آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » مدیریت PDF » دانلود Thorium Reader v2.4.1 نرم افزار خواندن و مدیریت کتاب‌ های الکترونیکی

دانلود Thorium Reader

Thorium Reader یکی از بهترین نرم افزارهای خواندن کتاب های الکترونیکی (eBook) است که با استفاده از این برنامه می توانید کتاب های ePub، PDF، کتاب های صوتی و کمیک های دیجیتال را مطالعه کنید.

با این اپلیکیشن مطالعه، می توانید کتاب های الکترونیکی خود را از دایرکتوری محلی یا کاتالوگ راه دور وارد کنید و پس از آوردن کتاب ها، می توانید قالب صفحه و تنظیمات نمایش را سفارشی سازی کنید، از طریق فهرست مطالب یا لیست صفحات اسناد ناوبری کنید و متن ها را جستجو کنید.

Thorium Reader فرمت های متعددی از جمله: pdf، epub، epub3، webpub، divina، daisy، lcpdf، lcpaudiobook، lcpi، lcpa، lpf، opf، ncc.html، zip. را پشتیبانی می کند

همچنین، باید ذکر شود که بدون توجه به فرمت اصلی کتاب الکترونیکی شما، می توانید آن را با یک کلیک موس به فرمت EPUB تبدیل کنید. این به شما امکان می دهد که آن را با هر نرم افزار خواننده کتاب الکترونیکی EPUB دیگری که نیاز دارید، باز کنید.


دانلود Thorium Reader

✅ نام نرم افزارThorium Reader❤️ تعداد دانلود93
⭐نسخه نرم افزار2.4.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل86 مگابایت

برخی از قابلیت های کلیدی Thorium Reader


- پشتیبانی از فرمت های مختلف: این نرم افزار از مجموعه ای از فرمت های کتاب های الکترونیکی پرطرفدار مانند EPUB و PDF پشتیبانی می کند. دانلود Vovsoft PDF Reader  و دانلود فوکسیت ریدر و Adobe Acrobat Reader از ابزارهای مرتبط با این پست می باشد. 

- رابط کاربرپسند: Thorium Reader دارای واسط کاربری ساده و زیبا است که امکان ناوبری آسان و دسترسی به ابزارها و تنظیمات مختلف را فراهم می کند.

- مدیریت کتاب ها: این نرم افزار به شما اجازه می دهد کتاب های خود را به راحتی مدیریت کنید، فایل های کتاب های جدید را اضافه کنید و کتاب های مختلف را به دسته بندی های مختلف تقسیم بندی کنید.

- امکان خواندن آفلاین: با "Thorium Reader" می توانید کتاب های الکترونیکی خود را آفلاین بخوانید و به دنبال مطالعه کتاب ها در هر زمان و مکانی باشید.

- امکانات مطالعه بهینه: این نرم افزار امکاناتی مانند تغییر اندازه قلم، تغییر رنگ پس زمینه، حالت شب، نشانه گذاری صفحه، جستجوی متن و... را برای تجربه مطالعه بهینه فراهم می کند.


Thorium Reader

پسورد فایل :
کپی