دانلود CADlogic Draft IT برای ویندوز

CADlogic Draft IT سرعت بالا و استفاده آسان این اپلیکیشن برای طراحی نقشه ساختمان ها، آن را به انتخابی منطقی برای مهندسین تبدیل می کند. این نرم افزار دارای کمک های بصری فراوانی است که به شما کمک می کند سازه های خود را به سادگی طراحی کنید. مکان و سایز آیتمی که ویرایش می کنید به نمایش در می آید هم چنین با نماد های مختلف ای که این نرم افزار به نمایش می گذارد می توانید تقاطع ها، نقاط پایانی و ... را به راحتی شناسایی کنید. نقشه کشی خود را بهبود بخشید و از سمبل ها مختلف استفاده کنید. صد ها جزء مورد نیاز طراحی در اختیار شما قرار می گیرد. با این برنامه می توان سازهه ها با استایل های مختلفی را پدید آورد.

از جمله آیتم هایی که در اختیارتان قرار می گیرد سیستم های الکترونیکی، گرمایی، مناظر و ... است. در مکان های دلخواه خود زوم کنید و مکان نمایش نقشه را تغییر دهید. شما می توانید مدل سه بعدی ای که از نقشه دو بعدیتان ساخته شده است را بچرخانید و آن را از زوایای گوناگون مشاهده کنید. CADlogic Draft IT نسبت به برنامه های مشابه دارای حجم کمتری می باشد، با این حال دارای قابلیت های فراوانی است که نیازهای شما را برطرف می سازد.

ادامه مطلب

نرم افزار طراحی قطعات صنعتی برای مهندسان مکانیک VariCAD 2015 1.04

دانلود VariCAD

 

VariCAD ابزاری پیشرفته و مهم برای مهندسان مکانیک می باشد. توسط این ابزار شما قادر به طراحی های دو بعدی و سه بعدی از قطعات می باشید. این ابزار ، نرم افزطار جمع و جور ، آسان و با ویژگی های متمایز برای طراحی های صنعتی می باشد. رابط کاربری نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا در یک حالت کاملا گرافیکی هر آنچه را طراحی می کنید ، ببینید.

یکی از مزیت های این نرم افزار قابلیت مچ شدن با نرم افزار اتوکد می باشد ، بدین معنی که شما قابلیت ادیت فرمت های مخصوص نرم افزار اتوکد را دارا می باشید.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار تبدیل فرمت نقشه های مهندسی Acme CAD Converter 2012 v8.2.8

Acme CAD Converter نرم افزاری کامل برای تبدیل فرمت های DWG و DXF و DWF به فرمت های دیگر نظیر PDF, WMF, JPEG, TIFF, EPS, SVG, CGM می باشد. به این ترتیب افرادی که نیاز به تنها مشاهده نقشه ها دارند ، دیگر نیازی نیست نرم افزارهای اتوکد را نصب داشته باشند و یا اینکه فایل اصلی نقشه را در اختیار داشته باشند. در کنار این تبدیل فرمت ها ، تبدیل درون خانوادگی نرم افزار Autocad یعنی تبدیل DWF to DWG نیز امکان پذیر است. این نرم افزار در هنگام تبدیل ظاهر فونت ها و رنگ ها را کاملا حفظ میکند و از نظر ظاهری کاملا مشابه با فایل اصلی تبدیل ها انجام خواهد شد.

یکی از مشکلات هنگام تبدیل فرمت نقشه های اتوکد به فرمت های نام برده شده ، تعیین ناحیه هایی است که نقشه درون فایل اتوکد قرار دارد. این نرم افزار میتواند به شما این امکان را دهد که مانند فرایند پرینت در نرم افزار اتوکد ، پنجره مورد نظر را برای تبدیل انتخاب کنید. لازم به ذکر است این نرم افزار میتواند به عنوان یک نرم افزار نمایش فایل های DWG نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ادامه مطلب

دانلود Formware 3D Slicer

Formware 3D Slicer یک نرم افزار قدرتمند برای برش و آماده سازی مدل های سه بعدی برای چاپ سه بعدی است. این نرم افزار به کاربران امکان می دهد فایل های سه بعدی را وارد کنند، آن ها را برش دهند و تنظیمات چاپ را اعمال کنند. با استفاده از ابزارهای پیشرفته Formware 3D Slicer، کاربران می توانند مدل ها را برش داده، اجزای مختلف را به طور جداگانه کنترل کنند و تنظیمات دقیقی مانند ضخامت لایه، سرعت چاپ و تراکم را تنظیم کنند. 
همچنین، نرم افزار قابلیت ویرایش و بهینه سازی مدل ها را نیز داراست تا بهبود کیفیت چاپ و زمان چاپ را بهبود بخشد. با واسط کاربری ساده و قابل استفاده، Formware 3D Slicer مناسب برای کاربران حرفه ای و مبتدی است و امکانات گسترده ای را برای مدیریت و آماده سازی مدل ها برای چاپ سه بعدی فراهم می کند.
Formware 3D Slicer یک نرم افزار کامل برای برش و آماده سازی مدل های سه بعدی است که به کاربران حرفه ای و علاقه مندان به چاپ سه بعدی کمک می کند تا به طور دقیق و دقیق مدل های خود را برش دهند و آن ها را آماده برای چاپ کنند. این نرم افزار قابلیت هایی ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد تنظیمات دقیقی را برای چاپ تعیین کنند، از جمله ضخامت لایه، سرعت چاپ، تنظیمات پشتیبانی و غیره. 

ادامه مطلب

دانلود altium designer

Altium Designer یک نرم افزار طراحی مدارات الکترونیکی است که امکانات گسترده ای برای طراحان فراهم می کند. این نرم افزار شامل ابزارهای طراحی سیمبول ها و فوت پرینت ها، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل مدار، طراحی PCB چندلایه، روتینگ اتوماتیک، جستجوی قطعات الکترونیکی، و امکانات تولید و تولید مدار می باشد.
این نرم افزار برای طراحی مدارات الکترونیکی در زمینه های مختلف از جمله الکترونیک صنعتی، قدرت، مخابرات، و سیستم های دیجیتال استفاده می شود. Altium Designer دارای واسط کاربری یکپارچه و قابلیت های هماهنگی با سایر ابزارها و نرم افزارهای مرتبط نیز می باشد. این نرم افزار به طراحان امکان می دهد تا به صورت موثر و بهینه مدارات الکترونیکی خود را طراحی و تولید کنند.

Altium Designer یک نرم افزار طراحی الکترونیکی قدرتمند است که برای توسعه و طراحی مدارات الکترونیکی استفاده می شود. این نرم افزار توسط شرکت Altium Limited توسعه داده شده است و قابلیت ها و امکانات گسترده ای در زمینه طراحی مدارات الکترونیکی ارائه می دهد. 

ادامه مطلب

دانلود ARES Mechanical برای ویندوز

ARES Mechanical به شکل خاص برای کاربران مکانیکی دو بعدی CAD طراحی شده است. البته این اپلیکیشن ویژگی هایی را نیز در اختیار شما قرار می دهد که با آن می توانید با مدل های سه بعدی کار کنید، اما عملکرد اصلی برنامه روی دو بعد تمرکز دارد. اهمیتی ندارد که نقشه کش کارخانه هستید و می خواهید نقشه طبقات را طراحی کنید، یا مهندس تعمیرات هستید و می خواهید روی نقشه های موجود DWG تغییرات دلخواه خود را انجام دهید.
این اپلیکیشن مجموعه مناسبی از ابزار لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار می دهد. حتی افرادی که می خواهند طرح های محض و فرضی بکشند نیز با این برنامه قادر به ایجاد طرح های دلخواه خود خواهند بود. این اپلیکیشن از استانداردهای بین المللی از جمله ANSI Inch, ANSI Metric, BSI, ISO, DIN و JIS پشتیبانی می کند. زمانی که پروژه مورد نظر خود را می سازید، می توانید یکی از این استاندارد ها را انتخاب نمایید. پس از آن، استاندارد انتخابی شما روی تمام تنظیمات، لایه ها، استایل ها، قالب ها و قطعات اعمال می گردد. این نرم افزار به قدر کافی انعطاف پذیر است که بدون استفاده از هیچ استانداردی در آن بتوانید نیاز های خود را برطرف کنید. علاوه بر این قادر به اضافه کردن اجزاء مورد نظر خود به درون برنامه هستید. امکان تعریف کردن استاندارد های انحصاری خود، یا اصلاح کردن استانداردهای بین المللی را خواهید داشت. ابزار های این برنامه سرعت شما را در طراحی نقشه ها بالا خواهند برد. دانلود ARES MAP و دانلود ARES Commander از دیگر نرم افزارهای شرکت می باشد.

ادامه مطلب
گیفت کارت