مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / گوناگون / برنامه نویسی / دانلود ویژوال استودیو 2022 - نصب برنامه Microsoft Visual Studio 2022 AIO v17

دانلود visual studio 2022 برای ویندوز کامپیوتر

Microsoft Visual Studio 2022 محصول جدید مایکروسافت، نسبت به نسخه های قبلی کم حجم تر و در عین حال سریع تر است. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که هم افراد خبره و متخصص، و هم آماتورها بتوانند با آن نیاز های خود را برطرف کنند. برای اولین بار در تاریخ، نسخه 64 بیتی Microsoft Visual Studio 2022 ارائه شده است که از وجوه مختلفی می تواند تجربه تازه ای به برنامه نویسی شما ببخشد. اکنون راحت تر می توانید کدهای خود را با github همگام سازی کنید. Visual Studio 2022 دیگر محدود به 4 گیگابایت از رم شما در devenv.exe نیست.

حالا که این برنامه 64 بیتی شده است، می توانید بر روی پروژه های بسیار بزرگ تر و پیچیده تر در زمان کمتر کار کنید، بدون این که مموری کم بیاورید. البته توجه داشته باشید که 64 بیتی شدن خود Visual Studio 2022 به این معنا نیست که اپلیکیشن هایی که با آن میسازید هم الزاما 64 بیتی هستند. با آن می توانید نرم افزار های 32 بیتی را نیز مثل قبل تولید کنید. Visual Studio 2022 اکنون قادر است 1600 پروژه با بیش از 300 هزار فایل را با سرعت بسیار بالایی برای شما باز کند، بدون این که با ارورهای out of memory رو به رو شوید. Visual Studio 2022 باز طراحی شده است، به گونه ای که در آن راحت تر ابزار های مورد نیاز خود را پیدا کنید و مشکلات برنامه تان را حل نمایید. این اپلیکیشن برای تمام نیازها طراحی شده است. آیکون های برنامه بروزرسانی شده است و ظاهری مدرن را درون برنامه تجربه خواهید کرد. پیچیدگی های غیر ضروری Visual Studio 2022 کاهش پیدا کرده است و اکنون تجربه کاربری بهتری را می توانید کسب کنید. فونت برنامه نیز به Cascadia Code تغییر کرده است که خواندن کدها را آسان تر می کند. دانلود مایکروسافت ویژوال استودیو 2019 در پست های قبل منتشر شده بود.

ویژگی های نرم افزار Visual Studio 2022 :


- بروز شدن آیکون های برنامه

- دسترسی ساده تر به ابزار های برنامه

- کاهش پیدا کردن پیچیدگی های غیر ضروری

- حل شدن مشکلات مرتبط با مموری

- سرعت بالای باز کردن پروژه ها

- همگام سازی اطلاعات با github

- طراحی شده برای انواع نیاز ها

- طراحی اپلیکیشن ها در زمان کمتر

- کم حجم تر نسبت به نسخه های قبلی


سیستم عامل مورد نیاز برای نصب ویژوال استودیو 2022 :


Supported Operating Systems

Windows 10 version 1909 or higher: Home, Professional, Education, and Enterprise.
Windows Server 2019: Standard and Datacenter.
Windows Server 2016: Standard and Datacenter.

All 64-bit Only; 32-bit and ARM operating systems Plus Windows 10 Enterprise LTSC edition & Windows 10 S are not supported.

Hardware

1.8 GHz or faster 64-bit processor; Quad-core or better recommended. ARM processors are not supported.
4 GB of RAM.


Hard disk space: Minimum of 850 MB up to 210 GB of available space, depending on features installed; typical installations require 20-50 GB of free space.


Video card that supports a minimum display resolution of 720p (1280 by 720); Visual Studio will work best at a resolution of WXGA (1366 by 768) or higher

راهنمای نصب ویژوال استودیو 2022 :


با نصب این نسخه امکان استفاده از برنامه به مدت دو هفته را خواهید داشت؛ با استفاده از یک اکانت معمولی مایکروسافت لاگ کنید تا زمان پایان لایسنس برنامه افزایش بیاید. در صورت اتمام مدت زمان لایسنس و ادامه دار بودن نسخه Preview، در پنجره register license روی گزینه check for an updated license کلیک کنید.


نکته مهم : این نسخه فعلا آزمایشی بوده و صرفا جهت بررسی مشکلات و نمایش امکانات جدید از سوی مایرکوسافت ارائه شده است.

تصاویری از محیط نرم افزار Visual Studio 2022 :


دانلود Visual Studio 2022 برای ویندوز کامپیوتر


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت