دانلود Desperados برای ویندوز

Desperados III بازی روایی، با نبرد های تاکتیکی و پنهان کارانه می باشد که در غرب وحشی رخ می دهد. اگر می خواهید پیروز شوید، هوشمندانه بازی کنید. نقشه ای مناسب می تواند مرگ یا زندگی شما را مشخص کند. در Desperados III جان کوپر با براید، مک کوی، هکتور و ایزابلا متحد می شود. ماجراجویی اش او و همراهنش را به دهکده های مختلف هدایت می کند. از انواع سلاح ها استفاده کنید. کوپر می تواند با یک چاقو در سکوت کامل هدفش را به قتل برساند. یا با هفت تیر هایش همزمان چند نفر را شکست دهد. مک کوی دوست دارد با متد های مختلف، مثل تله ها، گاز های خواب آور، سرنگ های سمی، و دیگر اسلحه های خاص دشمنانش را شکست دهد. کیت می تواند با لباس های مناسب هر مردی را اغفال کند و آن ها را با تفنگ های پنهانش شکست دهد.

هکتور تله ای بسیار بزرگ که خرس ها با آن گرفتار می شود را حمل می کند. او با تبری که در اختیار دارد می تواند قوی ترین دشمنانش را شکست دهد. Desperados III دارای صحنه های خشنی می باشد و برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود. این بازی 36 اچیومنت استیمی را در خود جای داده است و به 10 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. این بازی را می توانید در تلویزیون کست کنید. Desperados III از انواع دسته های بازی پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب

دانلود Shadow Empire برای ویندوز

Shadow Empire بازی بسیار بزرگ و نسبتا پیچیده نوبتی ای می باشد که ترکیبی منحصر به فرد از سیستم مبارزه، عناصر 4x، و نقش آفرینی دارد. شما در نقش فرمانده ملتی کوچک بازی خواهید کرد. فردی که باید سیاره ویران شده را تسخیر کند و آن را به شکوه برساند. شما لیدرهایی دارید که به شما کمک می کنند تا مناطق مختلف تحت کنترل خود را مدیریت کنید. ادمینستاتور ها سازمان های شما را کنترل می کنند و لشکر هایتان را هدایت می کنند. شما در نبرد های مختلفی قرار خواهید گرفت. باید بودجه ها و مخارج اقتصادی را تنظیم کنید، روابط دیپلماسی خاص خود را انتخاب کنید و سازمان های مختلف را مدیریت کنید.

این بازی به گونه ای توسعه داده شده است که بتوانید آن را چندبار تمام کنید، بدون این که خسته شوید. سیستمی مستقل برای تکنولوژی ها، تحفیفات و ... در بازی تعریف شده است. در هر بازی، با قطعات مختلفی نقش آفرینی خواهید کرد. جهان بازی به گونه ای طراحی شده است که حس حضور در جهانی آینده نگرایانه و تاریک را به پلیر القا کند و در عین حال آشنا باشد. در Shadow Empire تلاش شده است گیم پلی تا جای ممکن واقع گرایانه باشد. باید لیدرهایتان را راضی نگه دارید تا کارهایشان را درست انجام دهند و در عین حال هوس انقلاب به سرشان نزند. در بیشتر نوبت هایتان باید تصمیم های پیچیده ای بگیرید.

ادامه مطلب

دانلود Fallen Legion Rise to Glory برای ویندوز

Fallen Legion Rise to Glory بازی جذاب نقش آفرینی دو بعدی می باشد که گرافیکی با استایل انیمه ها دارد. این بازی امتیازات مختلفی از کاربران استیمی دریافت کرده است. در نبرد های حماسی شرکت کنید و باس های قدرتمند را شکست دهید. این بازی به 5 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و از دسته ها پشتیبانی می کند. می توانید 61 اچیومنت استیمی را بدست آورید. آیا می توانید شکوه و جلال را به وطن خود برگردانید؟ با پرنسس سسیل وارد ماجراجویی شوید و یا در قاره ویران شده با لگاتوس لاندور به گشت و گذار بپردازید و آن چه را که از شما سرقت شده است باز پس بگیرید. مکان های زیبا و چشم نواز بازی که با دست کشیده شده اند را کاوش کنید.

با لشکر دشمنان مبارزه کنید. تیمی از سلاح های زنده به کمک شما خواهند آمد. در نبرد های پر هیاهو، بر سرزمین خود حکم فرمایی کنید. تصمیم های سخت بگیرید، و نتیجه تصمیم هایتان را مشاهده کنید. آیا پرنس را به عنوان باج به دشمن می دهید تا قدرت بدست آورید، یا با مالیات های سنگین از اهالی دهکده، تلاش می کنید کاراکتر های خود را زنده کنید؟ تا 4 کاراکتر را به شکل همزمان کنترل کنید. به استاد کمبوهای پیچیده تبدیل شوید و در مقابل حملات دشمن دفاع نمایید.

ادامه مطلب

دانلود Horde Of Plenty برای ویندوز

Horde Of Plenty بازی جذاب اکشنی است کهی تواند به خوبی شما را مشغول به خود کند. پوفی، ماهی ای تقریبا گرد و زرد رنگ کارگر توسط نیرو های شیطانی گروگان گرفته شده است. لشکر های شیطانی را شکست دهید، غنائم مختلف را جمع آوری کنید و پوفی را برگردانید. بیش از 14 سطح مختلف را در نبرد های حماسی و جذاب این بازی تجربه کنید. 5 درجه سختی مختلف وجود دارد که تجربه ای متفاوت و جذاب را برای شما به ارمغان می آورد. در درجه های سخت تر، می توانید امتیاز های بیشتری بدست آورید. البته جان اضافی نیز خواهید داشت. تمام درجه های مختلف سختی بازی بالانس شده اند و لیدربردی مشترک دارند. لیدربرد ها را می توانید در منوی اصلی مشاهده کنید. دوستان شما امتیاز شما را خواهند دید. تمام مکان های پنهان را پیدا کنید و خود را ارتقا دهید. اچیومنت های مختلف بازی را برای خود آزاد کنید.

Horde Of Plenty گرافیکی دو و نیم بعدی و جذاب دارد. این بازی به تازگی در 2020 منتشر شده است و ممکن است در برخی از ویژگی های آن کمی مشکل مشاهده کنید. Horde Of Plenty از دسته ها به شکل کامل پشتیبانی می کند. می توانید 12 اچیومنت مختلف را در بازی بدست آورید. رابط کاربری بازی آسان می باشد و به سرعت با آن خو خواهید گرفت. Horde Of Plenty با سیستم های متوسط و رده بالا سازگار است.

ادامه مطلب

دانلود Tangledeep برای ویندوز

Tangledeep Dawn of Dragons از بازی های پیکسلی جذاب است که نظر مثبت پلیرها را به خود جلب کرده است. این بازی دارای اچیومنت های متنوعی می باشد و از دسته ها هم پشتیبانی می کند. Dawn of Dragons دومین برند از Tangledeep می باشد که در آن دانجئون های جدید، باس ها، و گیم پلی ای تازه را خواهید یافت. هیولاهای جدید این بازی، قادر به چالش کشیدن پلیر ها در هر سطحی هستند. اژدهایان باستانی را پیدا کنید. باس های بسیار قدرتمندی که حتی به دل شجاع ترین ماجراجویان، وحشت می افکنند. ارواح اژدهایان را بدست آورید. با آن ها می توانید قدرت های منخصر به فردی بیابید که در لحظات حساس و حیاتی به کارتان خواهند آمد.

سلاح جدیدی را حمل کنید. 4 ویژگی جدید را خواهید یافت. با سیستم crafting npc، که باید آن را باز کنید، قادر به استفاده از آیتم های قدیمی خود خواهید بود. این npc مجموعه مختلفی از دستور العمل های ساخت آیتم هایی که نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید ضربات مشت خود را با wrap ها تقویت کنید بدون آن که با دیگر bonus ها اختلالی ایجاد شود. با هیولاهای جدید مبارزه کنید و آن ها را گرفتار نمایید. از ربات ها، تا عناصر اسیدی و بسیاری دیگر از موجوداتی هستند که شما را به چالش خواهند کشید. تجهیزات خود را تقویت کنید.

ادامه مطلب

دانلود Martian Potato برای ویندوز

Martian Potato آیا می توانید مزرعه خود را در مریخ مدیریت کنید؟ دولت کهکشانی شما را به سرزمین های جدیدی فرستاده است. مسئولیت سنگین پیدا کردن زمینی مناسب برای ساخت و ساز بر عهده شماست. اما شما تنها کسی نیستید که در این سیاره زندگی می کند. تمام موجودات موزی تلاش می کنند تا جلوی شما را بگیرند. آن ها را نابود کنید و به کشاورزی بین سیاره ای تبدیل شوید. انواع ابزار مختلف برای ساخت و ساز در اختیار شما قرار می گیرد. از مزرعه تان در مقابل موجودات موزی دفاع کنید. استراتژی خود را قبل از پرورش دادن گیاهان مشخص کنید و از آن در مقابل هیولاها محافظت کنید. می توانید گوینده خود را انتخاب کنید، هم گوینده زن وجود دارد و هم گوینده مرد. انواع مختلفی از حیوانات با پارامتر های مختلف وجود دارد. می توانید سطح اکسیژن را زیر نظر داشته باشید. به استاد نوع جدیدی از راه رفتن تبدیل شوید.

و به یاد داشته باشید که سیاره قرمز، اشتباهات را نمی بخشد. Martian Potato گرافیکی معمولی دارد. این بازی سبک های اکشن، ماجراجویانه، نقش آفرینی، بقا و شوتر را در کنار هم قرار داده است تا تجربه ای تازه پیدا کنید. مدیریت کردن مزرعه، تنها نیاز به استراتژی مناسب ندارد و باید برای حفظ آن با انواع موجودات هراس انگیز مبارزه کنید. Martian Potato روی سیستم های نسبتا قدیمی نیز اجرا می شود.

ادامه مطلب
گیفت کارت