دانلود Gordian Quest برای ویندوز

Gordian Quest از جمله بازی های حماسی و نقش آفرینی ای می باشد که از بازی های کلاسیکی قدیمی مانند ultima و wizardry الهام گرفته شده است. این بازی، مفاهیم مدرن بازی های رایانه ای مثل حملات نوبتی و ساختن دک را با گیم پلی نوستالوژی ترکیب کرده است تا فضایی متفاوت را برای شما پدید آورد. با افراد دیگر آشنا شوید و از مهارت هایشان استفاده کنید. ماجراجویی کنید و از مجموعه نفرین های باستانی ای که روی سرزمین شما گذاشته شده است پرده بردارید. نفرینی شیطانی سرزمین را فاسد کرده است. تاریکی حکم فرمایی می کند و هیولاها در همه جا پیدا می شوند.

ترسوها فرار می کنند و قهرمانان ظاهر می شوند. قهرمانان را در ماجراجویی حماسی هدایت کنید تا آن چه که از این سرزمین سقوط کرده باقی مانده است را نجات دهید و در نهایت ریشه شیاطین را از آن بکنید. آیا در نهایت به چنگال دشمن میوفتید و نتیجه تصمیم های اشتباهتان را میبینید؟ یا در ماموریتتان موفق خواهید شد؟ در نسخه فعلی بازی 7 قهرمان وجود دارد. پلیرها می توانند بین آن ها انتخاب کنند. هر کدام از آن ها دارای کلاس، مهارت ها، و پلی استایل منحصر به فرد خود می باشد. برخی از آن ها از سلاح های نزدیک زن استفاده می کنند و برخی دیگر با سلاح های دورزن دشمنانشان را شکست می دهند.

ادامه مطلب

دانلود Satisfactory برای ویندوز

Satisfactory بازی اول شخص جهان بازی است که در آن کارخانه ای بزرگ طراحی می کنید و در کنار آن ماجراجویی و مبارزه های اکشن را نیز تجربه می کنید. به تنهایی یا با دوستان بازی کنید، در سیاره ای بیگانه به ماجراجویی بپردازید، کارخانه هایی چند طبقه ایجاد کنید و با پیشرفته ترین سیستم ها سر و کله بزنید. Satisfactory به 21 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. امکان انجام این بازی به شکل ریموت روی تبلت ها وجود دارد. این بازی از فضای ابری استیم نیز پشتیبانی می کند. در Satisfactory می توانید همراه با دوستانتان کارخانه تان را بسازید. کارخانه تان را از جهات مختلف شخصی سازی کنید و ظاهری جذاب به آن ببخشید. تقریبا هیچ محدودیتی در ساختن کارخانه هایتان ندارید. در سراسر جهان سفر کنید.

با قطار، کامیون، هایپرتیوب ها و بسیاری دیگر می توانید ماجراجویی هایتان را انجام دهید. انتخاب با شماست. جهان این بازی بسیار عظیم است. بیش از 30 کیلومتر جهان طراحی شده است که می تواند برای مدت قابل توجهی شما را سرگرم نگه دارد. در Satisfactory بسیاری از کارها به شکل اتوماتیک انجام می شود. با استفاده از این تجهیزات، کارهای خود را سبک کنید و اجازه دهید عملیات ساخت و ساز به شکل خودکار انجام شود. سرزمینی که در آن هستید پر از منابع معدنی ارزشمند قابل استفاده می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Factorio برای ویندوز

Factorio از بازی های دو بعدی جذاب می باشد که در آن کارخانه هایی اتوماتیک برای تولید محصولات می سازید. محصولات تولیدی شما به تدریج پیچیده تر می شوند. جهان دو بعدی بازی، حدی ندارد. از قوه تخیل خود برای طراحی کارخانه ها استفاده کنید. عناصر ساده را به کار بگیرید تا ساختار هایی هوشمندانه پدید آورید. در نهایت از کارخانه تان در مقابل موجوداتی که با شما دشمنی دارند محافظت کنید. Factorio امتیاز بسیار بالایی از کاربران استیمی دریافت کرده است.

این بازی به 22 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و در آ« می توانید 38 اچیومنت را بدست آورید. امکان دنبال کردن این بازی به شکل آنلاین با سایر افراد وجود دارد. علاوه بر این می توانید با دوستانتان به یک شبکه متصل شوید و بازی کنید. Factorio تمام جوانب لوجستیک ها را پوشش می دهد و فضایی واقع گرایانه را شبیه سازی می کند. در این بازی، اگرچه کارخانه هایتان کاملا اتوماتیک هستند، باید آن ها را از جنبه های مختلف مدیریت کنید. نیاز به استخراج منابع مختلف، تحقیق کردن روی تکنولوژی ها، توسعه دادن زیرساختار، مبارزه با دشمنان و .... خواهید داشت. در ابتدای بازی، باید درخت ها را قطع کنید، و منابع مختلف را استخراج کنید و کارها را به شکل دستی انجام دهید. اما کمی بعد با کارخانه های پیچیده سر کار خواهید داشت.

ادامه مطلب

دانلود Streets of Rogue برای ویندوز

Streets of Rogue کمین کنید، بجنگید و راه خود را در شهر هایی که به شکل تصادفی تولید می شوند، باز کنید. این بازی شبیه ترکیبی از Nuclear Throne، Deus Ex و GTA می باشد. شبیه سازی ای متفاوت و جذاب را تجربه کنید. Streets of Rogue به 8 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و 52 اچیومنت استیمی را در آن می توانید بدست آورید. از دسته ها پشتیبانی می شود. می توانید به شکل ریموتف روی تلویزیون، تبلت یا گوشی این بازی را دنبال کنید. علاوه بر این اگر با دوستانتان به یک وای فای مشترک وصل شوید، قادر به انجام این بازی با یک دیگر خواهید بود.

Streets of Rogue از نبرد های آنلاین pvp نیز پشتیبانی می کند. به جای این که مبارزات در دانجئون ها رخ بدهند، در شهر ها به نقش آفرینی نخواهید پرداخت. جایی که هوش مصنوعی پیچیده این بازی شما را به چالش می کشد. برای این که پیشرفت کنید باید ماموریت های مختلفی را پشت سر بگذارید. برای این کار نیاز به ویژگی های کاراکتری خاص، آیتم ها، و استفاده از محیط اطراف به شکل مناسب دارید. در Streets of Rogue می توانید در نقش یک سرباز که اول شلیک می کند بعد سوال می پرسد بازی کنید. یا دکتری که با کلوروفورم و دارت های بیهوش کننده دشمنش را شکست می دهد. کاراکتر های دیگری نیز برای نقش آفرینی وجود دارد.

ادامه مطلب

دانلود Northgard Clan of the Lynx برای ویندوز

Northgard Clan of the Lynx بازی استراتژی بر اساس افسانه های norse می باشد که در آن کنترل وایکینگ ها را در دست می گیرید که با کمک آن ها غاره ای بزرگ را فتح می کنید. Northgard Clan of the Lynx دارای بیش از 185 اچیومنت استیمی می باشد. این بازی به 11 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و امکان دنبال کردن آن در حالت یک نفره و چند نفره وجود دارد. کلن جدید این بازی، توسط Mielikki مدیریت می شود. این کلن، ارتباطی منحصر به فرد با طبیعت دارد. شکارچی ها، با مهارت های خاصشان در تیر اندازی و کمین کردن، آبادی را برای مردمانشان به ارمغان می آورند.

این کلن Brundr و Kaelinn را از زمانی که توله بودند پرورش داده است. اکنون آن ها به عنوان چشمان رهبر کلن عمل می کنند و در میدان های نبرد ظاهر می شوند. با کشتن حیوانات، hunting trophies بدست آورید. می توانید brundr و kaelinn را به کمپ آموزشی خود فرا بخوانید. اگرچه Mielikki نسبت به رهبر کلن های دیگر ضعیف تر است، اما نیازی به آهن ندارد. از طرف دیگر، او قادر به فراخواندن نیروهای طبیعت است که در میدان های نبرد به شکل خاصی به شما کمک می  کند. علاوه بر این Archery Range جایگزین Axe Thrower Camp شده است و شما شروع به تربیت نیروهای تیر انداز می کنید.

ادامه مطلب

دانلود manifold garden برای ویندوز

Manifold Garden گرانش را مجددا کشف کنید و در جهان Escher-esque با ساختار های غیر ممکن ماجراجویی کنید. بینهایت را به شکل اول شخص مشاهده کنید و به استاد قانون های حاکم بر آن تبدیل شوید تا پازل هایی را حل کنید که قوانین معمول فیزیک را نقض می کنند. باغچه تان را پرورش دهید تا راه هایی جدید رو به جلویی پدید آید. جایی که گسترش ابدی، انتظار شما را می کشد. Manifold Garden از معدود بازی های استیمی می باشد که بیش از 96% از بازیکنان آن، کسب رضایت کرده اند. پازل های جذاب این بازی ذهن شما را حسابی مشغول می کنند.

این بازی محیطی سه بعدی و متفاوت را برای شما به تصویر می کشد که در سایر بازی های پازلی تجربه نکرده اید. می توانید در حالت photo mode عکس های جذابی از محیط این بازی بگیرید. این بازی برنده جوایز متعددی شده است و به عنوان یکی از بهترین بازی های سال 2019 در نیویورکر شناخته شده است. Manifold Garden رنگ بندی متفاوتی را به نمایش می گذارد. در مکان های مختلف کاوش کنید تا پازل های متفاوت این بازی را حل کنید. گرافیک بازی، ترکیبی متفاوت از فضای دو بعدی و سه بعدی به شکل همزمان می باشد. Manifold Garden را می توانید روی سیستم های نسبتا قدیمی نیز بدون مشکل اجرا کنید.

ادامه مطلب
گیفت کارت