دانلود بازی Fly Corp: Airline Manager مود - نصب بازی مدیر خطوط هوایی برای اندروید

Fly Corp: Airline Manager عنوان یک بازی جدید استراتژیکی برای اندروید بوده که توسط استودیو بازیسازی CASUAL AZUR GAMES طراحی و با محدودیت سنی 12+ برای پلتفرم اندروید در مارکت گوگل عرضه شده است. دلیل محدودیت سنی بازی وجود گیم پلی سرگرم کننده بوده که میتواند شمارا برای ساعات طولانی مدت سرگرم نماید. البته سبک و سیاق کلی این بازی با بازی های استراتژیکی کمی متفاوت است که شاید اصلی ترین ویژگی بازی Fly Corp: Airline Manager همین مورد باشد. مدیر خطوط هوایی همانطور که از نام بازی مشخص است باید خطوط هوایی مسیر های مختلفی را بعهده بگیرید که در آن هواپیماهای بسیاری قصد جا به جایی دارند.

ادامه مطلب

دانلود بازی Buddy Toss مود - نصب بازی بادی توس برای اندروید

Buddy Toss عنوان یک بازی جدید در سبک بازی های تفننی برای اندروید بوده که با مضمون سرگرمی عرضه شده است که عرضه این بازی بدون محدودیت سنی انجام گرفته است. استودیو سازنده بازی BIGDOG GAMES‏ نام دارد که توانسته یکی از بهترین بازی های اندروید در موضوع تفننی را وارد دنیای اندروید نماید که کسب امتیاز 4.3 و دانلود بیش از 10 میلیون میتواند معرفی کننده کیفیت بالای این بازی باشد که در ادامه به ویژگی های این بازی خواهیم پرداخت. بازی بادی توس را میتوان در این جمله خلاصه بندی کرد که شما باید مرد درآغوش شخصیت اصلی را به هوا پرتاب کنید. پرتاب شخصیت مربوط میتواند امتیازات مختلفی را برای شما بهمراه داشته باشد که هرچقدر بیشتر وارد فضا شود امتیاز دریافتی شما بیشتر خواهد بود.

ادامه مطلب

دانلود بازی Gladiators Survival in Rome مود - نصب بازی گلادیاتورها: بقاء در رم برای اندروید

Gladiators Survival in Rome را میتوان یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی سال دانست که از گیم پلی بسیار خوبی برخوردار بوده و یکی از شاهکار های استودیو بازیسازی Colossi Games بشمار میرود که در ادامه ویژگی های بازی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. بازی در مورد نش آفرینی های شما و آزادسازی دوستانی است که گرفتار نیروهای دشمن شده اند و در زندان بسر میبرند. شما با استفاده از شجاعت و مهارت هایی که در اختیار دارید باید به سراغ نیروهای دشمن بروید و دوستان و همشهری های خود که گرفتار آنها شده اند را نجات دهید. در این میان مشکلات بسیاری سد راه شما خواهد شد که در ادامه آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ادامه مطلب

دانلود بازی Family Island - نصب بازی جزیره خانوادگی برای اندروید

Family Island عنوان یک بازی جدید در ژانر تفننی بوده که سبک و سیاق خوبی را برای سرگرمی در اختیار دارد. بازی محصول استودیو Melsoft Games Ltd بوده که داستان خوبی را در اختیار داشته که باید در الب یک خانواده مدرن در دنیای مربوط به عصر حجر حضور پیدا کنید. مشکلات بسیاری برای شما بوجود خواهد آمد که با کمک سایر اعضای خانواده میتوانید آنهارا حل و فصل نمایید. رو به رو شدن با مشکلات کشنده و بسیار خطرناک میتواند هیجانات مربوط به بازی را افزایش دهد که در این زمینه راهکار های مناسبی برایتان درنظر گرفته شده است. برای دانلود بازی جزیره خانوادگی باما همراه باشید که نسخه کامل بازی در اختیارتان قرار گرفته است.

ادامه مطلب
دانلود بازی Mighty DOOM مود - نصب بازی عذاب توانا برای اندروید

Mighty DOOM را میتوان یکی از بهترین و قدیمی ترین بازی های سبک اکشن دانست که دانلود آن در گوگل پلی به بیش از 50 میلیون نسخه رسیده است که یک بازی محبوب بشمار میرود. بازی عذاب توانا محصول استودیو Bethesda Softworks LLC بوده که با محدودیت سنی 12+ عرضه شده است. دلیل وجود محدودیت سنی گیم پلی اعتیادآور و خشونت امیز بازی است که در این زمینه میتوانید برای ساعات طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم آن شوید. داستان بازی در مورد رو به رو شدن شما با طیف وسیعی از نیروهای تاریکی و شیاطین است که در این میان با نابودسازی آنها میتوانید جهان را به مکانی امن برای زندگی تبدیل کنید اما به همین آسانی هاهم نخواهد بود.

ادامه مطلب
دانلود بازی Days After مود - نصب بازی روز های بعد برای اندروید

Days After یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی برای اندروید است که در دنیایی آخرالزمانی جریان دارد و شما به عنوان یک بازمانده باید در برابر زامبی هایی که تا چندی پیش از دوستانتان بوده اند مقاومت کنید و حتی در صورت نیاز آنها را از بین ببرید. این بازی عالی محصول استودیو REACTGAMES STUDIO LIMITED بوده که با محدودیت سنی 16+ در گوگل پلی قرار گرفته است که نسخه مود شده بازی را میتوانید از سایت پاتوق یو دریافت کنید. پیشنهاد میشود رده بندی سنی بازی را رعایت کنید زیرا گیم پلی این بازی مملو از صحنه های خشونت آمیزی است که میتواند روی ذهن کودکان تاثیر گذار باشد.

ادامه مطلب
گیفت کارت