید. رابط کاربری برنامه نسبت به اپلیکیشن های autodesk ساده تر است. با این حال برای آشنا شدن با تمام امکانات آن باید مدتی با برنامه کار کنید. از command line نیز پشتیبانی می شود. حالت های مختلفی برای مشاهده مدل طراحی شده وجود دارد. تغییر دادن ویژگی های مختلف جزء انتخابی با دقت بالا، ساخت انواع اشکال هندسی سه بعدی، برش، کپی کردن، کلون کردن، یا ایجاد لیست دلخواه، آیینه کردن، اصلاح کردن، تغییر سایز دادن خطی و غیر خطی، چرخاندن، زوم کردن و ... به سادگی انجام می شود.
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار هندسه برای اندروید Geometry v2.13

تاریخ : 18 آبان 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 37749

 

دانلود نرم افزار هندسه Geometry

دانلود نرم افزار هندسه Geometry

 

نرم افزار هندسه، ماشین حساب هندسی ای برای سیستم عامل اندرویدیست که به شما در محاسبات مختلف در اشکالی مانند مثلث، مربع، مستطیل، متوازی الاضلاع، لوزی، ذوزنقه، مستطیل، چند ضلعی، دایره، دایره، بیضی.کره، مکعب، جعبه، استوانه، مخروط، مخروط ناقص، منشور، هرم، هرم ناقص، جسم هشت سطحی کمک می کند. برای هر شکلی، بر اساس داده های ورودی روابط مخصوصی  وجود دارد. برای نصب این نرم افزار به اندروید بالاتر از 2.3 احتیاج دارید.

ادامه مطلب

نرم افزار حرفه ای مهندسی و نقشه کشی progeCAD 2020 Professional 20.0.6.17

تاریخ : 17 آبان 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : Admin
بازدید : 30365
نرم افزار حرفه ای مهندسی و نقشه کشی ProgeCAD 2010 Professional v10.0.8.9

دانلود ProgeSOFT progeCAD

ممکن است شما هم در دسته کاربران برنامه نقشه کشی AutoCad قرار داشته باشید. شاید برای شما در بعضی از موارد این موضوع پیش آمده باشد که نیاز به اجرای یک فایل از فرمت DWG که مختص برنامه autocad می باشد داشته باشید اما برنامه autocad بر روی سیستم نصب نمی باشد. اگر در دسته کاربران این نرم افزار قرار دارید بر این امر واقف می باشید که نصب این برنامه نسبت به برنامه های دیگر کمی مشکل تر است و مدت زمان بیشتری را باید صرف نصب برنامه نمایید.
ProgeCAD Professional  نام نرم افزاری است که به کاربر اجازه خواندن فایل های  برنامه AutoCad وحتی ساخت فایل های DWG که مربوط به این برنامه می باشد را به کاربر می دهد. این برنامه از تمامی فایل های این برنامه مربوط به تمامی نسخه ها ( 2.5 تا نسخه 2018 ) را پشتیبانی می کند.
ادامه مطلب