دانلود رایگان / گوناگون / مدیریت پسورد
مدیریت حرفه ای پسوردها با Password Depot Professional

Password Depot

شاید شما هم جزء کسانی باشید که هرروزه به وبسایت های مختلفی سر میزنید و در آنها عضو هستید ، حال برای مدیریت پسوردهای خود نیازمند نرم افزاری قدرتمند هستید . Password Depot نیز یک ابزار قدرتمند و حرفه ای برای مدیریت تمام پسوردهای شما است که میتوانید تمام پسوردهای خود را به صورت لیستی منظم تبدیل کنید و به طور خودکار وارد وب سایت ها شوید . این برنامه از رمزهای شما به صورت Rijndael 256 محاظت می کند و هیچ اثری از رمزهای شما در RAM رایانه نیست . خود نرم افزار می تواند برای شما پسوردهایی غیرقابل حدس و قوی مانند g/:1bmV5T$x_sb}8T4@CN?A:y:C بسازد که غیر قابل نفوذ است .
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار مدیریت و حفاظت از پسوردها - KeePass Password Safe v2.23

دانلود KeePass

 نرم افزار مدیریت پسورد

 

امروزه شما باید پسوردهای زیادی را به خاطر بسپارید از جمله پسورد سایت یا وبلاگتان ، پسوردهای FTP ، پسورد ایمیل هایتان ، پسورد کارت های بانکی و حساب اینترنتی بانکی خود و ...و حتما تمامی این پسوردها با هم باید فرق داشته باشد زیر یکسانی پسوردها ریسک بسیار بزرگی است. اگر از جمله کسانی هستید که پسوردهای خود را در یک فایل متنی ذخیره می کنید و یا در گوشه ای از کامپیوتر داخل فایل های متنی رها کرده یاد ، باید به شما بگوییم دل و جرات خوبی دارید ! ما امروز برای شما پیشنهاد عالی داریم.

KeePass Password Safe یک راه حل مطئمن برای حفاظت و مدیریت پسوردهای شماست. شما میتوانید تمامی رمزهای عبور خود را در دیتابیس این نرم افزار ذخیره کنید و با یک کلید مادر دسترسی دیگران را به پسوردهایتان ببندید. بنابریان دیگر شما احتیاج به حفظ تمامی پسوردهایتان ندارید فقط کافیست رمز این نرم افزار را به خاطر بسپارید. این نرم افزار از جدیدترین و مطمئن ترین متد رمزنگاری (AES and Twofish) برای محافظت از پسوردهای شما استفاده می کند. Password Manager SafeInCloud , دانلود LastPass Password Manager یا Password Safe and Manager را می توان جز برنامه های مفید دیگر تقسیم بندی کرد.

ادامه مطلب

دانلود KeeWeb برای ویندوز

KeeWeb اگر به دنبال ایجاد کردن محلی امن برای نگه داری پسورد هایتان هستید، و می خواهید پسورد های امن و مطمئن تولید کنید، این برنامه به کارتان خواهد آمد. این نرم افزار با فایل های دیتابیس KeePass سازگار می باشد. با باز کردن برنامه، با پنجره ای ساده رو به رو می شوید که دارای چند تب مختلف است. با زدن بر روی more تب های بیشتری را می بینید که تنظیمات، اضافه کردن فایل ها و ... در آن دیده می شود. بر روی new و سپس settings در پایین سمت راست صفحه بزنید تا کلیدواژه اصلی خود را تعیین کنید. بعد ازین که این کار انجام شد، از این به بعد با این کلیدواژه وارد برنامه خواهید شد. رابط کاربری برنامه سه پنل اصلی دارد.

در سمت چپ تمام آیتم ها لیست شده اند. پنل وسط جایی است که در آن می توانید به دنبال آیتم های قدیمی باشید یا آیتمی جدید بسازید. بر روی علامت + در کنار فیلد جست و جو بزنید تا آیتم های جدیدی اضافه کنید. منویی برای entry, group و template وجود دارد. می توانید هش تگ های دلخواه خود را اضافه کنید و با فیلترهای مختلفی نظیر عنوان، تاریخ و ... آیتم هایتان را مرتب کنید. این اپلیکیشن علاوه بر این که پسوردهای شما را ایمن نگه می دارد، به شما امکان تولید پسوردهای قوی و غیر قابل نفوذی را به شکل درون برنامه ای می دهد. گزینه های متعددی وجود دارد که با آن ها می توانید تعداد اعداد و بسیاری دیگر از پارامتر های رمز عبورتان را کنترل کنید. دانلود Password Shield Pro ابزار دیگر مرتبط با این پست می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Password Shield برای ویندوز

Password Shield برای ذخیره سازی امن رمزهای عبور و نگه داری و مدیریت آن ها در یک مکان می باشد. کافیست یک رمز عبور اصلی برای رمزهای عبور خود تعیین کنید و با کمک آن رمزهای عبور دیگر خود را از حالت رمزگذاری شده در بیاورید و در اکانت هایتان کپی کنید. این اپلیکیشن رمزهای عبور شما را در دسته بندی های مختلفی قرار می دهد. این تنظیمات را می توان به شکل دلخواه شخصی سازی کرد و تغییرات داد.

با Password Shield می توانید در زمانتان صرفه جویی کنید. به جای این که لازم باشد رمزهای عبور مختلف را حفظ کنید و جدا جدا آن ها را وارد وب سایت ها کنید؛ این اپلیکیشن تمام آن ها را یک جا نگه می دارد و امکان مدیریت آن ها را به وجود می آورد. دیگر لازم نیست رمزهای ساده برای اکانت های خود تعیین کنید. با این اپلیکیشن می توانید پیچیده ترین رمزهای ممکن را در سیستم خود نگه دارید و هر زمان که لازم شد آن ها را در مکان دلخواه کپی کنید. دیگر رمزهایتان اشتباه تایپ نخواهند شد و به مشکل نخواهید خورد. این نرم افزار به شکل خودکار داده های شما را رمزگذاری می کند و در صورتی که فردی رمزعبور اصلی را نداند نمی تواند به سایر رمزهای عبور دسترسی داشته باشد. امکان جست و جو کردن رمز های عبور و یافتن آن ها در کمترین زمان ممکن وجود دارد. دانلود نرم افزار Password Depot و دانلود LastPass Password Manager از دیگر برنامه های مدیریت پسورد می باشد.

ادامه مطلب

دانلود KeePassXC برای ویندوز

KeePassXC  کاری که کامپیوترها خیلی خوب آن را انجام می‌ دهند ذخیره سازی اطلاعات است. دیگر لازم نیست وقت خود را برای حفظ کردن و به یاد آوردن پسوردهایتان تلف کنید. این اپلیکیشن قادر به ذخیره سازی پسورد ها در سیستم شما، و تایپ خودکار آن در وب سایت ها و اپلیکیشن هاست. این نرم افزار پورت KeePass Password Safe است، و با این هدف توسعه داده شده است که آن را بهبود بخشد و ویژگی های جدیدی ارائه کند. شما می توانید پسورد های خود را با سیستمهای رمزگذاری مختلف ایمن کنید. این اپلیکیشن از فرمت هایی مانند KeePass2, KeePassX, MacPass, KeeWeb و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند.
هم چنین می توانید داده های خود را از فایل های CSV وارد این برنامه کنید. به عنوان مثال اطلاعاتی که از LastPass خروجی گرفته اید را می توانید وارد این برنامه کنید. از رابط کاربری command line پشتیبانی می شود، و حتی می توانید به شکل درون برنامه ای، رمز عبور های ایمن تولید کنید. این اپلیکیشن میزان دشواری رمز عبور شما را تعیین می کند. KeePassXC با مرورگرهایی نظیر کروم، اوپرا، فایرفاکس و ... سازگار است و در این گونه مرورگر ها این اپلیکیشن به شکل خودکار اطلاعات لاگین شما را پر می کند تا وارد وب سایت ها شوید. Password Safe and Manager نیز از برنامه های عالی دیگر در زمینه مدیریت پسورد می باشد.
ادامه مطلب

نرم افزار Efficient Password Manager

Efficient Password Manager ابزاری قدرتمند و ایده آل برای مدیریت پسورد ها و رمزهای عبور شما می باشد. توسط این ابزار قادر به نگهداری پسورد لاگین وب سایت ها ، کدهای عبور و لایسنس نرم افزارها ، رمز عبور حساب ایمیل یا حتی کلمه عبور برای حساب های اف تی پی در یک محیط امن خواهید بود.

با این ابزار همچنین قادر به تولید پسوردهای امن می باشید ، اطلاعات خصوصی شما در یک محیط امن نگهداری می شود و تمامی پسوردهیا شما توسط الگوریتم AES 256-bit که بالاترین سطح ایمنیتی جهان است محفظت می شوند. همچنین قابلیت دسته بندی رمزهای عوب ، الصاق ضمیمه به رمز عبور از قابلتی های دیگر نرم افزار است. رابط کاربری نرم افزار بسیار شیک و زیبا می باشد و همچنین دارای 8 استایل مختلف است ، توسط این نرم افزار شما فقط یک رمز را به خاطر بسپارید و تمامی پسوردهایتان را با خیال راحت داخل این نرم افزار کپی کنید !

ادامه مطلب
گیفت کارت