دانلود بازی کم حجم Mindustry مینداستری برای کامپیوتر

تاریخ : 18 آبان 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 1800

دانلود Mindustry برای اندروید

Mindustry

 یک بازی دفاع از تاور با پایان باز می باشد که بر روی مدیریت منابع تمرکز دارد. این بازی برای پلتفرم های مختلف توسعه داده شده است و در آن می توانید با دوستانتان رقابت کنید یا در نبرد های pvp با سایر افراد مبارزه کنید. از بلاک های تولیدی خود استفاده کنید تا مجموعه بزرگی از اجناس پیشرفته را به وجود بیاورید. با هواپیماهای بدون سرنشین، عملیات جمع آوری منابع را اتوماتیک کنید. سرعت ساخت و ساز خود را بهبود بخشید و از پایگاه خود دفاع کنید. بر روی بلاک های جدید تحقیق کنید تا پیشرفت خود را سریع تر کنید. ماموریت های مختلفی وجود دارد. در هر ماموریت هدف متفاوتی را دنبال خواهید کرد. می توانید از دوستان خود دعوت کنید تا همراه با آن ها ماموریت هایتان را کنترل کنید. بیش از 120 تکنولوژی وجود دارد که می توانید بر آن ها تسلط پیدا کنید. 19 نوع مختلف هواپیمای بدون سرنشین، ربات ها و کشتی ها وجود دارد. 50 اچیومنت بازی را برای خود جمع آوری کنید. حالت های متنوعی برای انجام بازی وجود دارد. در حالت Survival باید در مقابل دشمنان دفاع کنید و زنده بمانید. در حالت Attack باید کارخانه بسازید و مراکز های دشمن را نابود کنید. در حالت PVP می توانید با سایر افراد به شکل آنلاین مبارزه کنید. حالت Sandbox نیز وجود دارد که در آن کار دلخواه خود را انجام خواهید داد.
ادامه مطلب

دانلود بازی کم حجم Deadly Days روزهای مرگبار برای کامپیوتر

تاریخ : 18 آبان 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 780

دانلود Deadly Days برای ویندوز

Deadly Days

 بازی استراتژی منحصر به فرد rogue lite است که در قیامت زامبی ها رخ می دهد. گروهی از بازمانده ها را مدیریت کنید و از آن ها در مقابل بلایای مختلف دفاع کنید. تعداد زیادی از اشیاء عجیب و غریب و دیوانه وار را بیابید. از توانایی های منحصر به فرد خود استفاده کنید و با سلاج هایی که در اختیار دارید زامبی ها را نابود کنید. 30 مهارت ویژه در اختیارتان قرار می گیرد که هر کدام از آن ها می توانند نتیجه مبارزه را به شکل قابل توجهی تغییر دهند. 25 نوع سلاح مختلف وجود دارد. از 50 بازمانده استفاده کنید و 50 مهارت ویژه آن ها را به کار گیرید تا زامبی ها را شکست دهید. بیش از 10 نوع زامبی وجود دارد که همه آن ها به دنبال مغزهای تازه شما هستند. سه باس را در انتهای بازی باید شکست دهید. بیش از 45 اچیومنت مختلف وجود دارد. از هر چیزی که می یابید استفاده کنید. راه های زیادی برای طی کردن مراحل این بازی وجود دارد. در نهایت این شما هستید که انتخاب می کنید چگونه بازی را پیش ببرید. Deadly Days دارای 49 اچیومنت استیمی است و به 6 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. می توانید در لیدربرد های این بازی با سایر افراد رقابت کنید و مهارت خود را به دیگران نشان دهید. Deadly Days گرافیک پیکسلی ساده ای دارد که امکان اجرای آن در سیستم های قدیمی وجود دارد.
ادامه مطلب

دانلود Shadowgrounds Survivor برای ویندوز

Shadowgrounds Survivor

 زنده ماندن تمام بازی نیست. با گیم پلی جدید و داستانی اورجینال، می توانید مجموعه ای از ویژگی های جدید را تجربه کنید که در نسخه قبلی بازی وجود نداشت. Shadowgrounds Survivor داستان آخرین بازمانده انسان ها در قمر مشتری است. جایی که بیگانه ها از هر جهت به انسان ها حمله می کنند. سه کاراکتر وجود دارد که بین آن ها می توانید انتخاب کنید. امکان ارتقا دادن سلاح ها و کاراکتر ها وجود دارد که شامل حملات ویژه و ... می شود. در حالت Campaign نقش آفرینی کنید. این حالت داستان بازی را روایت می کند و مکان های جدیدی را به نمایش می گذارد که تا حالا ندیده اید. حالت Survival بر زنده ماندن در مقابل حملات بیگانه ها تمرکز دارد. کاراکتری را انتخاب کنید که با استایل بازی شما سازگاری بیشتری دارد و در مقابل حملات مختلف دفاع کنید. بهبود گرافیکی و وجود جزئیات بیشتر بصری، ویژگی دیگر این نسخه از بازی هستند. جلوه های ویژه تصویری بیشتری را در هنگام استفاده از سلاح ها مشاهده خواهید کرد. Shadowgrounds Survivor به سه زبان زنده دنیا ترجمه شده است و نظرات مخلفی را از کاربران استیمی دریافت کرده است. می توانید سطوح بازی را با level editor به شکلی که دوست دارید تغییر دهید.
ادامه مطلب

دانلود Knights And Bikes برای ویندوز

Knights And Bikes

 بازی اکشن و ماجراجویانه است که می توانید آن را به شکل تک نفره یا دو نفره بازی کنید. شما در نقش نسا و دملزا بازی خواهید کرد. این دو دختر ماجراجو با خطرات مختلفی رو می شود و در طول سفر خود به دنبال گنج ها و حل معماهای باستانی می روند. این دو دوست به همراه غاز و شوالیه ای نامرده باشگاه دوچرخه Penfurzy Rebel را تشکیل می دهند. آن ها برای هر ماجراجویی آماده هستند. در حالت تک نفره، هوش مصنوعی بازی شما را دنبال می کند و در حالت دو نفره می توانید دوست خود را در نقش دوم قرا ردهید. پازل ها را حل کنید و دشمنان را شکست دهید. با کاراکترهای همراه خود همکاری کنید. هر دو کاراکتر دارای توانایی های مختلفی هستند که در طول بازی متوجه می شوید چگونه باید آن ها را با یک دیگر ترکیب کنید. جزیره را کاوش کنید و از اسرار آن سر در بیاورید. گنجینه ها و جواهرات را بیابید. دوچرخه هایتان را ارتقا دهید. می توانید دوچرخه ها را شخصی سازی کنید، مهارت های جدید آزاد کنید یا حداقل چرخ های کمکی را بردارید. غاز همراه شما می تواند چیزی را که می خواهید پیدا کند. البته مادامی که به او غذا دهید و او را راضی نگه دارید.
ادامه مطلب

دانلود بازی Hardland هاردلند برای کامپیوتر

تاریخ : 14 آبان 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 2495

دانلود Hardland برای ویندوز

Hardland

 در سال 1018 ماجراجویی از Samarkand به Hardland می رود. با کاوش در مناطق مختلف جهان فانتزی بازی، معماها را حل کنید. Hardland سرزمینی پر از اسرار مختلف است، جهانی که می خواهد شنونده ای داشته باشد تا اسرارش را بازگو کند. Elder King ضعیف شده است و نوکرانش برای گرفتن Hard Ogre ها جایزه تعیین کرده اند. Hard Ogre حیواناتی وحشی اند که طبق افسانه ها آخرین پادشاه را تکه تکه کرده اند و در سراسر زمین پراکنده شده اند و هنوز هم قدرت کافی برای شکست دادن پادشاه و عوض کردن تاریخ در اختیار دارند. اما افراد دیگری هم هستند که می خواهند قدرت بدست آورند. ملکه برف به دنبال تاج و تحت برای خودش است و نیروهایی از تاریکی نیز به دنبال نابود کردن این سرزمین هستند. Hardland یک بازی ماجراجویانه فانتزی سورئال است که در آن پلیر ها با کاوش مناطق مختلف به دنبال حل معماها و پرده برداشتن از داستان ساکنان آن می پردازند. در طول بازی شما به دنبال سرنخ های مختلف خواهید گشت و معماها را حل می کنید. به دنبال سرنخ ها در طول گفت و گوها، کتاب ها، یادداشت ها، آیتم ها، رویاها و هرجایی که فکرش را نمی کنید باشید. هیچ مارکی وجود ندارد که شما را راهنمایی کند کجا به دنبال حل معما باشید.
ادامه مطلب

دانلود بازی Abandon Ship کشتی متروکه برای کامپیوتر

تاریخ : 14 آبان 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 1375

دانلود Abandon Ship برای ویندوز

Abandon Ship

 کشتی Age of Sail را به همراه خدمه اش کنترل کنید و در جهانی که پر از روایت ها و داستان های مختلف است ماجراجویی کنید. جهان بازی طبق تصمیم هایی که می گیرید تغییر می کند. با کشتی های ارواح در دریاهای تسخیر شده مبارزه کنید. در جزیره هایی که پر از گازهای سمی، آدم خواران و ... هستند نقش آفرینی کنید و بیشترین ثروت را بدست آورید. از بهترین استراتژی خود برای شکست دادن دشمنان استفاده کنید. آب و هوا و شیرایط محیطی روی نبرد های شما اثر می گذارند. حواستان به امواج، رعد و برق، آتشفشان ها، و ... باشد. زنده ماندن در جهان این بازی کار دشواری است و مرگ غیر قابل بازگشت است. اما اگر کشتیتان نابود شود، ماجراجوییتان به پایان نمی رسد. شما کاپیتان هستید. مادامی که کاپیتان زنده بماند، همیشه امیدی هست. به قایق های نجات پناه ببرید یا تنها در آب خود را رها کنید. ممکن است شانس به شما روی بیاورد و انتقام خود را از دشمنانتان بگیرید. نبرد ها وحشیانه هستند و هر لحظه خود را در لبه شکست احساس خواهید کرد. تنها شانس شما برای شکست دادن رقیبتان استفاده از هر برگ برنده ای است که در دست دارید. مجموعه بزرگی از سلاح های مختلف در اختیار شما قرار می گیرد. در جهانی فانتزی کاوش کنید و روایت های مختلف را دنبال نمایید.
ادامه مطلب