دانلود رایگان » گوناگون » نرم افزار پرتابل

دانلود نرم افزار Secret Disk Portable برای ویندوز

 

با

Secret Disk

فضای محرمانه می توانید فضایی در درایو هارد خود بسازید که تنها با دادن پسورد دسترسی به آن امکان پذیر شود. آیا تا به حال شده که اطلاعاتی داشته باشید که نخواهید کسی آن ها را ببیند؟ این نرم افزار راه حلی برای شماست. فضایی که این نرم افزار ایجاد می کند در Windows explorer ناپیدا و مخفی می باشد و در زمانی که فضا را ایجاد می کنید، حواستان به رمز عبوری که می دهید باشد، آن را نباید فراموش کنید. این نرم افزار درایوی با نام مثلا Z می سازد و زمانی که رمر عبور ساخته شده را می دهید، می توانید درایو را باز کنید. هر چقدر و هر نوع اطلاعاتی که دوست دارید را می توانید تا جایی که هاردتان جا دارد در این جا ذخیره کرده، قفل نموده و آن را غیر قابل دیدن کنید.
ادامه مطلب

دانلود FormatFactory

Format Factory

فرمت فکتوری ابزار عالی مبدل فرمت ها است که در آن شما می توانید به تبدیل فرمت های مختلف تصویری، صوتی و ویدئویی بپردازید. نرم افزار از اکثر فرمت های رایج پشتیبانی می نماید و قابلیت تبدیل هر نوع فرمت فایلی را داراست، در زمینه فایل های ویدئویی می توان فرمت هایی همانند MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF و یا در زمینه صوتی به MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A, WAV و همچنین در زمینه فرمت های عکس و تصویر هم به JPG, BMP, PNG, TIF, ICO, GIF, PCX, TGA اشاره نمود.از دیگر امکانات عالی موجود در نرم افزار هم می توان به ابزارهایی همچون امکان تغییر اندازه تصاویر بدون افت کیفیت، امکان چرخش و تغییر شکل تصاویر و یا ابزار ترمیم و اصلاح فایل های صوتی تصویری آسیب دیده و معیوب اشاره کرد.
ادامه مطلب

دانلود NirLauncher Package

دانلود NirLauncher Package

مجموعه ابزارهای کاربردی برای ویندوز

 

NirLauncher Package

ابزاری کامل ، مفید و دارای بیش از 150 نرم افزار پرتابل و بدون نیاز به نصب می باشد که تمامی نیازهای شما را در کار با ویندوز برآورده می کند. این ابزار نیازی به نصب ندارد و به راحتی قادر به حمل آن با فلش دیسک خواهید بود. همچنین نرم افزار رایگان بوده و دارای دسته بندی های مختلف برای ابزارهای متفاوت می بشاد.

نرم افزار دارای دابزارهای مختفلی برای براورده کردن نیازهای روزانه شما با کامپیوتر می باشد. ابزارهای بازیابی و ریکاروی پسورد ، ابزارهای مانیتورینگ شبکه ، ابزار های مشاهده و اکستراک کوکی و کش ، نرم افزارهای کمکی برای مرورگرها ، ابزارهای پلیر صوت و تصویر ،نرم افزار جستجو و .... می باشد.

ادامه مطلب
پاکسازی و حذف فایل های زائد از روی سیستم با KCleaner 1.1.2.37
ابزارهای زیادی برای پاک سازی و حذف فایل های زاید وجود دارد. یکی از این برنامه های سودمند ، برنامه KCleaner می باشد. این برنامه با حجمی مناسب تمامی فایلهای زاید سیستم شما را بدون اینکه کوچکترین صدمه ای به سیستم شما وارد کند پاک می نماید. KCleaner برنامه ای خودکار، کارآمد، امن و رایگان طراحی شده برای افزایش کارایی هارد دیسک سیستم از طریق پاکسازی فایل های موقتی ، ناخواسته و غیر ضروری. است . شایان ذکر است که فایل های پاک سازی شده از طریق این برنامه قابل بازیابی نمی باشد.
ادامه مطلب

دانلود QuickViewer برای ویندوز

QuickViewer

 اپلیکیشنی با رابط کاربری سر راست برای مشاهده بدون زحمت فایل های تصویری و گشت و گذار در میان آن ها می باشد؛ اهمیتی ندارد که فایل های شما در فولدرها یا در آرشیو ها ذخیره شده باشد این برنامه آن ها را شناسایی می کند و در لیستش به نمایش می گذارد. چیزی که هر کاربر معمولی ای از یک نمایش دهنده عکس می خواهد رابط کاربری ساده و در عین حال نمایش سریع عکس ها است. QuickViewer الیکیشنی سبک و کم حجم است که می خواهد چنین نیاز هایی را بر آورده سازد. شما می توانید بین عکس های خود در رابط کاربری ساده برنامه جست و جو کنید و تمرکز خود را بر روی چیزی که به آن علاقه دارید قرار دهید. پیش از هر چیزی باید بدانید که این اپلیکیشن یک ابزار پرتابل است که برای اجرای آن حتی نیاز به نصب ندارید. QuickViewer قادر به نمایش دادن تصاویر در فولدرها، و حتی فایل های زیپ و 7Z است. اولین کاری که باید انجام دهید باز کردن فولدر دلخواه خود از طریق این برنامه هستید. اگر در فولدر شما بجز تصاویر فایل های دیگری وجود داشته باشد، تصاویر به نمایش در می آید، اما برنامه شما را از این موضوع مطلع می سازد. روش های مختلفی برای مشاهده عکس ها وجود دارد. شما قادر به زوم کردن بر روی عکس های خود نیز هستید‌.
ادامه مطلب

دانلود Cleanmgr برای ویندوز

دانلود Cleanmgr+


Cleanmgr+

اپلیکیشنی قدرتمند می باشد که نیاز به نصب ندارد و بر اساس Microsoft Disk Clean-up Tool توسعه داده شده است، با این تفاوت که ویژگی های بیشتری به آن اضافه شده و فایل های junk بیشتری با آن حذف می گردد. نرم افزار پاک کننده پیش فرض مایکروسافت ویندوز را می توانید با راست کلیک کردن بر روی پارتیشن دلخواه و انتخاب کردن properties و زدن بر روی disk cleanup باز کنید، اما عملکرد چشم گیری را از آن انتظار نداشته باشید.

اگر به دنبال اپلیکیشنی ساده و در عین حال قدرتمند هستید که به خوبی فضای قابل توجهی از سیستم شما را آزاد کند، این برنامه یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما می باشد. با این نرم افزار می توانید کش های باقی مانده از مرورگر ها را نیز حذف کنید تا فضای بیشتری از سیستم شما آزاد شود. محتویات cleanmgr+ را در یک فولدر استخراج کنید، یک شورتکات در هر مکانی که می خواهید بسازید و سپس برنامه را اجرا کنید. این برنامه همان کار disk clean-up را برای شما انجام می دهد، با این تفاوت که ویژگی های بیشتری در اختیار شما برای حذف فایل ها قرار می گیرد. کاربران با این اپلیکیشن می توانند فایل هایی که دیگر به آن ها نیازی ندارند را نیز حذف کنند.

ادامه مطلب