تبلیغ

دانلود بازی Medieval Kingdom Wars نبردهای قرون وسطایی برای کامپیوتر

تاریخ : 27 دی 1397
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 720

دانلود Medieval Kingdom Wars برای ویندوز

Medieval Kingdom Wars تاریخ قرون وسطی را در نبرد های قلعه و ژانر های استراتژی عظیم بازنویسی کنید. فرمان برانید، بسازید و به پادشاه خود در نقش لردی کوچک در منطقه ای دور افتاده از اروپا خدمت کنید. میدان های نبرد را با درجه ای جدید از خشونت تجربه نمایید. Medieval Kingdom Wars دیدگاهی تازه را برای ژانر grand strategy به ارمغان می آورد. شما در سال 1336 هستید، جایی که جنگ های 100 ساله آغاز می گردد. در ابتدا، به عنوان اشراف زاده ای نه چندان قدرتمند وارد بازی خواهید شد که می خواهد به پادشاهش خدمت کند.

با وجود ده ها ملت و بیش از 50 لرد برای انتخاب، گیم پلی ای منحصر به فرد را تجربه خواهید کرد. هر کدام از آن ها دارای داستان خاص خود خواهند بود. در عین حال روش های مختلفی برای بازی وجود دارد. می توانید در حالت هایی نظیر Campaign. Classical RTS skirmish، Solo و یا چند نفره به نقش آففرینی بپردازید. هر کاری که انجام دهید به سرعت ذخیره سازی خواهد شد، حتی فعالیت هایی که در طول نبرد انجام می دهید. هیچ شانس دومی برای شما وجود نخواهد داشت و نمی توانید نبردی را تکرار کنید. این اولین بازی است که fixed force و rts گیم پلی را به یک دیگر پیوند می زند.

ادامه مطلب

دانلود بازی Transport Fever شبیه ساز حمل و نقل برای کامپیوتر

تاریخ : 27 دی 1397
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 600

دانلود Transport Fever برای اندروید

Transport Fever بازیکنان در سال 1850 شروع می کنند و کمپانی ای پر رونق را پدید می آورند. به عنوان مدیر شرکت شما باید ایستگاه ها، خطوط هوایی، بنادر و بسیاری دیگر را بسازید و توسط آن ها پول در بیاورید. مسیر ها و شبکه های پیچیده ای از خطوط حمل نقل دریایی، زمینی، هوایی و ریلی ایجاد کنید. در این بازی نامحدود بیش از 150 سال از تاریخ حمل نقل را تجربه کنید. زنجیر های محموله را کامل کنید و پیشرفت اقتصادی را ممکن کنید. امپراطوری حمل و نقل خود را راه بیاندازید. در مود campaign خود را برای مدتی طولانی سرگرم سازید. مراحل آمریکا و اروپا مفاهیم تاریخی قرون 19 و 20 را برای شما بازگو می کنند.

دو حالت مختلف برای بازی وجود دارد، یا می توانید در مود بی پایان به نقش آفرینی بپردازید، یا در حالت campaign مراحل مختلف بازی را پشت سر بگذارید. بیش از 120 قطار، هواپیما، کشتی، اتوبوس، کامیون و ... با جزئیات بالا وجود دارد. هرچند ساخت و ساز خیابان ها و ریل قطار ها با رابط کاربری این بازی، کار نسبتا آسانی می باشد اما خطوط ایجاد شده پیچیده و منحصر به فرد خواهند بود. شما می توانید ایستگاه های قطار و اتوبوس ها و ... را ارتقا دهید.

ادامه مطلب

دانلود ساعت آنالوگی برای دسکتاپ TheAeroClock 4.77

تاریخ : 26 دی 1397
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
توسط : nreern
بازدید : 350

دانلود TheAeroClock برای ویندوز

TheAeroClock یک ساعت انالوگی برای دسکتاپ می باشد که زمان را به شما نشان می دهد و قابلیت های مختلفی برای شخصی سازی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید میزان شفافیت و سایز این ساعت را به شکل دلخواه شخصی سازی کنید. این نرم افزار کم حجم، جای ساعت اصلی دسکتاپ شما را می گیرد و شخصی سازی آن کار آسانی می باشد. این نرم افزار نیاز به نصب ندارد و حتی می توانید از آن به شکل پرتابل نیز استفاده کنید و آن را در فلش مموری خود نگه داری نمایید. اما مهم از همه این که رجیستری ویندوز شما توسط این برنامه تغییر نمی کند، در صورتی که آن را نصب کنید و سپس حذف کنید باقی مانده ای در سیستم شما نمی ماند که سبب تضعیف عملکرد کلی ویندوز شما شود. رابط کاربری این برنامه بر اساس ساعت استاندارد در مود آنالوگ می باشد.

شما می توانید مکان آن را به شکل دلخواه در صفحه نمایش تغییر دهید، و هم چنین می توانید مکان آن را قفل کنید تا جا به جا نشود. بر روی کلیک بر روی آیکون این اپلیکیشن، امکان شخصی سازی آن برای شما پدید می آید. رنگ بندی های مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این نرم افزار مصرف کمی از پردازنده شما خواهد داشت.

ادامه مطلب

مدیریت و نگهداری آکواریوم را با SeaApple Aquarium Lab 2018.6.0 تجربه کنید

تاریخ : 25 دی 1397
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
توسط : Admin
بازدید : 30134

مدیریت و نگهداری آکواریوم را با Sea Apple Aquarium Lab 2013 تجربه کنید

دانلود Sea Apple Aquarium Lab نرم افزار مدیریت آکواریوم

 

نگهداری صحیح ماهی های آکواریومی در بسیاری از مواقع موضوع حساسی می باشد زیرا ممکن است یک اشتباه موجب مرگ ماهی های آکواریوم شما شود. به همین منظور می توان همانند تمامی مسائل دیگری که برای بهبود کارایی از نرم افزارهای کامپیوتری بهره می برند ، در این زمینه نیز از نرم افزارهای مربوطه استفاده نمود Sea Apple Aquarium Lab نام نرم افزاری به منظور مدیریت و برنامه ریزی در نگهداری آکواریوم می باشد. به کمک این نرم افزار می توان مسائل مختلف همانند دمای آب ، تهیه لیست امور روزمره مربوط به آکواریوم ، زمان تعویض و یا سیفون نمودن آکواریوم و ... را مدیریت کامل و صحیحی نمود تا برای نگهداری آکواریوم خود بهترین شرایط را داشته باشید. این نرم افزار محصولی از شرکت SeaApple می باشد.

ادامه مطلب

مشاهده ساعت شهرهای جهان با نرم افزار EarthTime 5.17.1

تاریخ : 21 دی 1397
دسته بندی : سرگرمی » ابزار دسکتاپ
توسط : admin
بازدید : 43226

مشاهده ساعت شهرهای جهان با نرم افزار DeskSoft EarthTime

DeskSoft EarthTime نرم افزاری برای نمایش تاریخ و زمان محلی از هر مکان در جهان است. پایگاه داده های موجود در این نرم افزار متشکل از بیش از 90.000 شهر در کل دنیا می باشد. این نرم افزار برای کسانی که مدام در حال سفر هستند و در زمان بندی خود بسیار حساس هستند می تواند مفید باشد. از ویژگی های جالب این نرم افزار نمایش سطح زمین همراه با فرایند های طبیعی می باشد که زمان طلوع و غروب خورشید و روز و شب کاملا در آن مشخص است.همچنین گزینه سفارشی سازی در این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا در صورت عدم مشاهده شهر خود آن را بصورت دستی وارد کنید.

ادامه مطلب

دانلود بازی Ashen اشن برای کامپیوتر

تاریخ : 11 دی 1397
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 3160

دانلود Ashen برای ویندوز

Ashen بازی اکشن نقش آفرینی با جهانی باز می باشد که روایت شخصی سرگردان را دنبال می کند که به دنبال یافتن مکانی برای زندگی است. در حالی که در جهان آشن به ماجراجویی می پردازید با دیگر بازیکنان مواجه خواهید شد. این که همراه با آن ها به مبارزه با شیاطین بپردازید و تشکیل گروه دهید یا صرفا از کنار آن ها بدون توجه رد شوید بر عهده شماست. این بازی به روح ژانر stamina-based وفادار است، جایی که بازیکنان با جهانی وسیع و خطرناک اما در عین حال رضایت بخش وارد می شوند.

هیچ دو گیم پلی ای را در این بازی نمی توانید بیابید که مانند یک دیگر باشند. شما با مطالعه و بررسی محیط و ساکنانش مورد پاداش قرار می گیرید. هر مواجه ای با موجودات ساکن این سرزمین پتانسیل ایجاد عواقبی ناگوار خواهد داشت. ساختن کلید اصلی پیشرفت شماست. در حالی که بازماندگان را کشف می کنید می توانید تصمیم بگیرید که آن ها را به شهر خود دعوت کنید. اما به یاد داشته باشید که آن ها تنها همراهانی معمولی نیستند، هر کدام از آن ها پتانسیل انجام کاری را برای شما خواهند داشت. امکان انجام این بازی در دو حالت آنلاین و آفلاین وجود دارد.

ادامه مطلب
jadval