دانلود رایگان / گوناگون / پشتیبان اطلاعات

دانلود Coolmuster Android Backup Manager برای ویندوز

Coolmuster Android Backup Manager آیا نگرانید فایل های مهم موجود در گوشیتان را از دست بدهید؟ بهتر است پیش از این که داده هایتان از دست بروند و تلاش برای بازیابی آن ها کنید؛ نسخه پشتیبانی در کامپیوترتان تهیه کنید. این نرم افزار تمام نیاز های شما در زمینه پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از پشتیبان های موجود را بر آورده می کند. با یک کلیک می توانید از گوشی خود پشتیبان تهیه کنید. این نرم افزار رابط کاربری دوستانه ای دارد. نیاز نیست مهارت خاصی بلد باشید تا با آن کار کنید. از اطلاعات شما به شکل کامل پشتیبان گیری می شود. می توانید مدام وضعیت پشتیابن گیری را زیر نظر داشته باشید. انواع فایل ها پشتیبانی می شود.

از عکس ها، فایل های صوتی، فیلم ها، اسناد، و دیگر اپلیکیشن ها می توانید به راحتی بک آپ تهیه کنید. این اپلیکیشن قادر به اسکن کردن و نمایش لیستی از فایل های پشتیبان موجود در سیستم شماست. برای همین با یک کلیک می توانید اطلاعات هر سیستم اندرویدی متصل شده را به راحتی به حالت اول برگردانید. دو حالت مختلف برای وصل کردن گوشی به کامپیوتر وجود دارد. می توانید با USB اسمارتفونتان را به کامپیوتر وصل کنید؛ یا از ارتباط وای فای در این زمینه استفاده کنید. با این حال معمولا ارتباط USB، سرعت بیشتری نسبت به وای فای دارد و استفاده از آن توصیه می شود. دانلود Partitions Backup & Restore و دانلود Swift Backup از دیگر برنامه های مرتبط می باشند.

ادامه مطلب

دانلود PanFone Manager برای ویندوز

PanFone Manager با این ابزار می توانید اطلاعات سیستم اندرویدی یا iOS خود را به راحتی مدیریت کنید. این اپلیکیشن کار انتقال دادن، پشتیبان گرفتن، بازیابی، حذف و ... اطلاعات را آسان می کند. می توانید عکس ها، فایل های ویدویی، مخاطبین، و بسیاری دیگر را بین گوشی و کامپیوتر خود مبادله کنید. این اپلیکیشن کار مدیریت کردن آهنگ ها، ویرایش کردن اطلاعات موسیقی ها، و حذف کردن فایل های تکراری را برای شما آسان می کند. با PanFone Manager قادر به فشرده کردن عکس ها خواهید بود. این نرم افزار فیلترهای متنوعی را برای شخصی سازی کردن عکس ها در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این می توانید عکس های HEIC را به فرمت رایج JPG تبدیل کنید. این اپلیکیشن قادر به خروجی گرفتن از پیامک ها، مخاطبین، و تاریخچه تماس در قالب فایل CSV و HTML می باشد.

این گونه از فایل ها را در صورت نیاز می توانید پرینت بگیرید. PanFone Manager کار مدیریت اسناد موجود در آیفون را نیز راحت می کند. با یک کلیک می توانید از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید و در زمان مناسب اقدام به بازیابی آن ها کنید. این اپلیکیشن با جدیدترین نسخه های اندروید، و آخرین نسخه iOS 14 نیز سازگار است. PanFone Manager طراحی مناسبی دارد و بخش های مختلف آن به شکل مناسب دسته بندی شده است. دانلود نرم افزار Coolmuster Android Assistant و دانلود نرم افزار Syncios Mobile Manager از دیگر نرم افزارهای مرتبط میباشند.

ادامه مطلب

MiniTool ShadowMaker Pro - پشتیبان گیری از اطلاعات

نرم افزار MiniTool ShadowMaker Pro یک ابزار برای پشتیبان گیری از اطلاعات مختلف ویندوز می باشد. شما به کمک این نرم افزار می توانید اطلاعات گوناگون خود از جمله موزیک ها ، عکس ها ، فیلم ها ، فایل های فشرده ، فایل های اسنادی و .... را پشتیبان گیری کنید. امکان پشتیبان گیری به صورت گروهی از یک یا چند فایل یا پوشه برای شما در این برنامه مهیا شده است. شما هم چنین می توانید در این برنامه از خود سیستم عامل تان نیز پشتیبان گیری کنید تا بتوانید برای سری های بعد که می خواهید از این پشتیبان گیری استفاده کنید. امکان پشتیبان گیری از اطلاعات یک دیسک یا پارتیشن نیز برای شما وجود دارد. این برنامه از ویندوز های مختلف از جمله 10 - 8 و سون پشتیبانی میکند. شما می توانید به کمک دستور های موجود در برنامه نیز از یک سری ازقابلیت های مختلف برنامه استفاده کنید.

ادامه مطلب

دانلود Coolmuster iOS Assistant برای ویندوز

Coolmuster iOS Assistant نرم افزاری جامع می باشد که به شما اجازه پشتیبان گیری از اطلاعات آیفون را می دهد. هم چنین می توانید اطلاعات خود را از کامپیوتر به آیفون منتقل نمایید یا در صورت ضرورت داده های خود را مجددا بازیابی کنید. این نرم افزار تمامی این امکانات را در یک جا در اختیار شما قرار می دهد و کار شما را راحت تر می سازد. در بخش پشتیبان گیری اطلاعات و داده هایی نظیر مخاطبین، پیام های متنی، یادداشت ها، تقویم ها، بوک مارک ها، موسیقی، فیلم ها، عکس ها، کتاب ها را می توان ذخیره کرد و در آینده بازیابی نمود. کیفیت اطلاعات شما در این پروسه کاهش پیدا نمی کند و به شکل اورجینال در کامپیوتر شما برای استفاده های آتی ذخیره سازی می شود. ios دارای سیستم امنیتی قدرتمندی می باشد که به راحتی اجازه انتقال اطلاعات را نمی دهد، با این حال پروسه انتقال اطلاعات با این برنامه بسیار ساده است‌.
ادامه مطلب

دانلود QILING Disk Master Professional

QILING Disk Master Professional  یک نرم افزار عالی و کاربردی ابزار کامل برای ساده سازی مدیریت پارتیشن و مهاجرت سیستم عامل و پشتیبان گیری و بازیابی نرم افزار برای مدیر IT، تکنسین ها و مشاوران می باشد. کار با این نرم افزار نیاز به هیچ دانشی نداشته و حتی کسانی که غیر فنی هستند میتوانند از آن استفاده نمایند. این نرم افزار می تواند تمام اطلاعات مهم کسب و کار را در عرض چند دقیقه محافظت کند تا تداوم کسب و کار را بدون نیاز به متخصص فراهم کند. میتواند تمام مشگلات شما در مورد ریکاوری و بازگرداندن فایل ها برطرف سازد. همچنین میتوانید هارد دیسک و سخت افزار خود را با این نرم افزار محافظت نمایید این نرم افزار در مواقع ضروری به شما هشدار های ارسال میکند تا مشگلات را شناسایی و آنها را برطرف سازید.
ادامه مطلب

دانلود WhatsApp Transfer برای ویندوز

Syncios WhatsApp Transfer نرم افزاری قدرتمند برای پشتیبان گیری از تاریخچه واتساپ روی کامپیوتر می باشد. با این اپلیکیشن می توانید اطلاعات واتس آپ گوشی آیفون یا اندرویدی خود را با یک کلیک روی کامپیوتر پشتیبان بگیرید. این اپلیکیشن قادر به پشتیبان گرفتن از تمام اطلاعات موجود در واتس آپ شماست که شامل پیام ها، تصاویر، فایل های ویدویی، و فایل های ضمیمه شده می شود. فایل های پشتیبانی که تهیه کرده اید را می توانید بدون حذف کردن اطلاعات فعلیتان بازیابی کنید. این اپلیکیشن قادر به تولید انواع فایل های پشتیبان می باشد. فایل های پشتیبان جدید شما، جای فایل های پشتیبانی که قبلا گرفته اید را نمی گیرند و جداگانه ذخیره می شوند.

Syncios WhatsApp Transfer تمام نیاز های شما در زمینه پشتیبان گیری از واتس آپ را بر آورده می سازد. با این اپلیکیشن می توانید پیام های واتس آپ خود را استخراج کنید و از آن ها پرینت بگیرید. تمام این کارها با یک کلیک انجام می شود. این نرم افزار می تواند چت های شما را در قالب فایل html خروجی بگیرد. علاوه بر این می توانید اطلاعات واتس آپ خود را در فایل های اکسل یا csv نیز ذخیره سازی کنید. این نرم افزار قادر به خروجی گرفتن از تصاویر، مخاطبین، فایل های ویدویی، فایل های صوتی و .... در یک کلیک می باشد. دانلود واتساپ اندروید و دانلود واتساپ کامپیوتر دو نرم افزار مرتبط با این نرم افزار می باشد.

ادامه مطلب
گیفت کارت