آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » مهندسی » دانلود و نصب Altium Designer 24.4.1 Build 13 نرم افزار طراحی مدارات الکترونیکی

دانلود altium designer

Altium Designer یک نرم افزار طراحی مدارات الکترونیکی است که امکانات گسترده ای برای طراحان فراهم می کند. این نرم افزار شامل ابزارهای طراحی سیمبول ها و فوت پرینت ها، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل مدار، طراحی PCB چندلایه، روتینگ اتوماتیک، جستجوی قطعات الکترونیکی، و امکانات تولید و تولید مدار می باشد.
این نرم افزار برای طراحی مدارات الکترونیکی در زمینه های مختلف از جمله الکترونیک صنعتی، قدرت، مخابرات، و سیستم های دیجیتال استفاده می شود. Altium Designer دارای واسط کاربری یکپارچه و قابلیت های هماهنگی با سایر ابزارها و نرم افزارهای مرتبط نیز می باشد. این نرم افزار به طراحان امکان می دهد تا به صورت موثر و بهینه مدارات الکترونیکی خود را طراحی و تولید کنند.

Altium Designer یک نرم افزار طراحی الکترونیکی قدرتمند است که برای توسعه و طراحی مدارات الکترونیکی استفاده می شود. این نرم افزار توسط شرکت Altium Limited توسعه داده شده است و قابلیت ها و امکانات گسترده ای در زمینه طراحی مدارات الکترونیکی ارائه می دهد. 


دانلود Altium Designer

✅ نام نرم افزارAltium Designer❤️ تعداد دانلود521
⭐نسخه نرم افزار24.4.1 Build 13🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل3.23 گیگابایت

قابلیت های کلیدی Altium Designer 


- محیط طراحی یکپارچه: Altium Designer دارای محیط طراحی یکپارچه است که امکانات طراحی مدار، مدیریت کتابخانه ها، شبیه سازی، تراشه های مجتمع و تولید را در یک محیط یکپارچه فراهم می کند. دانلود Altair PollEx و دانلود اتوکد الکتریکال و دانلود پروتئوس از دیگر نرم افزارهای مرتبط می باشند.

- طراحی مدارهای PCB: به شما امکان می دهد مدارهای الکترونیکی را به صورت سه بعدی طراحی کنید و آنها را بر روی PCB قرار دهید. شما می توانید روتینگ، پیستینگ و تنظیمات مربوط به PCB را با استفاده از ابزارهای مربوطه انجام دهید.

- مدیریت کتابخانه ها: با استفاده از Altium Designer، شما می توانید کتابخانه های قطعات الکترونیکی را مدیریت کنید. شما می توانید قطعات را جستجو و اضافه کنید، اطلاعات مربوط به قطعات را ویرایش کنید و کتابخانه های خود را سازماندهی کنید.

- شبیه سازی و تحلیل مدار: Altium Designer امکانات شبیه سازی و تحلیل مدار را فراهم می کند. شما می توانید عملکرد مدارهای خود را قبل از تولید فیزیکی آنها شبیه سازی کنید و تحلیل های مختلفی را انجام دهید.


Altium Designer


- امکانات مرتبط با تولید: Altium Designer امکاناتی برای تولید مدارات الکترونیکی را نیز فراهم می کند. شما می توانید فایل های خروجی مرتبط با تولید مدار را ایجاد کنید و اطلاعات مربوط به تراشه های مجتمع و تولید را در اختیار داشته باشید.

- طراحی سمبل و فوتپرینت قطعات: Altium Designer به شما امکان می دهد سمبل ها و فوتپرینت های قطعات الکترونیکی را طراحی کنید. شما می توانید قطعات مورد نیاز خود را با استفاده از ابزارهای طراحی مربوطه ایجاد کرده و به کتابخانه های خود اضافه کنید.

- شبیه سازی و تحلیل سیگنال: با استفاده از ابزارهای مربوطه، شما می توانید سیگنال ها را شبیه سازی کنید و عملکرد مدارهای خود را در قبل از تولید فیزیکی آنها تحلیل کنید. این شامل شبیه سازی سیگنال های آنالوگ و دیجیتال، تایمینگ و تحلیل اثرات مختلف است.

- امکانات تولید PCB: امکاناتی برای تولید PCB را فراهم می کند. شما می توانید فایل های خروجی مرتبط با تولید PCB را ایجاد کنید و اطلاعات مربوط به لایه ها، حفره ها، روتینگ و مسیریابی را در اختیار داشته باشید.

- همکاری و نشر پروژه: با استفاده از Altium Designer، شما می توانید به راحتی با تیم های دیگر همکاری کنید و پروژه های خود را به اشتراک بگذارید. همچنین، می توانید پروژه های خود را به عنوان فایل های قابل چاپ و نشر آماده کنید.

- اتصال به سرویس های برخط: Altium Designer به شما امکان می دهد به طور مستقیم به سرویس های برخطی مانند تولید PCB و تهیه قطعات مربوطه متصل شوید. این امکان به شما کمک می کند در فرآیند تولید و تهیه قطعات الکترونیکی از امکانات آنلاین استفاده کنید.


آموزش فعال سازی آلتیوم دیزاینر


1 - فایل را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کرده و فایل iso بدست امده را را کلیک راست و Mount اجرا کنید یا می توانید توسط ابزارهای کار با ایمیج نظیر Power iso به صورت ماونت اجرا کنید و با اجرای فایل Installer.exe نصب نرم افزار را آغاز کنید. در انتهای فرآیند نصب گزینه Run Altuim Designer را غیر فعال کنید تا نرم افزار اجرا نشود. 
2 - از درون پوشه Lic ( همراه فایل دانلود شده ) فایل shfolder.dll را در مسیر نصب نرم افزار و در کنار فایل X2.EXE کپی و جایگزین کنید. (مسیر پیش فرض C:\Program Files\Altium\AD23) 
3 - نرم افزار را اجرا کنید.
4 - در محیط نرم افزار بر روی Add standalone license file کلیک کنید. 
5 - در مرورگری که باز می شود فایل AD20-Sandy.alf را از درون پوشه Lic انتخاب کنید. 


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
برای مشاهده لینک های دانلود عدد مشاهده شده را داخل کادر وارد و روی ارسال کلیک کنید

 دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
  خرید لایسنس نود 32
  حجم فایل: 3.23 گیگابایت
   (4.4/5)


    Windows 11 (64-bit only) or Windows 10 (64-bit only     Intel® Core™ i7 processor or equivalent
    16GB RAM
ssd  10GB hard disk space (Install + User Files) 
    High performance graphics card (supporting DirectX 10 or better), such as GeForce GTX 1060/Radeon RX 470
    Dual monitors with 2560x1440 (or better) screen resolution
    3D mouse for 3D PCB design, such as the SpaceMouse®
    Adobe® Reader® (version XI or later for 3D PDF viewing)
    Internet Connection
    Up to date Web browser

پسورد فایل :
کپی