تبلیغ

دانلود Tekla Structural Designer 2019 19.0.0.104 طراحی و آنالیز سازه

تاریخ : 29 اسفند 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 125

دانلود Tekla Structural Designer برای ویندوز

Tekla Structural Designer ابزاری انقلابی می باشد که به مهندسان این امکان را می دهد که سازه های خود را طراحی و آنالیز کنند. این اپلیکیشن به شکل کامل اتوماتیک شده و با بسیاری از ویژگی های مختلف برای بهینه سازی طراحی ها همراه شده است. Tekla Structural Designer می تواند کارهای شما را به شکل قابل توجهی آسان و بهینه کند. از طراحی ابتدایی تا طراحی جزئی نگرایانه، یک مدل می تواند تمام نیاز های شما را برای طراحی برطرف سازد. دیگر نیازی نیست که زمان خود را صرف انتقال دادن مدل بین نرم افزار های مختلف هدر دهید. برخلاف دیگر برنامه های قدیمی، شما می توانید مدل های غنی فیزیکی بسازید که تمام اطلاعات لازم را برای اتوماسیون طراحی و مدیریت پروژه ها دارا هستند. به سرعت بیشتری در طراحی مدل ها برسید و سود بیشتری را کسب کنید. از آن جایی که یک مدل با یک رشته از داده ها ایجاد می کنید، BIM integration روان و سریع است.

Tekla Structural Designer دارای موتور قدرتمند Finite Element ای می باشد که انواع نیاز های شما را بر آورده می سازد. بازنگری آنالیز داده ها امری مهم تلقی می شود، با وجود این که همه چیز اتوماتیک است این برنامه به شما آنالیز های روشنی را نشان می دهد که با آن ها می توانید تمام محاسبات را ببینید.

ادامه مطلب

دانلود Apex Sketch 7.1.16.0 رسم و تحلیل نقشه

تاریخ : 29 اسفند 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 125

دانلود Apex Sketch برای ویندوز

Apex Sketch ویژگی های جدیدی را برای طراحی نقشه های طبقاتی به وجود می آورد. شما می توانید طرح های خود را سریع تر و آسان تر از قبل بکشید. با وجود این که منحنی یادگیری ویژگی های جدید کوچک است، توسعه دهندگان این برنامه متدهای قدیمی ای که در ورژن های قدیمی این برنامه به کار گرفته می شد را فراموش نکرده اند. Apex Sketch همیشه برای داشتن رنج گسترده ای از گزینه های مختلف شناخته شده است. این ورژن از برنامه هم استثنایی در این زمینه نیست. چه شما از یادداشت ها یا نقشه ها و چه از داده هایی که روی یک سایت موجود است نقشه های خود را می کشید، تمام نیازهایتان بر آورده می شود.

این نرم افزار از قلم های دیجیتالی پشتیبانی می کند. امکان طراحی به شکل Free form و آزادنه وجود دارد. از حالت های Ink و Touch UI Modes نیز پشتیبانی می شود. ویژگی جدیدی برای کامل شدن خودکار فیلد ها اضافه شده است. ویژگی ویرایش و اصلاح مدل ها بهبود پیدا کرده است. این برنامه برای ویندوز ده بهینه سازی شده و بهترین تکنولوژی ها را در اختیار شما قرار می دهد. بر روی اشکال دلخواه خود آنقدر کلیک کنید و آن ها را تغییر دهید تا به مدلی مناسب دست بیابید.

ادامه مطلب

نرم افزار چم آفیس سوئیت علمی برای داروخانه ، مهندسین شیمی و زیست شناسان ChemOffice Suite 2018 v18.0.1

تاریخ : 24 اسفند 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : admin
بازدید : 15669

نرم افزار ChemOffice Professional

نرم افزار ChemOffice Professional با فعال ساز معتبر

ابزار عالی برای داروخانه ، مهندسین شیمی و زیست شناسان

 

ChemOffice چم آفیس نام یک ابزار علمی و ایده آل برای شیمیدان ها ، داروخانه ها و زیست شناسان می باشد. این ابزار دانشمندان را قادر می سازد تا داده ها و اطلاعات خودشان را روی کامپیوتر ذخیره نمایند. سویئت علمی چم آفیس ChemOffice با قابلیت ذخیره سازی ، بازیابی، اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات در ترکیبات و واکنش های شیمیایی و فیزیکی و همچنین اطلاعات مرتبط با مواد و خواص آن ها، افزایش بهره وری شخصی و بهبود تصمیم گیری را میسر می کنند.

نرم افزار ChemOffice این قابلیت را به دانشمندان زیست و شیمی می دهد تا کارهای خودشان را با بهترین متد به انجام برسانند و قابلیت مصور سازی داده های علمی امکان درک بهتر را برای آنان فراهم می کند. همچنین قابلیت رصد فعالیت های بیولوژیکی و شیمیایی را دارا می باشد.

ChemOffice Professional 15 Ultra Suite شامل مجموعهخ ای از چندین نرم افزار منسحر بفرد می باشد که می توان به ChemOffice® Professional 15.0 combines ChemDraw Professional, Chem3D, ChemFinder, ChemScript, GAMESS, Chem3D interfaces to Gaussian, GAMESS, MOPAC, Autodock and Conflex, ChemBioViz, ChemDraw/Excel, and CombiChem/Excel, ChemDraw و Chem3D ActiveX Pro Plugins و Controls in the world’s premier desktop suite designed f اشاره کرد.

ادامه مطلب

دانلود کورل دراو CorelDRAW Graphics Suite 2019 v21.0.0.593 قویترین نرم افزار برای طراحی های گرافیکی

تاریخ : 24 اسفند 1397
دسته بندی : گرافیک » طراحی » مهندسی
توسط : Admin
بازدید : 136316

نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite X7

نرم افزار کورل دراو گرافیک سوییت CorelDRAW Graphics Suite

ابزار طراحی گرافیکی پیشرفته


CorelDraw Graphics Suite ابزار پیشرفته و قدرتمند که تا کنون مورد استفاده میلیون ها نفر قرار گرفته است و یکی از برترین ابزارهای گرافیکی می باشد . این نرم افزار محصول شرکت قدرتمند Corel که به تازگی ورژن جدیدی از نرم افزار معروف خود را منتشر کرده است. همچنین این نرم افزار ابزاری بسیار قوی برای طراحان به شمار می رود زیرا در آن تمامی ابزارهای طراحی و ساخت طرح های گرافیکی قرار دارد به گونه ای که طراح در محیط برنامه احساسی کمی و کاستی نمی کند. طراحی انواع وکتورها و براش ها با بالاترین دقت ممکن و طیف گسترده ای از رنگ ها مهم ترین خصوصیتی است که کاربران به آن دل می بندند. اصول کار این نرم افزار بر مبنای بردار وکتور می باشد و موضوعات در این برنامه بر مبنای خط و نقطه طراحی می شوند که در نتیجه اندازه و ابعاد در این مدل مهم نیست. این نرم افزار یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزارهای طراحی برداری است که تا به حال ساخته شده و اکثر طراحان برای طراحی های پیچیده خود از آن استفاده می کنند. یکی از امکانات بسیار خوب این نرم افزار در مقایسه با نرم افزارهای مشابهی همچون Adobe Illustrator قابلیت تایپ مسقیم فارسی به صورت کامل می باشد. نمونه هایی از کاربردهای این نرم افزار را میتوان در طرح هایی که امروزه در مجلات ، پیام های بازرگانی ، کتاب ها ، سایت ها ، سی دی های مالتی مدیا ، کارت ویزیت ، تابلو های تبلیغاتی و حتی در طرح لباس ها استفاده می شود را مشاهده نمود

ادامه مطلب

دانلود EndNote X9.1 Build 12691 نرم افزار ابزار مدیریت اطلاعات و سند در جریان پژوهش

تاریخ : 22 اسفند 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 56305

دانلود EndNote X8.0.2 Build 10858 برای ویندوز

EndNote نرم افزاری قدرتمند برای محققان می باشد که به آن ها کمک می کند منابع خود را مدیریت کنند و هم چنین برنامه های تحقیقاتی خود را از جنبه های مختلف بررسی نمایند. شما در برنامه مشاهده خواهید کرد که چه تحقیقاتی را به اشتراک گذاشته اید و منتشر کرده اید یا چه کارهایی هنوز نیم کاره هستند. امکان جست و جو در کتابخانه بزرگ منابعی که ایجاد کرده اید وجود دارد و در صورتی که کار تحقیقاتی شما چند نفره است، می توانید کارها را به شکل همزمان و با یک کتابخانه انجام دهید. تا 100 نفر توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود. در صورت نیاز می توانید نوت های دلخواه خود را اضافه کنید یا حتی فایل های مختلف ضمیمه کنید، با فرمت هایی که پشتیبانی می شود. بیش از 6000 استایل مختلف توسط این برنامه پشتیبانی می شود.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار PentaLogix CAMMaster Designer 11.14.49 توسعه مدار الکتریکی

تاریخ : 13 اسفند 1397
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
توسط : nreern
بازدید : 3495

دانلود PentaLogix CAMMaster Designer برای ویندوز

PentaLogix CAMMaster Designer

PentaLogix CAMMaster Designer نرم افزاری جامع برای مهندسان الکتریک می باشد که می توانند با استفاده از آن به طراحی تراشه، سخت افزار و برد های الکتریکی با جزئیات بسیار بالا بپردازند. شما می توانید تمامی موارد دلخواه خود را ویرایش نمایید و شخصی سازی  کنید. Netlist extraction و DRC set دارای استاندارد های صنعنی می باشند. با استفاده از این نرم افزار می توانید لایه های مختلف را با یک دیگر مقایسه کنید. مقایسه لیست شبکه ها از دیگر خصوصیات این نرم افزار می باشد. برای یک سال می توانید به طور رایگان از تمامی امکانات این نرم افزار استفاده کنید و در صورت رضایت، نسخه پولی آن را خریداری کنید. این برنامه دارای قابلیت  Polygon Merging بوده و می توان جریان های درون مدار را توسط آن بررسی نمود.

ادامه مطلب
jadval