دانلود PRIMA Rapid Image Viewer برای ویندوز

PRIMA Rapid Image Viewer نرم افزاری رایگان برای مشاهده تصاویر و فایل های ویدیویی می باشد. با این نرم افزار می توانید فایل های خود را با سرعت بالاتری مشاهده کنید. این اپلیکیشن تصویر بندانگشتی فایل های شما را نشان می دهد. در حالت pdf، می توانید فایل های pdf خود را حتی سریع تر از سایر برنامه ها باز کنید. PRIMA Rapid Image Viewer از تمام فرمت های رایج تصویری و ویدیویی پشتیبانی می کند. می توانید پیش نمایشی از عکس های خود مشاهده کنید. امکان باز کردن فایل های چند صفحه ای را دارید. امکان زوم کردن روی تصاویر را خواهید داشت.

می توانید زاویه عکس ها را تغییر دهید. در این نرم افار قادر به حذف کردن افکت چشم قرمز هستید که در برخی از تصاویر رخ می دهد. امکان کشیدن فایل ها و انداختن آن ها را در برنامه خواهید یافت. امکان تبدیل کردن فایل ها به فرمت های دیگر را خواهید داشت. این اپلیکیشن عکس های دوربین های دیجیتالی، گوشی ها، تبلت ها و ... را نیز نشان می دهد. قادر به انجام فعالیت های دلخواه به شکل گروهی روی فایل ها هستید. PRIMA Rapid Image Viewer از زبان های مختلف پشتیبانی می کند. پس زمینه این اپلیکیشن تاریک می باشد و هنگام کار با آن در مکان های تاریک دچار مشکل نخواهید شد.

ادامه مطلب

دانلود SuperPhotoView برای ویندوز

SuperPhotoView با این اپلیکیشن قادر به ویرایش کردن تگ های exif هستید و می توانید تصاویر را با فرمت های مختلف مشاهده کنید. چه بخواهید توضیحات را ویرایش کنید، چه نیاز به اضافه کردن کامنت های دلخواه خود را داشته باشید این اپلیکیشن ابزار لازم را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید کپی رایت عکس ها را عوض کنید. فایل های تصویری را می توان به شکل موقتی یا دائمی منظم کرد و اسلایدشوهای مختلف را مشاهده کرد. SuperPhotoView قادر به نمایش دادن عکس ها در قالب اسلایدشو است. می توانید زمان و تاریخ تصاویر را تغییر دادن و شخصی سازی کرد.

با این اپلیکیشن می توانید اطلاعات gps عکس ها را حذف نمایید. این ویژگی زمانی به کارتان می آید که می خواهید عکس هایتان را در اینترنت به اشتراک بگذارید و نیاز به امنیت دارید. با این اپلیکیشن قادر به چرخاندن عکس ها هستید. SuperPhotoView قادر به ایجاد اسلایدشوها برای نیازهای مختلفی می باشد. فولدرهای دلخواه خود را انتخاب نمایید و عکس ها را وارد برنامه کنید. سپس ترتیب عکس ها را تعیین کنید و رنگ متن را تنظیم کنید. این برنامه به شکل خودکار اسلایدشوهای لازم شما را ایجاد می کند. تنها ویژگی ای که در حال حاضر در برنامه مشاهده نمی شود ایمیل کردن عکس ها می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Able RAWer برای ویندوز

Able RAWer اپلیکیشنی ساده برای مشاهده تصاویر raw می باشد. تصاویری که با دوربین های دیجیتالی گرفته می شوند معمولا در این فرمت ذخیره می شوند. البته این نرم افزار از فرمت های دیگری نیز پشتیبانی می کند که می توان به crw, cr2, nef, pef, raf, x3f, bay, orf, srf, mrw, dcr, dng, arw اشاره کرد. این نرم افزار قادر به تنظیم کردن رنگ، برش زدن تصاویر و اضافه کردن افکت روی آن هاست. می توانید به شکل خودکار رنگ عکس هایتان را کنترل کنید. امکان متعادل کردن رنگ آبی و قرمز وجود دارد. مقدار روشنایی عکس هایتان را تغییر دهید. از گاما پشتیبانی می شود.

هم چنین از color interpolation با کیفیت بالا و با کیفیت پایین پشتیبانی می شود. می توانید به شکل خودکار رنگ سفید را متعادل کنید. اگر به دنبال اپلیکیشنی جمع و جور و ساده برای مشاهده عکس های raw خود می گردید این برنامه به کارتان می آید. Able RAWer دارای دو پنل است. در پنل سمت چپ برنامه می توانید فایل ها و فولدرهای خود را با نمایش درختی مشاهده کنید. در سمت راست برنامه، تصویری که انتخاب کرده اید نشان داده می شود. در پایین برنامه نیز می توانید تنظیماتی مانند four color rgb, quick interpolate و auto adjust color را تغییر دهید. این برنامه بسیار ساده است و برای استفاده های حرفه ای توصیه نمی شود.

ادامه مطلب

دانلود CPix برای ویندوز

CPix نرم افزاری جمع و جور، سریع، و قدرتمند می باشد که از تغییر سایز دادن تصاویر، تبدیل کردن فرمت ها به یک دیگر، رمزگذاری و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. این اپلیکیشن قادر به باز کردن انواع فرمت های رایج تصویری مانند GIF, JPEG, TIFF, PNG, BMP, WBMP و بسیاری دیگر می باشد. این اپلیکیشن از MPO نیز پشتیبانی می کند و قادر است تصاویر JPEG را از اینگونه فایل ها استخراج کند. این اپلیکیشن از تصاویر رمزگذاری شده نیز پشتیبانی می کند. اگر فایل شما حاوی چند تصویر باشد، می توانید عکس های دلخواه را از آن حذف کنید و باقی را نگه دارید. این نرم افزار از فایل های pl نیز پشتیبانی می کند و همان کارهایی را می توانید با آن انجام دهید که با فایل های MPO خود انجام می دهید. علاوه بر این قادر به تبدیل کردن فرمت هایی مثل WBMP/ TIFF/BMP/ GIF/PNG به JPEG هستید.

امکان تغییر سایز دادن فایل ها را نیز دارید. رنگ پس زمینه تصاویر را تغییر دهید. علاوه بر رنگ های پیش فرض، امکان تعریف کردن رنگ دلخواه خود را دارید. در CPix می توانید به عکس هایتان افکت های دلخواهتان را اضافه کنید. این اپلیکیشن می تواند عکس های شما را گرم تر یا سردتر کند. امکان چرخاندن فایل های تصویری، با flip کردن آن ها را نیز دارید. CPix حجم کمی دارد و کار کردن با آن آسان می باشد.

ادامه مطلب

دانلود dslrBooth Photo Booth Software

dslrBooth Photo Booth Software Pro

ابزاری قدرتمند و کاربردی در زمینه ساخت گالری با استفاده از تصاویر مورد نظر می باشد.این نرم افزار علاوه بر محیط کاربری ساده و زیبا دارای ابزار های پیشرفته نیر می باشد.با استفاده از این نرم افزار می توانید تصاویر مورد نظر را جهت نمایش به صورت گذری در این نرم افزار وارد وارد کنید.همچنین می توانید تصاویری با فرمت های مختلف و حجم های بالا و پایین را در نرم افزار وارد کنید.در کل می توان نرم افزار dslrBooth Photo Booth Software Pro را یک ابزار قدرتمند در زمینه ساخت غرفه جهت نمایش تصاویر دانست که قابلیت پشتیبانی از اکثر فرمت های مربوط به تصاویر را دارا می باشد.این نرم افزار قابلیت نصب بر روی ویندوز های / 7 / 8 / 8.1 ، 10 و سیستم های 32 و 64 بیتی را دارا می باشد.
ادامه مطلب

نسخه جدید و حرفه ای از مطرح ترین نرم افزار مدیریتی تصاویر دیجیتالی ACDSee Pro v4.0.198

ACDSee Pro نگهداری عکس ها و مدیریت بر فایل های تصویری امروزه به کمک نرم افزارهای مختلفی برای کاربران امکان پذیر می باشد. نرم افزارهای متنوعی که هریک دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند و با این ویژگی ها توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده اند. در میان این نرم افزارهای مدیریتی می توان از چندین نرم افزار یاد نمود که در میان کاربران از شهرت بیشتری برخوردار می باشند. یکی از این نرم افزارها ACDSee می باشد که نرم افزاری کامل در زمینه مدیریت فایل های عکس و تصویری می باشد. ACDSee Pro نام ویرایش حرفه ای یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مدیریتی تصاویر و عکس ها یعنی ACDSee می باشد. به کمک این نرم افزار کاربران قادر به مدیریت کامل عکس ها می باشند و همچنین توانایی ویرایش تصاویر به کمک ابزارهای جانبی و برنامه های کمکی این نرم افزار را خواهند داشت.
ادامه مطلب
گیفت کارت