زولا
» » پشتیبان اطلاعات

بازیابی اطلاعات با PCmover Image & Drive Assistant

نرم افزار

PCmover Business

یک ابزار کارامد و ضروری به حساب می اید که برای بازیابی اطلاعات بسیار مفید می باشد. شما به کمک این برنامه قادر به بازیابی اطلاعات خودتان  می شود و دیگر هیچ نگرانی در مورد اطلاعات پاک شده نباشید . شما به کمک این برنامه قادر به انتقال سیستم عامل قدیمی به یک سیستم عامل جدید خواهید شد حتی اگر سیستم عامل ها با هم فرق داشته باشند تنظیمات ، برنامه های ، فایل ها و هر چیزی که در سیستم قدیمی تان داشته اید را می توانید به کمک این برنامه به سیستم عامل جدید منتقل کنید . این برنامه برای انتقال سیستم عامل های مختلف ویندوز را پشتیبانی میکند  وشما باخیال راحت عملیات انتقال را انجام دهید و  برنامه های نیز به صورت خودکار بروی سیستم نصب می شود .شما امکان انتخابی ویژگی هایی که قرار است در سیستم عامل جدید باشد را هم دارید. امکان Undo کردن هم در هنگام انجام عملیات نیز وحود دارد و خیالتان در مورد اینکه ممکن است اتفاقی در حین انتقال هم پیش بیاید راخت باشد .
ادامه مطلب

دانلود Uranium Backup 9.6.2.7084 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات

تاریخ : 16 شهریور 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 9145

دانلود Uranium Backup برای ویندوز

Uranium Backup

نرم افزاری قدرتمند برای پشتیبان گیری از اطلاعات می باشد. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید از اطلاعات خود نگه داری کنید. همه چیز تحت کنترل شما قرار دارد. به سادگی می توانید برنامه را زمان بندی کنید تا خود برنامه پشتیبان بگیرد. هم چنین اگر بخشی از علمیات پشتیبان گیری با اشکال رو به رو شود، این برنامه به شما هشدار می دهد و شما را از اشکال رخ داده، با خبر می سازد. چرا اورانیوم؟ زیرا هزاران کاربر از سراسر دنیا به این برنامه اطمینان کرده اند و آن را برای کار خود، مفید می دانند. کیفیت این برنامه بسیار بالا می باشد و رابط کاربری برنامه به گونه ای سازماندهی شده است تا شما بدون هیچ اشکالی به راحتی بتوانید از انواع داده های خود، پشتیبان بگیرید. این امکان نیز در برنامه فراهم شده است تا بتوانید برنامه را بر روی سیستم های مجازی نیز نصب نمایید.
ادامه مطلب

Acronis True Image 2014 Premium 2015

 

Acronis True Image

نرم افزاری حرفه ای و معروف در زمینه گرفتن نسخه پشتیان از ویندوز ، نرم افزار های نصب شده ، آهنگ ها ، عکس ها و تمامی محتویات هارد دیسک می باشد. اب این نرم افزار با نصب دوباره سیستم عامل ویندوز خداحافظی کنید ! تنها کافیست بعد از نصب ویندوز و نرم افزار های مورد نیاز توسط Acronis True Image از ان نسخه پشتیبان تهیه کنید و در مواقعی که مشکلی برای ویندوز شما پیش می اید با چند کلیک ان را برگردانید. 
ادامه مطلب

پشتیبان گیری آسان اطلاعات (برای ویندوز ) Abelssoft EasyBackup 2019 9.09.159

تاریخ : 02 شهریور 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 2285

دانلود Abelssoft EasyBackup برای ویندوز

Abelssoft EasyBackup

نرم افزاری فوق العاده می باشد که در عرض چند ثانیه برای شما از اطلاعات پشتیبان تهیه می کند، برای استفاده از این نرم افزار نیازی به هیچ دانش قبلی نیست و هر کسی می تواند از امکانات آن به شکل کامل استفاده کند. بدون نیاز به حتی یک کلیک، از اطلاعات شما پشتیبان تهیه خواهد شد. پشتیبان اطلاعات تهیه شده توسط این برنامه با تکنولوژی های جدیدی شکل می گیرند و حجم بسیار کمی خواهند داشت. این برنامه به شکل خودکار مهمترین فولدر های موجود در سیستمتان را به شکل پیش فرض پشتیبان می گیرد، بدون این که لازم باشد هیچ گونه تنظیمات پیچیده ای را درست کنید.

Abelssoft EasyBackup اما اگر نیاز به پشتیبان گیری های اختصاصی و شخصی دارید، این برنامه امکانات لازم را برای شما تدارک دیده است. حافظه خود را وصل کنید، و زمانی که عملیات کامل شد آن را به سادگی جدا سازید. این نرم افزار به شما یاد اوری می کند که بک آپ مدیای خود را از محفظه اش جدا سازید و آن را به کامپیوترتان متصل کنید. بازیابی اطلاعات به سادگی صورت می پذیرد، کافیست انتخاب کنید که کدام از اطلاعاتتان بازیابی شود و باقی کارها را برنامه برای شما انجام خواهد داد.

ادامه مطلب

دانلود DFSee 16.3 پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات هارد

تاریخ : 20 مرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 505

دانلود DFSee برای ویندوز

DFSee

 نرم افزاری قدرتمند؛ ارائه شده برای پلتفرم های مختلف است که با آن م یتوانید مشکلات مرتبط با پارتیشن ها و file system ها را پیدا و حل کنید. این برنامه امکان تست کردن دیسک ها با جزئیات بالایی را می دهد. می توانید از کل دیسک سیستم خود یک پشتیبان تهیه کنید؛ یا یک پارتیشن را برای این منظور انتخاب کنید. در دایرکتوری های خود به جست و جو بپردازید. این نرم افزار امکان بازیابی داده ها را از فایل های پشتیبان تهیه شده به شما می دهد و هم چنین از partition table ها و سیستم فایل ها نظیر FAT, FAT-32, EFAT, HPFS, NTFS, JFS پشتیبانی می کند. شما می توانید با پارتیشن های MBR, یا GPT کار کنید. این نرم افزار جایگزینی به جای ابزار مدیریت دیسک پیش فرض ویندوز می باشد. بجز متد های معخولی حذف و اضافه کردن، فرمان های ویژه ای برای نمایش دادن اطلاعات پارتیشن ها و حل کردن مشکلات مرتبط با آن ها وجود دارد. در صورتی که فایلی را به شکل تصادفی حذف کرده  اید می توانید از قابلیت FILE UNDELETE این برنامه کمک بگیرید تا آن را باز گردانید. این ویژگی برای FAT, HPFS, JFS و NTFS وجود دارد و در دو قالب می توانید از آن استفاده کنید؛ یا با فرمان های درون برنامه ای؛ یا با رابط کاربری بصری برنامه
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار پشتیبان گیری آسان از هارد و پارتیشن AOMEI Backupper Pro 2.0.1

AOMEI Backupper Pro

نام نرم افزاری است که توسط آن شما قادر به پشتیبان گیری از پارتیشن و یا کل هارد دیسک تنها با یک کلیک خواهید بود. شما قادر هستید هر کدام از پارتیشن ها مثلا پارتیشن ویندوز را انتخاب کنید و به آسانی از آن یک نسخه پشتیبان ایجاد کرده و در شرایط بحرانی آن را برگردانید.

همچنین این ابزار قابلیت ایجاد دیسک بوت را به شما می دهد. که در شرایطی که ویندوز شما بالا نمی آید می توانید به آسانی و با دیسک بوت ویندوز پارتیشن را ریکاوری نمایید. همچنین این ابزار از تاممی هاردها از جمله هاردهای SSD پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب
mobileto