دانلود Autodesk PowerShape 2020 نرم افزار طراحی اشیاء و مدل سازی صنعتی

تاریخ : 02 خرداد 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 4070
دانلود Autodesk PowerShape برای ویندوز

Autodesk PowerShape یکی دیگر از تولیدات موفق کمپانی autodesk می باشد که از آن می توان در کنار نرم افزار هایی نظیر Autodesk PowerMill و Autodesk FeatureCAM استفاده کرد. Autodesk PowerShape به شما اجازه می دهد هندسه و طراحی خاص خود را ایجاد نمایید و آن را از جهات مختلف مدیریت نمایید.

هم اکنون شما می توانید macro های دلخواه خود را ایجاد نمایید و به ابزار دسترسی سریع داشته باشید. در تب Solid Manage می تانید رنگ اشیاء خود را به شکل دلخواه انتخاب نمایید. ابزار موجود در برنامه هم اکنون ارتقا پیدا کرده اند و کارکرد بهتری را از خود به نمایش می گذارند. بجز این ابزار automated mesh fixing نیز اضافه شده است که به شما در حل مشکلات طرح های سه بعدی کمک می نماید. هم چنین ابزار دیگری موجود می باشد که با استفاده از آن به سرعت می توانید بخش ها  سطوحی از طراحی خود که دارای حالت ابتدایی نظیر سطح تخت، استوانه ای و ... هستند را پیدا کنید. این نرم افزار به شکل خودکار سطوحی که به یک دیگر متصل کرده اید و با آن ها طرح پیچیده ای ایجاد شده است را شناسایی و اصلاح می کند که سبب بهینه سازی طرح شما می شود. Autodesk PowerShape برای مهندسان و طراحان خودرو و ... کاربرد دارد.

ادامه مطلب

دانلود Rhinoceros 6.14.19127.17141 راینو – طراحی مدل های سه بعدی و قطعات صنعتی

تاریخ : 31 اردیبهشت 1398
دسته بندی : طراحی » مهندسی
نویسنده : admin
بازدید : 16662

Rhinoceros دانلود

Rhinoceros با به اختصار راینو یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی سه بعدی قطعات صنعتی و مدل های سه بعدی می باشد ، راینو اطلاعات طیف عظیمی از امکانات در اختیار شما می گذارد تا بتوانید به آسانی طرح سه بعدی خود را آماده کرده و برای رندر، انیمیشن، تحلیل، ساخت و دیگر کارهای خود از آن استفاده کنید ، به دلیل داشتن امکانات فراوان بسیاری از مشاغل می توانند از Rhinoceros استفاده کنند نظیر این مشاغل می توان به ر طراحی مدل سه بعدی در دکوراسیون داخلی و  معماری ، طراحی صنعتی و مبلمان ، طراحی مکانیک ، طراحی صورت و شخصیت ،طراحی کارتون و کاریکاتور از این نرم افزار استفاده کنید.قابلیت همکام سازی با نرم افزار طراحی سه بعدی نظیر 3dmax از قابلیت های دیگر این نرم افزار می باشد. دلیل گستردگی استفاده از راینو سهولت استفاده ، قدرت بالا ، سرعت فوق العاده و همچنین قابلیت نصب روی کامپیوتر و لپ تاپ های خانگی می باشد. از دیگر قابلیت های راینو می توان به پلاگین پذیر بودن این نرم افزار اشاره داشت که می توان با نصب پلاگین های مختلف امکانات گسترده ای به آن اضافه کرد.

ادامه مطلب

دانلود Mechanical Expressions 1.1.11 بدست آوردن معادلات فیزیکی

تاریخ : 29 اردیبهشت 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 730

دانلود Mechanical Expressions برای ویندوز

Mechanical Expressions یک اپلیکیشن مکانیکی سمبلیک است. مدل خود را بسازید، هندسه را با محدودیت های مختلف ایجاد کنید، سرعت ها، جرم ها، و عناصر نیرو را مشخص کنید و سپس معادلات ریاضی برای سرعت های خروجی، شتاب ها، و نیرو ها را استخراج کنید. شما می توانید معادلات استخراج شده از Mechanical Expressions را در سیستم های ریاضی مانند Mathematica کپی کنید، یا آن ها را به شکل Tex، MathML، یا سورس کد کامپیوتری در 9 زبان مختلف استفاده کنید. یا می توانید یک اپ HTML5 یا jаvascript بسازید و معادلات این برنامه را در آن به کار بگیرید.

محاسبات صورت گرفته با Mechanical Expressions بسیار دقیق می باشند و از آن جایی که حالت سمبلیک دارند و عددی نیستند، دست شما را در پارامتر های مختلف آزاد می گذارند و امکان شخصی سازی تک تک پارامتر های سیستم را برای شما به وجود می آورند. می توانید انواع مدل های فیزیکی دلخواه خود را در این برنامه پدید آورید و میزان شتاب و نیرو های وارد شده به تک تک اجسام مشخص شده در مدل خود را با دقت بالا محاسبه کنید و از روی آن ها برنامه های مختلفی را ایجاد نمایید. این معادلات ریاضی در بازی سازی نیز ممکن است به کار شما بیاید.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار Autodesk PowerMill 2020 اتوماسیون کارکرد ماشین آلات صنعتی

تاریخ : 29 اردیبهشت 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 4640

دانلود PowerMill برای اندروید

Autodesk PowerMill یکی از بهترین نرم افزار های موجود برای صرفه جویی در هزینه و زمان کارکرد ماشین آلات صنعتی می باشد که با استفاده از آن می توانید برای دستگاه های خود، مسیر های دلخواهی تعریف کنید و این برنامه به سیستم های شما کمک می کند تا بهترین مسیر ممکن را برای ایجاد تولیدات، طی کنند. محاسبات برنامه با سرعت بالایی صورت می گیرد و می توانید از آن به منظور حل کردن مشکلات پیچیده محاسباتی استفاده نمایید. قطعات را سریعتر و با سرعتی با راندمان بالا برش دهید. عمر و میزان کارکرد ماشین آلات شما به اندازه قابل توجهی افزایش خواهد یافت. بدون این که نیازی باشد به شکل محلی، مسیر ها را چک کنید، می توانید مسیری طولانی برای عملکرد و حرکت ماشین الات خود تعیین نمایید. امکان کنترل کردن 5 محور مختصاتی مختلف برای ماشینی که با آن کار می کنید وجود دارد. برخلاف دیگر برنامه های مشابهی که در این زمینه وجود دارند، شما می توانید با Powermill در کمترین زمان ممکن کنترل سیستم های خود را در دست بگیرید و به مدیریت آن ها بپردازید. ساخت سطوح مختلف را بهینه سازی نمایید و برش های هوایی را کمتر سازید تا عمر دستگاه و سیستم های شما به اندازه قابل توجهی افزایش یابد. امکان اضافه کردن داده های تولید شده توسط این برنامه به دیگر برنامه های ثالث وجود دارد.

ادامه مطلب

دانلود CAESES 4.4.2 شبیه سازی و آنالیز سیالات

تاریخ : 26 اردیبهشت 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 560

دانلود CAESES برای ویندوز

CAESES آیا از CFD برای طراحی محصولات یا اجزاء خود استفاده می کنید؟ آیا تعداد زیادی از کارهای تکراری را به شکل دستی انجام می دهید و به دنبال طراحی بهتری هستید؟ این برنامه گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود. با این برنامه می توانید کارهای خود را اتوماتیک کنید و اشکال را بهبود بخشید. بسیاری از کدهای مطرح اقتصادی CFD را می توانید در این برنامه بیابید. این نرم افزار ابزاری قدرتمند برای طراحی سه بعدی پارامتری در اختیار شما قرار می دهد. از همان ابتدا، ظرفیت های مدلینگ این برنامه به شکل خاص برای شبیه سازی توسعه داده شده است. پارامتر های حیاتی طراحی شما می تواند شامل طول ها،  زوایا و ... باشد.

شما می توانید پارامتر های پویا و توزیع این پارامتر ها نظیر خمش، محل های تقاطع، جا به جایی حجمی و بسیاری دیگر را نیز برای برنامه مشخص کنید. بسیاری از کاربران این برنامه از FFW به عنوان نرم افزار اصلی Cad خود استفاده می کنند، در حالی دیگر کاربران این برنامه را در کنار دیگر ابزار CAD نظیر CATIA, NX, Pro/E, SolidWorks به کار می گیرند. اگرچه اینگونه ابزار سنتی قدرتمند هستند، اما جزئنی نرند و ویژگی هایی دارند که ممکن است هیچ ارتباطی به شبیه سازی سیالات نداشته باشد. در حالی که برنامه های CAD برای استفاده نیاز به افراد متخصص دارند، از این برنامه هر مهندسی می تواند استفاده کند.

ادامه مطلب

دانلود ANSYS Products 2019 R2 نرم افزار انسیس طراحی مهندسی

تاریخ : 26 اردیبهشت 1398
دسته بندی : گوناگون » مهندسی
نویسنده : nreern
بازدید : 13982

دانلود Ansys Products برای ویندوز

دانلود Ansys Products نرم افزار طراحی مهندسی

نسخه های 32 و 64 بیتی

همراه با Documentation و Additions

 

Ansys Products نام نرم افزاری پیشرفته برای آنالیز کردن داده ها و بهینه سازی انواع مدل های سه بعدی و دو بعدی می باشد. این برنامه جامع که مخصوص مهندسان است به آن ها کمک می کند که مدل های خود را با سرعت هرچه تمام تر بهینه سازی نموده و از نتیجه کار رضایت بیشتری داشته باشند. این برنامه در بهینه سازی مدل های الکترواستاتیکی و نما های ساختمانی و معماری به خوبی عمل می کند و با وجود رابط ساده ای که دارد، هر مهندسی می تواند با سرعت با محیط ان آشنا شود و استفاده های مورد نیاز خود را از آن ببرد. شما می توانید گزارشاتی که توسط برنامه داده می شوند را به شکل متنی، صوتی یا تصویری خروجی بگیرید. پشتیبانی از پارامتر های مختلف و امکان استفاده از نرم افزار های تعمالی با این برنامه از دیگر ویژگی های آن می باشد.

ادامه مطلب
jadval