زولا

دانلود بازی Pot Shot-Crush Box 1.1.9 پت شات برای اندروید

تاریخ : 27 مرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 90

دانلود Pot Shot باری اندروید

Pot Shot-Crush Box

 یک بازی casual است که محیطی زیبا و جذاب دارد. پلیر ها می توانند از توپخانه استفاده کنند تا اشیاء روی میز را نابود کنند و بیشترین امتیاز ممکن را بدست آورند. انواع توپ ها را در طول ماموریت های مختلف آزاد کنید. هر توپ دارای ظاهر متفاتی است. شما می توانید مهارت های قدرتمندی نظیر لیزر، سیاه چاله، شلیک پی در پی و ... را نیز آزاد کنید. الماس ها می توانند بیش از 15 نوع از توپ ها را آزاد کنند که دارای استایل مختلفی هستند. قبل از ورود به هر سطح می توانید بین توپ هایی که آزاد کرده اید انتخاب کنید. بیش از 150 لول استاندارد وجود دارد که با استراتژی های متفاوتی قادر به پشت سر گذاشتن آن ها هستید. پلیر ها می توانند از الماس ها برای آزاد کردن 12 صحنه بی نظیر نیز استفاده کنند. شما می توانید از این صحنه ها در هر سطحی که می خواهید استفاده کنید. پس از هر ارتقای لول، پلیر ها این امکان را دارند که به شکل تصادفی جایزه ببرند. افراد خوش شانس الماس های زیادی را بدست خواهند آورد. Pot Shot-Crush Box بیش از 1 میلیون کاربر به خود اختصاص داده است و امتیاز بالای 4.4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. شما می توانید این بازی را بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.
ادامه مطلب

دانلود بازی Viewport – The Game 1.40 ویوپورت برای اندروید

تاریخ : 27 مرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 60

دانلود Viewport برای اندروید

Viewport – The Game

 بازی جذابی است که هوش فضایی شما را به چالش می کشد. مورد شماره 002 برای آزمایشی اسرار آمیز داوطلب شده است. او شروع به حل پازل های ویوپورت می کند که نیاز به هوش فضایی فوق العاده ای دارد. در حالی که پازل ها را حل می کنید و از آن ها لذت می برید از حقیقت شوکه کننده پشت آزمایش پرده بردارید. Viewport – The Game نوع جدیدی از بازی های پازلی را معرفی می کند. پازل های به خصوصی که سه بعدی هستند. هدف شما نشان دادن یک شی سه بعدی از سه زاویه دید مختلف است، بالا چپ و جلو. شما باید از هوش فضایی خود استفاده کنید تا پازل های این بازی را حل کنید. Viewport – The Game با سوالی ساده آغاز می شود: این شئ زمانی که از زاویه به خصوصی دیده شود چگونه به نظر می رسد؟ و سپس شما را به سال بعدی می برد، چطوری این شکل کشیده می شود. در حالی که با قوانین آشنا می شوید، Viewport – The Game تجربه ای تازه و منحصر به فرد برای شما ایجاد می کند. این بازی از افکت های بصری مختلفی استفاده می کند. بنابرین سیستم های ضعیف و قدیمی قادر به اجرای آن نیستند و سریع داغ می کنند. پیشنهاد می شود ویژگی SFX را غیر فعال کنید تا به سیستم شما کمتر فشار وارد شود. این بازی بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.
ادامه مطلب

دانلود بازی 1.9 Lost Artifacts: Soulstone سنگ روح برای اندروید

تاریخ : 27 مرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 70

دانلود Soulstone برای اندروید

Lost Artifacts: Soulstone

 بعد از این که سنگ روح از موزه ای بین المللی دزدیده شد، کلایر و دنبال کنندگان وفادارش شاهد احیای ارتش تراکوتا و امپراطوری اش شدند. امپراطور می خواهدبا بیدار کردن اژدهایی در مرکز آتشفشان جهان را تسخیر کند، اما قهرمانان ما نظر دیگری دارند. وارد کشوری پر از افسانه ها شوید. جهانی استراتژیک که شما را برای مدتی طولانی سرگرم می کند. بیش از 40 سطح وجود دارد و روایتی جذاب شما را همراهی می کند. مجسمه ها را بسازید، ساختمان های افسانه ای را بازسازی کنید، و به چالش های مختلف غلبه کنید. منابع خود را مدیریت کنید و با کنترل های ساده ای که در اختیارتان قرار گرفته است بازی را به اتمام برسانید. چشمه های اژدها و مجسمه های میمون باستانی به شما در ماجراجوییتان قدرت می دهند. داستانی جذاب را دنبال کنید که پر از کاراکتر های به یاد ماندنی است. تعداد زیادی از ماموریت های مختلف وجود دارد که تا به حال ندیده اید. بیش از 40 سطح منحصر به فرد وجود دارد. در 4 مکان شهر متروکه، بیابانی وسیع، جنگل وحشی و کوه های برفی به ماجراجویی بپردازید. این بازی دارای بخش آموزشی ای است که کاربران تازه وارد را راهنمایی می کند. Lost Artifacts: Soulstone بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.
ادامه مطلب

دانلود بازی Gladiator Glory Egypt 1.0.15 افتخار گلادیاتور برای اندروید

تاریخ : 27 مرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 65

دانلود Gladiator Glory Egypt برای ویندوز

Gladiator Glory Egypt

 به بزرگترین گلادیاتور رم تبدیل شوید. داستان شما در امپراطوری رم آغاز می شود، جایی که مدرسه گلادیاتوری وجود دارد. راهی طولانی و پر خطر را سفر کرده اید و با دشمنان مختلفی مبارزه نموده اید و اکنون جلوی امپراطور زانو زده اید تا به واسطه پیروزی خود؛ آزاد شوید. امام تمام این ها در آینده است. اکنون شمشیر خود را محکم در دست بگیرید و بدون ترس به چشمان رقیبان خود خیره شوید و حمله کنید. شما یک لژوینر هستید. شوالیه ای شجاع که برای آزادی اش مبارزه می کند. قهرمان شما می خواهد این نبرد را برای کسب افتخار آن ببرد. این شما هستید که  تصمیم می گیرید که جور گلادیاتوری باشید. کسی که در همان نبرد اول شکست میخورد، برده ای بیچاره، یا جنگجویی افسانه ای و شکست ناپذیر که تمام نبردهایش را پیروز شده است. Gladiator Glory Egypt یکی از جذاب ترین بازی های rpg آنلاین است که در آن کمبو ها و مهارت های ویژه ای گنجانده شده است. با گلادیاتور های دیگر از سراسر جهان مبارزه کنید و آن ها را در نبرد هایی که تا پای مرگ هستند شکست دهید. ماموریت های کاراکتر خود را به پایان برسانید تا راهی به سوی آزادی پیدا کنید. Gladiator Glory Egypt بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.
ادامه مطلب

دانلود بازی Hyper Crimson 1.0.12 هایپر کریمسون برای اندروید

تاریخ : 27 مرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 65

دانلود Hyper Crimson برای اندروید

Hyper Crimson

 تمامی خلبان ها به ایستگاه پرتاب خود! هایپر کریمسون بازی رتروی فضایی آرکید شوتری است که از classic Asteroids الهام گرفته شده است. با دو دوکمه کنترل فضاپیمای خود را در دست بگیرید. تقویت کننده های جپ و راست را فعال کنید و سرعت خود را موقتا افزایش دهید. ستاره ها را با crosshair اسکن کنید. اگرچه Hyper Crimson بازی ساده ای است، ولی در آن زنده باقی نخواهید ماند. فضاپیماها می توانند سریع به میدان نبرد برگردند و لیزرهای خود را مجددا شارژ کنند تا دشمنان خود را از سر راه بردارند. قدرت خود را برای ایجاد بیشترین نابودی ممکن تنظیم کنید. یک فضاپیما در چنین حمله وسیعی چه کاری می تواند انجام دهد؟ تنها زمان و بیشترین امتیاز می توانند قضاوت کنند. Hyper Crimson بازی جدیدی است که به تازگی منتشر شده است و در زمان اندک انتشارش رضایت نسبی کاربران را کسب کرده است. سیستم هدف گیری بهبود یافته است. هم چنین در طول بازی، راهنماهایی مناسب برای شما به نمایش در می آید. این بازی رسپانسیو شده است و اکنون می توانید آن را در تبلت ها نیز بدون افت کیفیت اجرا کنید. Hyper Crimson حال و هوای بازی های کلاسیک را در سیستم اندرویدی شما زنده م یکند. این بازی را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.
ادامه مطلب

دانلود 2.3.1 Yandex Launcher یاندکس لانچر برای اندروید

تاریخ : 27 مرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 2420

دانلود Launcher برای اندروید

Yandex Launcher

 اپلیکیشینی هوشمند می باشد که با آن می توانید سیستم خود را شخصی سازی کنید و سیستم اندرویدی خود را بر اساس نیاز های خود تغییر دهید و سیستمتان را بهینه سازی کنید. مجموعه ای از والپیپر ها و تم ها توسط این لانچر در اختیارتان قرار می گیرد. با یک ضربه می توانید سیستم خود را بهینه سازی کنید و پروسه های غیر ضروری را ببندید. ویجت ساعت و هواشناسی نیز در اختیارتان قرار می گیرد. پیش بینی آب هوا را برای امروز و هفته آینده مشاهده کنید. با توجه به فعالیت هایی که دارید، محتوایی مناسب توسط yandex zen به شما پیشنهاد می گردد.

تعداد آیکون های نشان داده شده در صفحه نمایش و سایز آن ها را تغییر دهید. با دکمه All apps، سایز، رنگ، شکل و قالب این منو را تغییر دهید. آیکون های این برنامه را می توانید شخصی سازی کنید و استایل دلخواه را به آن ها ببخشید. مجموعه آیکون های اپلیکیشن های دیگر نیز پشتیبانی می شود. امکان جست و جوی سریع اپلیکیشن ها و مخاطبین وجود دارد. Yandex Launcher دارای سرعت بسیار بالایی می باشد و سیستم شما را به هیچ وجه کند نخواهد کرد. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 5 به بالا اجرا نمایید.

ادامه مطلب